» »

kaksno WebCam za koliko in kje?

kaksno WebCam za koliko in kje?

phladnik ::

Odlocam se za nakup Web kamere... Do 20K SIT Kaj mi priporočate in kje kupit? (Ljubljana). Dal bi jo na USB. Ali pa če je kakšna alternativa da jo dam preko TV tunnerja in navadnega antenskega kabla.



Kdor visoko leta je pilot!

phladnik ::

zgleda, da mi nihče ne bo odgovoril na moje vprašanje...
bom pač moral sam pogledat po trgovincah kje kaj in kako...

pa lepo se imejte!
Kdor visoko leta je pilot!

_max_ ::

Jest mam Logitech Quickcam web, zelo zadovoljen, soliden stremaing (USB verzija, ne kupuj Serial), dober software inu simpatičen design :p Mislim da ima Logitech zdaj novo serijo, ki pa se razlikuje le po obliki, še vedno pa fura tri modele; EXPRESS, WEB in PRO

EXPRESS: slika je naravnost patetična, niti pogojno uporabna

WEB: Zelo solidna kamera

PRO: Še bolj solidna kamera, za razne netmeeting chat variante se ti jo splača kupit le ča maš povezavo hitrejšo od 56k, drgač kupi WEB


Za WEB sem pred 8 mesci plačal 18k, zadeva odlično deluje po mnogih žurih, netmeetingih in prevaćanjih.

Ne kupuj Philips webcamov !

LP, Jernej / Enigma
Lasciate ogni speranza voi chi domandate

CIrCAcevl ::

Ma kdo izkušnje s unimi kamerami ku so prenosne, pa lhka mini moviete delas al pa slikas(Creative PC-CAM 600). Pa kok prblizn pridejo?

HudPes ::

Jest prodam webcam in digitalni fotoaparat v enem,usb,8mb,Wearnes,20000sit!
bost@gsm.mobitel.si

CIrCAcevl ::

A bi lhka ti mal tko bol podatkov dau? A je kje na enti to?

CIrCAcevl ::

HudPes: Kok je pa stara? A je zraven kak priključek za na računalnik? A ma LCD screen zadaj?Iz kje si?

HudPes ::

Ja itaq,zadaj ma 15" lcd,pa se videokamera dv je,pa 80G disk je
notr!:)))
To je kot sem napisal,webcam z možnostjo fotografiranja slik 640x480.8mb,usb,lcd prikaz stanje bat,slik,flash,itd
Če te zanima,za 20k ne bos nikjer dobu.Jest sem dal 350dem pred pol leta,samo ne zadostuje resolucija za kaksno bolj resno slikanje!Sem iz Lj.
L.P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HudPes ()

CIrCAcevl ::

Nom še premislil

matter ::

HufPes: Daj povej kera firma je pa model, da čekiramo na internetu teh. podatke.

HudPes ::

Sem že isku na netu da bi postal link zraven pa nisem najdu!:\Drgac je pa firma wearnes za model pa točn ne vem.Jo mam doma,sem pa na sihtu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabniki "glupih" telefonov, ste tukaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6811910 (9169) Mesar
»

Kateri web cam?

Oddelek: Kaj kupiti
273816 (2670) roli
»

Webcam

Oddelek: Kaj kupiti
121711 (1545) Trancedeejay
»

Panasonic NV-GS15 (best buy!) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
918613 (5665) pivmik
»

Web kamera

Oddelek: Zvok in slika
222304 (1939) CaqKa

Več podobnih tem