» »

msn (na par min se prižiga in ugaša)

msn (na par min se prižiga in ugaša)

Trololololo1 ::

Msn se mi vsake par min ugasne in se na novo gor prijavi. Probal sem ga že izbrisati in na novo naložiti. Pogledal sem že tudi za virusi. NIč ne pomaga. Kaj bi lahko še bilo narobe?

R33D3M33R ::

A to ti dela čisto vedno ali pa samo danes? Mogoče je namreč problem v MSN omrežju in se ti zaradi tega vedno znova povezuje na internet. Ali ti je prej delal vredu? Mogoče s ugašanjem misliš da se aplikacija zapre? Povej kaj več o težavi.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Trololololo1 ::

Težava se je pojavila pred parimi tedni vendar sem mislil, da jo bom lahko rešil sam, a sem obupal. Sredi pogovora mi vrže vn iz programa in se začne na novo prijavljati.

farko ::

Če si slučajno dol potegnil zadnjo beta verzijo ki jo ponujajo si dobo virus oziroma trojanca tak da ga lahko zbrišeš in ponovno naložiš.
farko

Trololololo1 ::

NIsem potegnu nobene beta verzije in tudi trojanca nimam. Zdaj sem ugotovil da zeza celotna povezava, vendar ne vrže dol povezave ampak za 1 sek vse zabrejka potem pa se nadaljuje. To na bitspirit in podobne programe ne vpliva msn pa je izzgleda občutljiv.

WTF? ::

Heh.. jst mam ze 1 leto isti problem .. sam da men net vrze ven vsake 60 min za 1sec

Trololololo1 ::

Še enkrat bom pregledal za viruse potem pa kličem siol.

strunfi ::

joj jst kličem siol že če mi net sam ma začne štekat pa mcrosoft tud kličem če je kej narobe z msn al pa kej druzga0:)
če vas zanima še kaj pridite sm gor http://rokson.mojforum.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strunfi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675370 (16011) tilinho20
»

Visok odzivni čas ob igranju

Oddelek: Igre
241709 (1706) Scorpia
»

MSN ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
5990 (949) dxx
»

Trj/Pibesa.A, kaj ta virus naredi

Oddelek: Pomoč in nasveti
251735 (1303) Dead_Eye
»

messenger 7.0

Oddelek: Programska oprema
484911 (2687) Jan987

Več podobnih tem