» »

tabla/material za flomaster

tabla/material za flomaster

CrustyDOD ::

Hey

Rabim eno tablo, custom size, po kateri se piše s flomastrom in se potem to lahko zbriše, school like :)
Zdej me pa zanima, če kdo ve kaj je tisti material k je na tablah v šolah. ker bo vrjetno drag material me še zanima, če ma kdo kako drugo idejo kako to nardit.. z drugim materialom..
Sem malo pomislil na steklo, pa se zadi vrže bel papir.. V glavnem iščem najcenejšo možnost za tablo po kateri se piše/riše/kraca s flomastrom in pa seveda pobriše brez problema..

Nejc Pintar ::

zelo verjetno moraš najt le primerno folijo;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

CrustyDOD ::

In kakšna folija nej bi bila to?

Nejc Pintar ::

probaj na kakšno samolepilno kej napisat;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

CrustyDOD ::

ja, potem pa rabis še trdno in ravno ozadje potem pa še kdo hudiča bo lepu samolepilno folijo na cca 2m×1.5m.. bubbles all over :D

Sem ugotovu da je na enih manjših tablah uporabljena emajlirana pločevina.. Pa glede na ceno unih mejhnih tabel, no thanks..

mah.. bomo že neki najdl..

marnit ::

Kaj pa če bi enostavno poiskusil z belo plastiko in nealkoholnim flomastrom?

CrustyDOD ::

Kje pa se da dobit belo gladko plastiko po meri?

A mi zna kdo prevest "Melamine"? Baje se to tud uporablja..

Andruxa ::

Povem ti lahk iz svoje izkusnje, jaz sem iskal tako tablo po celi nasi drzavi, in ceprav se zdi zadeva trivialna stvar, je sploh ni tolk trivialno
najdt. Sicer prodajajo ene za 30.000 v oxford centru, kar je odlocno prevecm drugje majo pa take baby male za ene 5.000, velikost 20x30cm.

No, potem ko sem jo ze nehal iskat, sm jo na koncu najdu v Leclercu, cist slucajno so jih pac dobil na zalogo in js sm sel takoj tja in dobil 90cm x 60cm za 5.000 s enim kar se mi zdi fer cena. Tko, da mal klici po takih velkih trgovinah, ker vsake tolk casa dobijo kej na zalogo. Po moje se ti ne izplaca sam delat. Racuni tud kolk bos casa porabu, da to nardis, ce nimas ravno mizarske delavnice doma.

aja, pa ni bilo to tolk dolgo nazaj, ko sm jo sam kupil, tako da je mogoce se na zalogi ....
Lp, A

Nejc Pintar ::

Folija brez mehurčkov je simpl, samo eno cunjo moraš uporabit;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

CrustyDOD ::

Zato pa ne mislim kupiti in tudi ne iščem cele table ampak samo material. In da, mamo kar nekaj izkušen s takimi in drugačimi stvarmi tko da sama izdelava ni problem. Problem je kaj hudiča uporabt, da je kolikor toliko učinkovito za čim nižjo ceno, kar sicer ne gre skupaj ampak probat ni greh :) Poleg tega pa še nekaj kar se da dobiti v širši okolici kranja..

Na koncu bom šel res po pleh pa nalepil belo folijo gor pa adijo heh..

Looney ::

ja, potem pa rabis še trdno in ravno ozadje potem pa še kdo hudiča bo lepu samolepilno folijo na cca 2m×1.5m.. bubbles all over


mehurčkov se enostavno znebiš tako, da preden nalepiš folijo mal zmočiš podlago... z mokro krpo prej pobrišeš in ziher ni nobenga mehurčka!;)

men se zdi to s folijo res še najboljša ideja... lahko kr na vrata nalepiš!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

hamax ::

kaj pa beu pleksi?
dobis ga za okol jurija na 1m2

sicer nism se probu, ampak pomoje bi slo. pejt pogledau u ksn obi pa mej sabo en tak blumastr pa sprobi(k prodajalc nau gledu)

CrustyDOD ::

ok, zdej sem ugotovil da bom vzel ali pleh pa belo folijo gor, cena pleha 1m2 je prbližn 1.500 ali pa bel pleksi. Zdej morm sam še v kranj letet pa pogledat za pleksi kolk stane.. Če bo plexi tud tm okol 4.000 bom raj preksi vzel in mamo tablo ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadomestek za tablo

Oddelek: Loža
392769 (1545) dirkac71
»

Odstranitev samolepilne folije na oknih za zaščito pred pogledi

Oddelek: Loža
317384 (6464) SeMiNeSanja
»

Plotter, rezalnik, FAQ ?

Oddelek: Strojna oprema
133532 (2800) blackbfm
»

Za brihtne buče....

Oddelek: Loža
152388 (2173) Scuba
»

Glasbeni cd-ji

Oddelek: Pomoč in nasveti
222246 (1766) icek

Več podobnih tem