» »

Letalski show - Slovenske konjice??

Letalski show - Slovenske konjice??

mkonci ::

Živjo nekje na radiu sem na hitro zasledil da bo v slovenskih konjicah letalski show, sam nisem pa točen uspel slišat kda to bo
ali 4 julij ali 4 junij ? Če veste kdaj bo bi prosil še uro kdaj se začne.
Spraševal sem strička googla, pa mi ni znal kej velik povedat, oziroma nič, ali pa sem ga spraševal o napačnih stvareh:P

trully ::

Oj
Poglej tukaj: letalski miting

mkonci ::

tnx

LoneWolf ::

Letosnji miting bo zgleda bolj tako-tako, v glavnem bolj domaca klubska in ljubiteljska scena, pa tudi vreme ne zgleda prevec obetavno. Precej bolj zanimivo zna bit cez dva tedna, drzavno prvenstvo v akrobatskem letenju, 14.-17. junija na letaliscu v Slovenj Gradcu.
V nam bliznji okolici zna bit nekoliko bolj zanimiv miting v Varazdinu, Hrvaska, 11. junija (tudi s slovenskim zastopstvom), pa jeseni septembra v Brnu, Ceska. Se najbolje pa bo pocakat se eno leto na naslednji AirPower07 v Zeltwegu.

PaJo ::

Hm, ne vem kaj eni tolko jamrate, zadeva je bila vredna ogleda, vsaj zame je bila:D
Pa se v kak helikopter se je dalo pridet, ce si bil dovolj hiter>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Pumpi ::

Pajo,

dej napiš kaj se je pravzaprav dogajalo ?? tut za vse nas, ki nismo mogli ...

lonz ::

Jaz sem tudi bil gor. Čeprav sem bil prvič na taki zadevi in nimam referenc moram rečt, da sem pričakoval več. Mal je deževalo na začetku pol pa se je vreme spucal. Avijoni so bli pretežno akrobatski (vsej kar sem jaz videl). En tipo, baje prvak v akrobatskem letenju, je sicer mel neki za pokazat, pa ostali se se tud potrudl ampak... Na ogled je blo ene 5 helikopterjev, ki so deco okrog fural in to je to.
Jeba je bla ozvočenje in organizacija; spiker je nasred šova najavo (ko so mu zvočniki sploh delali), da je zadeve konc in da hvala lepa pa da smo drug let spet vabljeni . O.K. Grema z deklico prot domu, nakar (ko sma že itak v avtu) prpičjo pilatusi in kasnej, se mi zdi, še iz Aviana F-16. Konc šova my ass!
Cena karte je bla 1500 SIT, kar se mi zdi totalni rippoff.
...arrrrrr, shiver me timbers...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letalski mitingi 2018

Oddelek: Šport
333365 (1147) JeBelaCesta
»

letalski mitingi 2008 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
677305 (4629) StratOS
»

letalski mitingi 2005

Oddelek: Loža
173693 (2092) edge540
»

Centrifuga z 20 G-ji

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
284835 (3870) AIRMAN
»

tandemski skoki iz aviona

Oddelek: Loža
364053 (2601) Tattoo-

Več podobnih tem