» »

Kdor išče ta SPET najde 10 mio

Kdor išče ta SPET najde 10 mio

««
74 / 75
»»

DawnAngel ::

gus kje se dobmo?:)

mavec ::

Mogoče se ga pa splača prihranit za naslednje iskanje in ob njem podtaknit "false" ček. Potem bo uporabnik mislil, da je zadel =o), no v resnici bo, ampak z glavo ob tla :DD.

Tic ::

KDO BO ZAKLENU TA ŠIT?

gus ::

Dobimo se na obali... od Kopra do Pirana.. ;)
Kame bom pa probal unovcit pri SN z referenco, da je tudi on sodeloval v nagradni igri... haha... vsaj za plato pive ;)

Oxford ::

Vprašajte Tody-a.:\

Le ta je zaklenil eno temo na to 'temo'.

Tashiki ::

Če je 11. namig res CUM GRANO SALIS,
to pomeni "ne jemati dobesedno, jemati nekaj z rezervo",
dobesedno pa pomeni s ščepcem soli.
Mogoče to pomeni, ne jemati dobesedno svete trojice, manj kot 2 km, krpana, etc.

Čez pol leta bo pa v Ljubljani na prešercu...
:D

Morfejus1 ::

Jaz sem bil pa včeraj na Bloški planoti tam kjer naj bi Krpan živel. Tist križ, ki je tam postavljen in okolico sem totalno pregledal pa nič.

DawnAngel ::

Uf predaleč:) Evo, ja vas vse k ste sodeloveli na tem forumu povabm na Kolpo v Belo krajino:) Feštat se da-preizkušeno:)hehe
AJa, ka bi pa zaaklepali? Sej do konca igre so še tri dani!!!

pure00 ::

ugotovu sm da je bil cek v strunjanskih solinah...pri uni hisi(stari ki je pri cesti) in js sm tam iskau in sm biu 1m od njega...in zdej bom znoreu ki ne morem vec!!!!!!!!!
...

DawnAngel ::

pure in kako si ugotovu?

pure00 ::

frend mi je reku.....so mu povedali na delu....in moja mama ko je sla mimo je vidla rdeco stvar...in js sm reku naj ustavi...neeee ni parkir placa gremo domov;( ;( ;( ;(
...

pure00 ::

da bi meu svoj prevoz bi ga najdu 10000000000000000000000000000000% ker sem biu u to preprican!!!!
...

DawnAngel ::

Ma stari ljudle bi rekl Ni ti blo usojeno:)hehe...kok sm happy da sm mlada:)

Grem spat...naporen dan
Lepo se mejte, pa ne preveč napisat:) Jutr vse preberem.
PUSA vsem**

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: DawnAngel ()

pure00 ::

ma hotu sm vn iz avta ej!!! samo ne!!!

se sanjau sm da ga bom najdu....ma se grem stavid da naslednjo rundo ga bom!!!!!!
...

pure00 ::

Najdu ga bom pa da je na mađarski meji!!!!
...

Amare ::

Globoko dihaj.....

mavec ::

pure00, enkrat je treba izkusit tud grenkobo, boš pa drugič na račun tega zdaj kje na boljšem. Vsaka stvar nekaj stane in je za nekaj dobra...

msms ::

Pač ti ni blo usojeno dobiti ta drobiž, probaj loto ki je zdej 300.000.000sit mogoče ti je pa usojena sedmica!!!

pure00 ::

sej bom probau:)

tudi uno iz naslonjaca sm polsau.....
...

pure00 ::

Ves kaj je....si jezen na samega sebe ko ves da si meu stvar pred nosom.....ze pri 4. namigu sm cekirau tam okoli...samo me je zavedla tabla "vstop prepovedan"
...

anchi79 ::

Ka bi mi lahko kdo pomagal pri Google earth...nevem kako deluje..ce moram kaj nastavit, da kaj najdem v Sloveniji..

ze vnaprej hvala...

anchi

pure00 ::

jaz vem ...samo zdej sm zivcennn
...

baker ::

ne se sekirat
nisi za brezveze iskal: mal je mankal pa bi našu, mogoče pa naslednič boš (al pa še nasledničm ker naslednič bom že jest>:D )

mavec ::

Ob tej igri bi moralo pisati v drobnem tistku: Iskanje na lastno odgovornost, za kakršnekoli težave ne odgovarjamo =o).

pure00 ::

js ga bom...sem preprican 1000%

magari od cele dneve ga bom iskau....ma meni je ze od 4. namiga jasno da je v solinah!!!!!
...

baker ::

Kaj je zdej z unim (nekdo je omenu) k naj bi bil skrit čeka za nevem kok, ene 10mio $, na svetu pa dajejo isto tko namige.
A to res obstaja in a ma kdo link?

LapD ::

A lahko začnemo zbirat glasove za zaklep te teme? :D

mavec ::

Tema se bo uradno zaklenila, ko bo uradno konec teme. Ampak glede na to, da je bil ček najden, hvalabogu >:D, tale tema ni več v 7. prestavi, ampak v 1. prestavi :D.

LapD ::

Okej 24. nj bo zadnji post skenirane novice z sliko zmagovalca :)) Je pa res da zdj po F5 ni več nove strani ampak zgolj 5 novih postov hehe.

pure00 ::

Od zdej naprej bom zmiri to iskau!!!!
...

mavec ::

Zmagovalec časti cel slo-tech z žurko, kjer bo zastonj jedača in pijača, slo-techu pa kupi nove hrčke za poganjanje strežnika >:D.

maker210 ::

ali mogoče že kdo ve naslednji namig?

maker210 ::

saj če je res najden itak nima veze, samo upanje umre zadnje:))

tisdno ::

CUM GRANO SALIS

maker210 ::

krpan se je tudi kar izgubil, on sigurno ve odgovor, ga je kdo videl?

tisdno ::

CUM GRANUM SALIS , malce sem narobe napisala - ščepec soli

Sp|kE ::

Ne posipuj še ti zdaj soli na rano.... :D

maker210 ::

A to je namig št 11.

LapD ::

Ja to je 11. namig. Zdj pa hitr u Strunjan gledat..upam da te nebo kdo prehitu :D

mavec ::

Eni so pa še kar optimisti. Čeprav je nagrada že oddana, nekateri še vedno verjamejo v "nadnaravne sile" =o). Zej pa hitr en nej gre poskenirat ček pa hitr ga podstavt tja =o) :D.

Sp|kE ::

Stavim, da bom pred tabo tam...

LapD ::

Išči rdeč Citroen C4. Baje je pod sprednjim kolesom..ups tega je že en najdu :D

ballack85 ::

Pozdravljeni, za par urc vas zapustim, pa tolko strani nabijete, skratke zanima me a je bil ček že najden?
Ter seveda namig št. 11. A je ta ki se omenja pravi?

krpan ::

helou
sploh nism šu po časopis k vsi pravjo da je konc igre. ps: pa še zjutri mi je že moril en ata iz novic, češ kwa se grem, pa če delam tam kao...krneki

Sp|kE ::

Pa ga greš iskat?

maker210 ::

sam zanimal me je kaj je naslednji:)) ma predaleč je od mene da bi hodu dol na uro gledat8-) upam da je prišel v prave roke, hvala za informacijo vseeno...fantje in punce ta teden bo treba raje LOTO uplačat, 270 mio pa tud ni tok slabo:D

LapD ::

A maš kk namig kire cifre napisat?

maker210 ::

krpan dej skoči po cajtng da ne bomo v temi tavali:)

maker210 ::

to pa reveč vprašaš?! zaupaj svoji izbiri

ballack85 ::

A mi alhko kdo odgovori?
««
74 / 75
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čeki (izplačila)

Oddelek: Loža
51415 (682) MartinKrpan
»

Nauki in navade v RKC, njeni pripadniki in sveto pismo

Oddelek: Problemi človeštva
453907 (2869) Saladin

Kdor išče, ta najde 10 milijonov! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47543806 (21485) OmegaBlue
»

Kaj potrebujem, za nakazilo iz tujine...

Oddelek: Loža
116132 (6010) madmitch
»

$

Oddelek: Omrežja in internet
201514 (1332) eiht

Več podobnih tem