» »

NEST.2006

christooss ::

Jackal jst sm pa hotu počakat do naslednje novice pa potem prosit za vključitev openttd tekme
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Tody ::

Ouč ta bo pa huda :D

Urajmal ::

eh nima smisla :\

če smo že pri špilih naj še jaz dodam enga: Warsow

kroff ::

ma kaj je z vami drugace narobe? kaj vas moti?
niti zacela se ni stvar za prav , in apriori trdite kako bo to pijanica, da bo folk kozlal drug cez drugega, da vsi ki bodo prisli na meditelan so kradljivci,... halo?
kaj vam ne pase? kaj vam gre v nos?
a je kdo nestovce vprasal, ce bodo oni meli varnostnike, protipozarno varnost? je sploh telovadnica v hrvatinih primerna za tako prireditev? bo treba tam inspektorja poklicat?
mate reseno z davkarijo? v primeru da si kdo zlomi nogo? kdo bo kriv?koga da tozim?

pac mejte dpzn.2k6 lan party ..sej vam noben ni reku nic. vi pa kr neki nabijate hipoteze v tri krasne ..cisto neke brecljeve fore.
:(
KroFF

------------------------------------------------------------------

darkolord ::

sej vam noben ni reku nic

----> ..cisto neke brecljeve fore. <---


aja, ti si tle tiho in prijazno gledaš, mi te pa tle napadamo?

Jaka83 ::

Pa koji k***c tle neki Breclja omenjaš ... BMK kdo je in kaj dela, važno da se bomo imel na NESTu fajn in da bo klapa skupaj. Ko jeb* politiko in te tvoje Breclje ... a ma daljšega od tebe, pa te to tolk moti al kaj? Pa pismu no, a je lahko kakšna novica brez takih bednih prepirov!

Jan987 ::

kroff: sej si ti omenu da se krade, ko si reku da morajo itak usi imeti svoje kompe skoz na očeh! Ker kolkr jest vem (sam še nism bil, ampak je bil kolega) pa je reku da je mel (majo tud vsi drugi) telefon, ključe, vse je mel skoz na mizi pa mu cel nest ni nč zmankalo in baje nubenmu ni. In če bo mediteran bo to sploh še bolje za nest, da bodo na nest prišli samo tisti kot sem že zgoraj pisov.

Tko da nehejte se kregat, ker boste imel itak vsi dost obiska. ja pa mediteranoci: pošlte da mate lanparty čim več (vsam, če se da) slovenskim klanom, pa boste vidli da boste tistih vaših 400 mest z lahkoto zapolnili, z mladimi fanti.

kroff ::

@darkolord
a sm jst slucajno rekel kej proti nestu? jst sm samo razlozil nekaj dejstev. zdej ce se kdo ne strinja z dejstvi, ma vso pravico.
zdej ce je kdo uzaljen ker je vse skupaj prislo na isti datum ...jebiga. ampak argument, da je to tradicionalni datum nesta in da je meditelan neki zanalasc "izbral" ta datum ne zdrzi. povejte mi na katerE datumE je bil nest vsa prejsnja leta?

razna podjebavanja, v stilu trditev da je meditelan pijanica, da bodo vsi kozlali , kradli, nevm kaj se vse ...pa mislim da ne spadajo niti v otroski vrtec...no mogoce v dpzn.

drugace pa nevem kaj da recem.
ok..lahko to::))
organizatorji so zanalasc izbrali isti datum kot nest (ceprav nestovci niso objavili datuma januarja) primarna stvar meditelana je alkoholizirat slovensko mladino pod 16 let, ki pride iz 150 in vec km oddaljenih krajev na slovensko obalo (ceprav zakon prepoveduje tako pocetje) in pokrast vso opremo obiskovalcem (tudi v nasprotju z zakonon).
iz tega sledi kaj? da bi mogli organizatorji meditelana vsi v zapor ...se preden je sploh zacel? zakaj? ..ker se pac eni otroci ne morejo sprijaznit s tem da je pac vse skupaj naletelo na isti datum?

mislim da to zajame celotno debato.



@Jaka83 dej zrasti malo
@jani123 kamorkoli gres mores skrbet za tvoje stvari. kar ne pomeni da kdo krade.
KroFF

------------------------------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kroff ()

darkolord ::

a sm jst slucajno rekel kej proti nestu?

svoj drugi post si preberi... prvi del lahko tudi dvakrat

kroff ::

sm prebral. kaj naj bi bilo narobe?
KroFF

------------------------------------------------------------------

Urajmal ::

Djte mal zrelaxirat ... se je pač po slučaju zgodilo, da je meditelan na isti datum kot nest, (s tem da je nest že tradicionalno na ta datum) ... se pač zgodi ... folka bo na obeh lanih zadost ... verjetno na meditelanu bolj mlajši igralci, pa tudi tisti, ki si želijo samo malce poigrati pa še verjetno niso slišal prej da slo-tech že organizira lanpartyje par let ... na nestu je pač določen nek red, ki ga postavijo glavni (ja tudi smeti odnašajo :D), in prav tako bo na meditelanu. Verjetno se vsem strastnim in pro- igralcem splača zagotovo it na meditelan, izključno zaradi nagrad, nest pa ponuja še nekatera koristna predavanja ... Skratka stvar okusa ...


No offensive kroff, primoz

kroff ::

@Tad3j
none taken
samo te morem popravit...to ni nestov tradicionalni datum. poglej na katere datume je vsa prejsnja leta bil organiziran nest.
KroFF

------------------------------------------------------------------

vrtnyka ::

Kroff, tole temo si totalno spremenil v en irc pogovor in je ratal ze totalno brezveze. Kot je jakec oziroma ne vec kdo povedal pustite ljudi naj se sami odlocijo no. Kako to, da si ti edini tu, ki se trudi nekaj prepricevat folk in izpasti pac cim bolj resen medtem, ko je primoz lepo tiho. Nimas ne ti, niti primoz vpliva kam bo folk sel tako, da se naprej sploh ne splaca debatirati. Vsaka prireditev ma svoj namen, prepricena sem, da bosta obe obiskani. Kdo bo kam sel in zakaj bo sel in katera prireditev je boljsa je pa brezveze debatirati ker ma usaka prireditev svoje dobre in slabe strani.

Pa brez zamere, sam nehi nabijat ze temo no! ;(
vrtnyka ma resota rada

Microsoft ::

Kje je razpored, da vidim, ce se bo kaj resnega dogajalo ali bo samo igrackarija in DLjanje.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

frenk ::

jest pa upam da bosta obe prireditvi dobr uspeli, da bo šu usak na tisto ki mu ugaja in da smo s to kregarijo zaklučl :)

jest mislm da je še bol če je obojo na isti datum, ker se bo tko zgodila ena selekcija k je po mojem mnenju dobra za obe prireditvi

...a ma mogoče kdo fotke te nove lokacije nesta?

christooss ::

Microsoft Primož je obljubil razpored kšne petdni nazaj. :) Pa še vedno ni nič :P
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

kroff ::

@vrtnyka
sej je vse lepo in prav. mene samo moti, da je primoz, kot organizator nesta (vsaj mislim da je on) zacel prvi podjebavat z insinuacijami da mi oraniziramo pijanico za 400 ljudi. a se ma za nekega preroka...vidi bodocnost? nevem od kod mu te ideje, mogoce pa mu druzba z brecljem malo stopila v glavo.
KroFF

------------------------------------------------------------------

Urajmal ::

kdo je breclj ??

bradek ::

kroff ::

@Tad3j
sej ce bos sou na nest ga bos vidu in slisal :-) ..pa zavohal tudi.
KroFF

------------------------------------------------------------------

darkolord ::

Zdej pa že malo pretiravaš... Edino kar bo smrdelo boš ti, ki se te bo vohalo iz treh kilometrov. Zadovoljen zdej?

kroff ::

@Darkolord
da dragi.

vidis da ves da brecelj smrdi. jst sm omenu da ga bo samo zavohal. nism omenu smradu.
KroFF

------------------------------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kroff ()

darkolord ::

No sej, jaz sem pa to obrnil nate in dodal še smrad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

kroff ::

to ti mislis kr se rastes.
KroFF

------------------------------------------------------------------

vrtnyka ::

Lej, skoz omenjas tega Breclja. A se res mores pri usakem stavku na njega sklicovat? Pa kaj, ce je primoz to rekel kaj vse ljudje recejo na nest, pa se ne sekiramo tako kot se ti tukaj. Vse kar delas ti tukaj je to, da se kregas z cist vsakim posameznikom, ki nekaj napise tukaj in pa jamras kako zelo je primoz zlobn. Ja big deal. Ne vem zakaj si moral narediti to novico tako, da se vrti vse samo okoli tebe.

Mislim brezveze ..
vrtnyka ma resota rada

kroff ::

sej nism jst zacel s to meditelan-nest debato. dajam pa samo replike. pa tud breclja nism jst prvi omenil.
po tem takem lahko pisete neumnosti o meditelanu...in noben ne sme replicirat?
drugace pa brecelj, kot soorganizator nesta ...spada v to debato.
KroFF

------------------------------------------------------------------

BluPhenix ::

No, mogoce nisi zacel, pa zdej ze nabijas samo to. Se dobro, da bo kmalu 19 ura, da se bojo otroci spravli spat z zajcki.

Dejmo no, to je res ze pateticno in kroff, ja samo se ti vztrajas z nekim tezenjem.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Jaka83 ::

Dej pust ti te vaše obalne pheesdarije izven debate o NESTu, koga boli kita kdo in kaj in koliko organizira, važno da se bomo imel fajn, tako kot že par let poprej. Ne vem zakaj je treba v vsako stvar politko mešat ... tukaj organizirajo družaben dogodek, ki se bo pazi to vrtel okrog računalništva in seveda druženja ljudi s foruma.
Poglej mal dlje od svojega nosa in si snami plašnice, pa bo vse OK.

kroff ::

ni panike :-)
samo zalostno je , da bo brecelj na racun nesta, naslednje leto pobral denar od koprske obcine , namenjen za mladino. nest pa ne bo mel nic od tega, koprska mladina pa se manj.

jst razumem da vse organizatorje nesta ne zanima koprska mladina, tako kot enga iz lj ali mb ki bo obiskal nest.
dejstvo pa je da zaradi vasega "sodelovanja" z unim osebkom, skodite tej mladini. samo to.
KroFF

------------------------------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kroff ()

PrimozR ::

Pa p***a dost mam že tega breclja al brenclja, k da bi se o žužkih pogovarjal no. Mater. :\

Tody ::

lol kere nabijaš model... Kaj si tolk foš človeku če bo par prešernov pobral ? Očitno so na voljo in jih neoben ne pobere drugače mu jih občina nebi dala ane ?? Poleg tega je koperska mladina lepo vabljena na NEST in bo mela kaj od tega če bo hotela...

kroff ::

@Tody
ne se oglasat, ce ne ves kako delujejo stvari.
KroFF

------------------------------------------------------------------

Jan987 ::

No a lihk prosmo enga moderatorja da tole lepo mal pobriše ker je res brez veze. Odprita si eno temo v loži z nalsovom: kaj je boljše: nest ali mediteran in tam diskotirejta, tle naj bo pa tema za kakšne stvari od nesta in ne mešat več mediterana zraven

madviper ::

@kroff
Kje se že izklopiš? Sej OK, vaša obalna politika je pomembna vam na obali. Nam iz ostalih regij pa dol visi.

@Primoz
Kdaj bo kaj novica, pa spisek predavanj, iger itn...

@Vsi ostali :D
Ma kdo kaj pametnega za povedat ka ni v zvezi z polovico podanih postov na temo obalne politike?
I'd like to do something crazy!

kroff ::

eko..bom nehal, ki je ful vroče. :\
KroFF

------------------------------------------------------------------

bradek ::

Koncno.:\

frenk ::

Ma kdo kaj pametnega za povedat ka ni v zvezi z polovico podanih postov na temo obalne politike?


no bom jest začeu...hmm kva nej pa povem? :)...no mene še kr zanima če ima kdo kaj fotk te nove lokacije nesta, tolk da loh vidm kva nej pričakujem :)

drgač pa kot sem že vsak nest ponujal pomoč jo tud zdej, ampak če jo boste rabil me morte čimprej kontaktirat:)

madviper ::

Kot je že nekdo pred časom omeno, bojo slike nove lokacije na voljo teden dni pred dogodkom.
Lahk da se motim, sam mislim da se ne.
I'd like to do something crazy!

VolkD ::

OK kroff je nehal. Ni me prepričal, da se ni šlo za nagajanje.
Je pa dejstvo, da če bi se moral odločat, se sedaj za metitelan nebi odločil. No itak me igre kot take ne zanimajo, a vseeno.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

antonija ::

Jebemti, ce je ze kroff tolk pameten da je nehu nabijat z meditelanom zakaj ne morte se drugi?;((
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Pyr0Beast ::

Tisto od prej; večina denarja gre za štrom, večina. Da os suženjstvu pri prenašanju klopi niti ne govorimo :D
Dajansko sem se mel na prejšnjem nestu zlo lepo, sam vroče je blo pa res mal preveč. Stvari je bilo na mizi (in ob mizi) polno, pa tudi eden ni mrdnil in šel pogledat. Mobitel, ključi, denarnica, ... smo kr pustili tam pa šli spat :)
Tako menim, da je za varnost na nestu kar dobro poskrbljeno. Edino eni sentineli, ki so s seboj prinesli sfxxane podajlške za štrom so nam malo zagrenili dan. Drugače je bilo lepo, škoda da letos ne morem jt.
Kokor pa slišim je na meditelanu mal kriza glede varnosti. Imho je lahko celo mal nevarno it tam :)
Pa pijančevanje tudi ni kej preveč prilubljeno.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Chronoboy ::

Predlog za igro: Titan Quest - massive co-op :D

Alpheus ::

meh gremo vsi OpenTTD :P
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

iMark ::

ha ha:D :D :D sam ta OpenTTD je pa res ql

Kej pa če bi TRS2006.... :P kdo nrdi lepšo pokrajno :D

mesoreznica ::

Huaaa skor pozabil. Pridem seveda. 8-)

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Alpheus ::

mah TRS je čist kič
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

RokX ::

8-O 8-O Ne morem vrjet kje so našli ta kraj! Drugače pa vam obljubljam razgled na morje in koprsko okolico.

Fantje vas lahko jst vodim v hrvatine pred OŠ.
Problem bo vrjetno s parkirnimi prostori razen če ne bojo odprli igrišče kot parkirišče.


Grem jst pakirat stvari za nest 2006 :D see ya there .

ps: Če vas kaj zanima me kar vprašajte, ker so hrvatini skoraj moj drugi dom.
Kdor kuha ta nekaj zakuha

ali3n ::

@RokX: pofotkaj šolo... okolico... da vidimo kam gremo :-)

@mesoreznica: see ya:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

frenk ::

RokX: ja tko kot je ali3n reku...pa prej dej pir hladit pa žar zakur, tko da k pridemo dol, da nas čaka mrzu pir pa čevapčiči ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

mesoreznica ::

Saj bomo še Jeryu morali pelat stvari dol. Ko ne more on tega vozit na svoji R6. :D

Jaz si bom tako ali tako rezerviral nekje en apartma in se lepo v miru naspal vmes. 8-)

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tekmovanje iz programiranja

Oddelek: Šola
284649 (3891) Yacked2
»

NEST 2009 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
559909 (5983) ERGY
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123169 (15074) frenk
»

NEST.2006 prijave (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
788472 (5884) frenk
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565353 (4118) ferjan

Več podobnih tem