» »

Joss Stone v MP3???

Joss Stone v MP3???

kix ::

Sem lastnik cd-ja The Soul Sessions od JOSS Stone, ki bi želel svojo glasbo poslušat v mp3 predvajalniku! Kako naj spremenim cd v mp3. Zadeva je malo komplicirana saj vsebina cdja ni v waw formatu ampak ima nek player ki potem neke datoteke čudnega formata razpakira. če se je kdo ubadal s tem nam mi prosim sporoči! Upam da moje dejanje ni protizakonito?

Hvala za odgovore!


LP
Kix

Freezy ::

V windows media playerju lahko ripaš v wma format, drugače pa uporabi Nerota če ga imaš.

mte ::

EAC+ LAME.
Praktično si lahko samo z EAC siguren, da bo rip CD-ja narejen kvalitetno, drugo je vse bolj tako napol...

R33D3M33R ::

Pa gre sploh predvajati ta CD v navadnem CD predvajalniku? Ker če so datoteke res zapisane v drugem formatu bo malo problem. Mogoče pa bi si nabavil kak program, ki ripa neposredno z zvočne kartice med predvajanjem. Pred časom sem sam za podobno opravilo uporabljal RIP vinyl, preizkusi ga če ti ustreza.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

mte ::

Mogoče gre za cd, ki se na cd komponenti obnaša normalno, računalniku se pa predstavi kot podatkovni cd. Nisem siguren, ampak eac bi skoraj moral najti pravo stvar. Me pa zanima, če res - mogoče kdo ve kako je s tem ali pa je že probal?
lp

5er--> ::

Ponavadi so to CD Extra, ki imajo na začetku navaden audio, nato pa še podatke.

yerow ::

simpl: odpreš kot cd z glasbo na media playerju, uporabš rip finkcijo, še prej u propetisih naštimaš de nej ti kodira v mp3ju (z naprimer 128kb/s)
če te upraša če hočeš na rip fajle dat zaščito daš ne...

to je use

kix ::

Eac je program, ki ga uporabljam saj ponavadi najbolj kvalitetno ripne cd. Ta CD je pa sam po sebi nekaj posebnega! V računalniku se predstavi kot podatkovni CD in če želiš poslušat moraš uporabiti priložen player.exe! Moram reč da moj predpotopni Waitechov MP3 plajer sploh CDja noče zagnat, tak da ga poslušam preko Philopsovefa DVD/Dvix predvajalnika! Media player ga ne more odpret!?

NO da vam sporočim mi je zadeva uspela. Nero mi je uspel dol vzet v wav formatu z EAC sem ga pa stisnil! Hvala za nasvete!

LP
Kix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kix ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba glasbenih CDjev v mp3

Oddelek: Zvok in slika
71739 (1642) Okapi
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469117 (7323) charly5650
»

muzika na DVD-ju???

Oddelek: Zvok in slika
122229 (1993) matrix2
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412488 (7005) Geronimo11
»

Kopija CDja slabša od originala (AUDIO cd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
595642 (4448) Trancedeejay

Več podobnih tem