» »

windows šteka

windows šteka

tx-z ::

V glavnm, včeraj so delal windowsi še normalno(pač vse je delal uredu, pa ni štekal brez razloga).. Dans pa pržgem računalnik in kot prvo rab 5min več da se naloži vse skp....šteka vse in msn se noče povezat....Pol k izklopm msn, dela komp spet skor normaln(tko kt je prej), čim pa zaženm msn pa čist zmrzne...pa sm dau dol msn pa še 1x pa je še zmer isto...restartu ene 5x pa ugasnu komp za neki cajta pa nazaj pržgau pa še zmer isto:P k pržgem msn ne dela več...no 1x se mi je celo povezal na msn...sam čim mi je kdo kej napisu je začel štekat ful... A kdo ve kaj bi lahk blo? Nism pa nč na nov inštaliru al pa krrkol da bi se lah kej spremenil..:\

[ Spodobilo bi se napisati sporocilo, ki je vsaj priblizno v slovenskem jeziku. -- BigW ]
tx-z
  • zaklenil: BigWhale ()

iMark ::

Hmmm... če je to kr na enkrat ratlo pol je pa maybe virus. Anti v. ni neč dobu?

tx-z ::

Bom zdej prečekiru, sam če bi biu virus v uporabi al pa kj bi mi itq že sprot javu da je...Kaj pa če je kj na matični šlo kšn kondenzator al pa krkol da use bl šteka?:o k tut tko ne dela kj dobr..čeprou k pa msn zaženm pa čist zmrzne...Sam že tko je komp odvit k se ne ujema proc z ramom...in mam iz 2500+ na 1900+ .. pa diski ne delajo na ata133 ampak na ata33... :D sam prejšn tedn je use še delal kul :P :'(
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675371 (16012) tilinho20
»

msn (na par min se prižiga in ugaša)

Oddelek: Programska oprema
7752 (662) strunfi
»

Zakaj šteka?!

Oddelek: Operacijski sistemi
71507 (1344) dejanslo
»

messenger 7.0

Oddelek: Programska oprema
484911 (2687) Jan987
»

IE6 sucking all the time

Oddelek: Programska oprema
161474 (1238) EvilGod

Več podobnih tem