» »

RAID 0

RAID 0

UpRising ::

Dva diska povezujem v RAID 0 stripe... Prišel sem do menija NVIDIA RAID Utility in naštelu dve 250G v > BOT yes, ID 1, STATUS Healthy, VENDOR nvidia, ARRAY stripe, MODEL NAME 465.77G ...

ka pa sedaj, če dam ponovni zagon pa da bi dal vinse gor sta tam še kr dva diska vidna....

So mogoč ki kakšna navodila dobra kak se to postori, mam pa EPoX plato...
rač je nov jaz ga pa sam gledam.... grrrr... prosim pomgite:)

hvala lepa za pomoč!

lp, UP Rise

dejansan ::

ko sem se nazadne ukvarjal z raidom ( sicer 1 in na gigabytki ) sem po tem tvojem postopku na en disk naložu winse

in po koncu vstaviš cd od plate na katerem je vsaj pri gigabytki med drugim tudi en program, ki pol naredi ostalo

lp
dejansan

UpRising ::

je kdo počel kaj podobnega z EpoX plato?

Dr_M ::

jest mam epox plato in raid 0. OS nalozis gor popolnoma isto, kot na en disk. itak ti pise, da je polje veliko 465GB in ga sistem vidi kot en disk.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DominusSLO ::

Jaz sem imel raid 0 na epox nf2 platformi(pa zdej na asrock dual)...Portrebna je bila disketa z driver-ji za inštalacijo win.

Jakka ::

Najprej moraš ustvarit raid polje, nato pa nalagat windows. Pri meni je tako (abit an7), da preden se začnejo windows nalagat se pokaže okno, naj pritisnem ctrl + s ali pa f4 da grem v "bios" (?) od raid kontrolerja. Tam pa nato ustvarim raid polje. Windows zaznajo polje kot "en disk".

Verjetno je pri tebi kaj podobnega?

VidKo ::

Med nameščanjem Windows, ko se pojavi modro okno pritisni oz. bolje, pritiskaj tipko F6, nato počakaj da se naložijo setup datoteke, nakar boš dobil opcijo da vstavi disketo z gonilniki. Izberi obe opciji (zraven ti piše: required), in nadaljuj z inštalacijo Windows. To je to.

Lp, VidKo

UpRising ::

jap disketa je bla kriva, ko sem nalagu vinse je blo potrebo F6 stisent in butat driverje iz diskete....

hvala vsem!

lp, UpRise


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RAID1, bistvena vprasanja

Oddelek: Strojna oprema
293540 (2299) element
»

RAID???

Oddelek: Strojna oprema
152223 (1968) falotXP
»

2xMaxtor 120GB(2MB) v RAID-0 *Nooro*! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18413664 (9268) matrix2
»

RAID FAkju

Oddelek: Pomoč in nasveti
191869 (1573) Paramedic
»

RAID kontroler (abit kt7)

Oddelek: Strojna oprema
271979 (1780) Igor

Več podobnih tem