» »

Kako zaslužiti na Internetu?

Kako zaslužiti na Internetu?

vgolcar ::

Hello everybody!
V iskalnikih se na vprašanje "Kako..." ali "How to..." vsuje en kup naslovov spletnih strani "Kako zaslužiti na internetu".
Poleg tega prihajajo tudi e-maili, kot je tale "Come Work Online With eBay" * Use Your Home Computer * No Experience Necessary * Cash Daily * Growth Opportunity *Work Online With eBay...Get started today itd.

Zanima me mnenje udeležencev foruma o tej temi, predvsem tistih, ki imajo s tem že kakšne pozitivne ali morda tudi negativne izkušnje.

LP!
Valentin

LoneWolf ::

klemen22 ::

2 tovrstni temi v dveh dneh. Naivnost ne pozna meja.:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

vgolcar ::

Hi!
Hvala za hiter in izčrpen odgovor.
Naivni kar nasedejo. Jaz sem iz previdnosti najprej vprašal. Torej gre po vašem mnenju zgolj za "NATEGE", ki se jim je treba izogniti na daleč. Tovrstne e-maile pa prestreči in takoj zbrisati brez odpiranja, ker morda vsebujejo celo kakšno virusno nesnago.
Hvala in LP!
Valentin

jeti51 ::

Poker preko interneta. Ampak moraš biti zelo zelo dober, česar pa zlepa ne boš dosegel. Morda tudi nikoli.

Hej, nisem rekel, da je lahko! >:D

Opkow ::

Poisci forum z imenom zastonjcek. Tam se ukvarjajo prav s temi zadevami... Kako in kej.

Ali je to ok ali ne.. Ti ne znam rect, ker se s temi stvari ne ubadam. Raje svoj cas namenim za bolj koristno delo, kot pa visenje na netu.

Law_Enforcer ::

Z raznoraznimi "How to..", "Get rich by scratching your a$$", "YOU can make it to..", etc, etc shemami je zagotovljen zaslužek 0. Razen seveda, če si dovolj iznajdljiv in začneš prodajati svojo "Get bucks..." serijo naivnežem :D .

Trololololo1 ::

Z e-bay-jem se da veliko zaslužiti. Samo v Sloveniji to ni mogoče zaradi tega, ker na paypal ne moremo sprejemati denarja in lahko samo plačujemo. Drugače pa je na internetu polno možnosti za zaslužek, vendar jih kaj pametnega zasluži le par %. Tud sam sem nekaj časa s tem delal in zdaj dobivam 30-40$ na mesec. To dobivam še od tistih pod menoj, ki še kaj delajo. Vložil sem zelo veliko časa da zdaj dobivam skoraj nič. Če kdo mene vpraša je bolje, če delaš prek študenta, kjer boš vsaj 100% dobil kaj plačano.

klemen22 ::

Z e-bay-jem se da veliko zaslužiti. Samo v Sloveniji to ni mogoče zaradi tega, ker na paypal ne moremo sprejemati denarja in lahko samo plačujemo.

Ne razumem kako lahko z e-bayem mastno zaslužiš? A ti kapiraš da na e-bayu stvar PRODAŠ. No razen če ne prodajaš nič spet kakšnim naivnim.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

dave78 ::

če si lastnik internet strani in imaš na tej strani tudi kaj obiska, potem lahko objaviš reklame.
Med reklamami so najbolj neupadljive in hkrati najbolj učinkovite takoimenovane kontekstualne reklame,
to so reklame, katerih vsebina je prilagojena vsebini točno tiste strani, ki jo trenutno gleda obiskovalec.
Te rekalme so lahko tekstovne, slikovne ali animirane (flash), a najpogostejše so tekstovne, ki so
tudi najmanj vpadljive.
Od kontekstualnih reklam imajo najvišji zaslužek Google in Yahoo (Overture). Yahoo je zaenkrat na
razpolago le prebivalcem ZDA. Google pa sicer omogoča objavo reklam, a ne na slovenskih straneh.
Če pa imaš recimo angleško stran, ki je dobro obiskana, lahko z objavo reklam zasužiš celo zelo dobro.
Obstajajo sicer tudi slovenska podjetja, ki plačujejo za objavo reklam na internetu, a so zaslužki mizerni,
reklame pa kičaste, nerelavantne in vpadljive. Največji slovenski ponudnik je mislim da iprom.

Trdi ::

Poker preko interneta. Ampak moraš biti zelo zelo dober, česar pa zlepa ne boš dosegel. Morda tudi nikoli.


Ni treba biti zelo zelo dober, tudi zelo dober ni treba biti za en normalen zaslužek. Zelo zelo slabih igralcev je tako veliko, da moraš biti boljši samo od njih, pa je že kul.
Trdota d.o.o.

klemen22 ::

In potem svizec zavije čokolado ....:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Trololololo1 ::

Z e-bay-jem se da veliko zaslužiti. Samo v Sloveniji to ni mogoče zaradi tega, ker na paypal ne moremo sprejemati denarja in lahko samo plačujemo.


Ne razumem kako lahko z e-bayem mastno zaslužiš? A ti kapiraš da na e-bayu stvar PRODAŠ. No razen če ne prodajaš nič spet kakšnim naivnim.

Klemen


Veliko ljudi kopuje poceni stvari na e-bay-u i jih dražje prodaja.

Trololololo1 ::

z objavljanjem strani na strani lahko zaslužijo je tisti, ki imajo več tisoč obiskovalcev na dan.

Trdi ::

In potem svizec zavije čokolado ....:\

Če je bilo to meni namenjeno - ti si kar zavijaj svoje neinformirane bedarije kolikor hočeš. :D
Trdota d.o.o.

tomaz 06 ::

Mislim da nikakor, te vedno olupijo.

Trololololo1 ::

Če bi igral proti pravim igralcem bi bilo dobro. Problem pa je ker večinoma časa igraš proti kakšnem računalniku, ki te skoraj vedno zmaga. Na internetu so scripte s katerimi si lahko sam postaviš kakšno podobno stran s poker podobnimi igrami. Če koga zanima jim mam še jaz nekaj.

blackmumba ::

Trdi ::

Ne spoznate se na to sceno. To ni šah. Zaenkrat ne obstaja poker bot, ki bi lahko mene premagoval, kaj pa šele koga boljšega. Ti kar dajaj svoje bote na net, to je +EV za dobre igralce. Lahko pa se zmeniva tudi, da proti temu tvojemu čudu igram, sebe bom založil sam, bota pa seveda ti.

Pošlji mi zasebno sporočilo.
Trdota d.o.o.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trdi ()

klemen22 ::

Vglocar: še en predlog mam kako zaslužit na netu.
Problem je le ta da moraš imeti punco (priložnostno, stalno, whatever). Posnemita ene par fuk prizorov preko webcama in postavta eno internet stran ter potem seveda za vstop obračunavajta naročnino ter seveda upejta da se obnese.>:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Trololololo1 ::

Ne spoznate se na to sceno. To ni šah. Zaenkrat ne obstaja poker bot, ki bi lahko mene premagoval, kaj pa šele koga boljšega. Ti kar dajaj svoje bote na net, to je +EV za dobre igralce. Lahko pa se zmeniva tudi, da proti temu tvojemu čudu igram, sebe bom založil sam, bota pa seveda ti.

Pošlji mi zasebno sporočilo.

Trdota d.o.o.


Problem ni, da je računalnik boljši ampak, ker niso vedno karte razdeljene random. Ponavadi imajo fore da vsak vedno zmaga lahko ampak 1x na 3 igre. Tako bo računalnik vedno na boljšem.

Trdi ::

Daš mogoče kakšen primer, kje karte niso razdeljene random? Poker na računalniku je eno, poker roomi na internetu pa drugo. Poker room nima nobenega interesa, da ne bi dajal random hande, saj igraš proti drugim človeškim nasprotnikom, ne pa proti igralnici.
Trdota d.o.o.

Trololololo1 ::

Bom probal poiskat scripto, ki sem jo enkrat našel na internetu, kjer ti je scripta služila denar. Notri si dal samo številko e-golda računa in računalnik je služil, če je blo dosti ljudi gor. Isto kot tista fora s kovancem al je cifra al grb. Mam tisto scripto. Večina jih je potem priprejenih, da računalnik večkrat zmaga.

Trdi ::

Ja, če ti igraš proti kar neki skripti na netu, potem si zaslužiš, da te oberejo. Govorim o resnih poker roomih s testiranimi random shufflerji.
Trdota d.o.o.

Trololololo1 ::

Ponavadi, ko začneš igrat greš v google in napišeš make money with poker in greš na prvo ponujeno stran. Veliko ljudi "naserjejo" preko interneta za veliko denarja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gembling (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6710333 (6414) c3p0
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517580 (10669) techfreak :)
»

Paypal-davki za študenta

Oddelek: Loža
202706 (2179) turkx90

Honorarno delo od doma z računalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411757 (10095) OwcA
»

Dober posel ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8311594 (9797) fahrenGONE

Več podobnih tem