» »

Problem z inštalacijo gonilnikov za grafično kartico Radeon 9200.

Problem z inštalacijo gonilnikov za grafično kartico Radeon 9200.

strictom ::

No pač fora je da sem hotel ponovno inštalerat catalyst 6-5 gonilnike in mi izjavi en eror:"NSIS ERROR: Unable to install drivers". Dobro, vstavim cd, ki je bil priložen k grafični, posnamem dela vredo. Posnamem še DX9 in probam zalavfat eno igrico. Bum. Rčunalnik se resetira. Tako je z vsako 3D aplikacijo oz. vsako ki zahteva grafično renderiranje.

Potem pač zbrišem še te driverje in si mislim bom še enkrat dol potegnil pa bo šlo. Seveda. Isto kot praj. Zdaj sem brez gonilnikov za grafično kartico.

Kaj storiti?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

muzičar ::

Je čisto možno da je nekaj narobe s 3D enđnom od grafične. Probaj kakšno drugo ATI grafično (po možnosti če imaš kolega ki ima isto). Če je z grafo vse ok potem pa reinstall Windows. Druge rešitve jaz ne vidim. Edino če ima kdo drug kakšno boljšo idejo.

strictom ::

Skrinšot.

Evo vam. Če pomaga kej.

Grafične žal kere druge ne morem dobiti (brat -> laptop; fotr -> integrirana, laptop), kolegi imajo pa vsi od nVidie. Edina možnost mi ostane nabavit novo grafično. Prodaja kdo kaj do ene 15k?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Jakka ::

Si poskusil kakšne omega driverje? Lahko nove, starejše, za 9200 ni pomembno kakšni so. Mogoče bo pa delalo.

strictom ::

Lihkar DLjam catalyst 6.5 based omega gonilnike. Mogoče bo delalo. Upam.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

strictom ::

Eto. Probam posnet najnovejše omega driverje, mi jih pa odpakirat ne pusti.Teži z nekim support fajlom. Hočem najstarejše omega za XP, mi pa teži da jih posnet ne gre.

Kot da mi winsi nebi pustli inštalerat gonilnikov... Čudno.

Mogoče kak program ki popolnoma sčisti zajebancije z gonilnikam? Neki na slo-techu je blo besede o takem programu samo zdaj ne najdem.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

No da dodam še to. Zdaj brez driverjov se mi pa ne resetiram ampak napiše "Error: failed to load opengl32.dll"
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

muzičar ::

Ja ker ni gonil in delajo samo osnovne t.i. VGA funkcije. Noben 3D rendering, noben OpenGL, nobeni shaderji etc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850129478 (39957) ferdo
»

kako naviti ati radeon 9600pro 256mb

Oddelek: Navijanje
201815 (1455) jackorsen88
»

ATi Catalyst 6.9

Oddelek: Novice / Grafične kartice
144299 (3879) Stajerc
»

Mate probleme z Catalyst 6.4?

Oddelek: Strojna oprema
91115 (821) yerko
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389199 (5174) Tilen

Več podobnih tem