» »

Kje v trstu pocen nokia

Kje v trstu pocen nokia

rap3r ::

Gre za nokio 5210 in a se komu sanja kakšne so kej cene in v keri štrcuni?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

jure1873 ::

pejdi pogledat v trony.. sej je še bližje kot trst. v trstu tako in tako ni kej preveč trgovin kjer bi se dalo kej bolj poceni dobit. še posebno odkar euro nekam dosti gor gre.
mogoče imajo v palmanovi bolj poceni telefone ampak 5210 pomoje tam še nimajo.

rap3r ::

Kje pa je to pa kolk je tm nokia-trony
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

R0K ::

Od naših sosedov boš mobitel najceneje dobu v Avstriji. Takšnega z papirji.

Jst si mam lih namen kupit N6310 pa se še odločam, če bi raje kj druzga uzel.

Kak predlog?

Tomi ::

Ne, kar vzami 6310, jaz jo imam, in je prav kul telefon, pač Nokia.
metrodusa.blogspot.com

DarkBoy ::

jah jest osebno ti priporočam nokio 8310 oz. nokio 8850....
to sta res izjemno dobra telefona......
---------------- lp, darkboy

Tomi ::

Lahko rečete še karkoli, samo 6310 ima vsaj normalno velike tipke, in večji zaslon kot 8310, ki ima za moje pojme slabo tipkovnico, ker je premajhna. Jaz sem s svojo 6310 zadovoljen, da bolj ne bi mogel biti. Je pa res, da sem prej imel Siemensa C35, in je bil prehod ogromen.
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

N6310 je res superca telefon, zdaj se samo cakam na eno ugodno ponudbo in ga nabavim, ceprav sem zelo zadvoljen z mojo n6210, ampak je treba it v korak z casom, no saj bomo videli kaj bo kaj financ minister rekel:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

R0K ::

Jst bi takoj mel 6310, sam to je prevlek mobitel za mene :O . Jst nea morem takega cigla u zepu nosit (ok, sej res ni tolk velik ampak to zdej sm mel same malečke (T29, motorola V50) in se pal navadis na 100g in male velikosti). Tipke pr men niso problem (vsak telefon, ki sem ga imel do zdj je imel slabe tipke pa sem se ga navadil - tko da to ni blem). Zdej jst izbiram mend N6510 in N8310. Cena je ista. N8310 je bolj fancy zarad pokrovčkov, N6510 pa ima avtomatsko zaklepanje tipkovnice. Ufff, težka še bo!

rap3r :

Mam na izbiro nokio 6210 ali pa 5210!Kero nej uzamem?6210 je že mal star model!S tem k je una čist nov!Zanima me če ma kdo nokio 5210 kok smsov lahk v telefon shranš in kok velk ma telefon imenik...primerjava z 6210 uglavnem!Pa še to kolk cajta zdrži baterija pr 5210?!Prosm za pomoč!

Tkole. Za moje pojme še Nokia do zdej ni naredla tko grdga mobitela kot je 5210. Sicer pa. Funkcije so ubistvu iste.

Glede baterij:

N6210 :

Talk time: 2 h 50 min - 5 h 10 min
Standby time: 60 - 300 h

N5210:

Talk time: 2 h 20 min - 3 h 50 min
Stand-by time: 60 - 170

Res pa nisem najdu nikjer podatka o SMSih. Vem sam za N6210, da jih gre vanjo kar 150.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

DarkBoy ::

jest bi pa prosu da mi nekdo pove kje (v Italiji oz. Avstriji) prodajajo nokie in kakšne so kej cene.....
a ma mogoč kdo kakšen link?

hvala za odgovore....:D
---------------- lp, darkboy

Tomi ::

Rok: zadnjič sem jo tehtal, in je bila 111,3 grama,z enim zelo estetskim ovitkom je 134 grama. Drži pa tako 6 dni ob rednih pogovorih.
rap3r: gre jih 150, samo ne verjamem, da jih boš kdaj imel toliko. Meni ob preusmerjeni pošti ne pride na več kot 40-50..
metrodusa.blogspot.com

rap3r ::

Sej zgleda da nau nč!Sm mislu uzet jo pr simobilu k je za 15(nokia 6210)pa pravjo da je nemorš uzet tko da podalšaš naročnino ampak sam da sklenš še enkrat a vi kej veste o tem?men je tko frend reku!:O
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

ej pajo če te zanima ti jz kupm nokio 6210 seveda če je ohranjena in v garanciji!Če si za oz te kej zanima mam pa tud par stvari za zamenat mi piš
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810096 (6082) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512435 (8604) Azrael
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612181 (10357) atubbuta
»

Kir mobilc mate in kirga mi priporočate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
533633 (3051) R0K
»

Gdje Si Mujo chat

Oddelek: Loža
81019 (914) PaJo

Več podobnih tem