» »

DSL optimizacija

DSL optimizacija

burekar ::

Zanima me, če bi se dal mojo ADSL konekcijo še kako pohitrit. Trenutno mi leti približno 65k/s, pa mi malo več ne bi škodil. Kej idej, ki bi delovale?
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

||_^_|| ::

neki se je govoril ampak jst dvomim..

ABX ::

Primi kabel in pihni notri, ker TCP/IP paketki se radi kje zataknejo in povzročijo ozko grlo.

Pozimi pa downloadaj cel čas ker v nasprotnem primeru se ti povezava zamrzne.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

G[e]c ::

res je blo neki o tem sam pomoje so buce, to ti uravnava siol, ce kerga tm poznas bi blo cool. Drugace pa kaj a ti ni 65kb/s dost, jest zdele cakam na adsl pa bom mega vesel ce bom mel 65kb/s.

matter ::

Heh, jest bi bil zadovoljen tudi z isdn ali vsaj dual isdn hitrostjo, za denar, ki ga plačaš za adsl na mesec. Krajaaaaaa nas ki ne moremo met adsl. Adsl ponujajo tistim, ki majo možnost met kablski net. Suks. Samo tko je, ker delajo na podlagi povpraševanja.
En dan bom samo udru v centralo pa sam adsl namontiru :) , seveda tehnično nemožno.


wind ::

matter: se strinjam :)
Nekateri se kar nekaj casa ne bomo videli ADSLja ( o kablu pa lahko samo sanjamo )

burekar ::

Verjemte al ne, ADSL je premal. Če downloadam ene 3 manjše stvari, ne morm normalno igrat Kvake z našimi južnimi sosedi. Ping je kr knal pri 80, brez downloada je pa pri 35-40 v povprečju. Vseen se ne bi branu enga 1MB/s kabla.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Uporabnik ::

če maš dnar se vse dobi

billy ::

Jaz sem svoj isdn optimizral na 7.4k prenosa (prej je bilo samo 7k) in sicer z nekimi nastavitvami v registru. Ce ti bo kaj pomagal, da bos imel prenos za par kbs visji mi mailaj pa ti povem katere nastavitve povisas. Verjetno je pa to tudi odvisno od OSa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse ADSLejevce

Oddelek: Omrežja in internet
482813 (1463) BC3
»

KABEL vs ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
271981 (1476) Soprano
»

Against TELEMACH !!!

Oddelek: Omrežja in internet
321684 (908) yimi
»

končno.....ADSL!

Oddelek: Omrežja in internet
211599 (1150) MUC
»

Stanje pri Internet ponudnikih v SLO!

Oddelek: Omrežja in internet
281776 (1055) baghera

Več podobnih tem