» »

problem bluetooth v prenosniku

problem bluetooth v prenosniku

lopatca ::

Pozdravljeni!
imam prenosnik hp nx 6125 in Bluetooth Logitech V270 Optical Notebook Mouse! na novo sm naložu windowse in use driverje ki sm jih dubil zraven, tako kot sm to že naredil, s tem da mi sedaj miška ne dela! bluetooth ikonco imam plavo in rdečo, hp wireless assistent mi pa kaže da je bluetooth vklopljen! če imam miško vklopljeno in jo hočem iskat preko bluetootha mi napiše da je ne najde!!!

Gwanaroth ::

Bluetootj moraš vklopit s pritiskom na gumb, to veš? Navrhu imaš gumb in ko ga pritisneš, začne svetit plava dioda. Natančneje, drugi gumb iz leve proti desni (če izpustimo gumb za ON/OFF).

Zatem desni klik na BT ikonco v systrayu in izberi Start using bluetooth, kjer se ti odpre "čarovnik" za konfiguracijo tvojega BT modula.
Lights often keep secret hypnosis..

lopatca ::

ja, wireless mam vklopljen! v opravilni vrstici mam modro pa rdečo ikonco! če kliknem z desnim gumbom gor mi napiše "bluetooth device not found"!!!

bmandelj ::

ocitno nimas bluettoth pravilno instaliran ali pa ni vklopljen
a mas v device managerju kaksem vprasaj?
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

prijam ::

da ne bom odpiral nove teme bom kar tu povprašal.
torej mam podoben problem....nabavu sem prenosnik hp pavilion dv8275ea. zraven ni cd-ja z driverji.

naložil sem nekaj driverjev preko internetne strani ampak driverja za bluetooth ne najdem.
prebral sem ze teme od uporabnikov hp-ja ki imajo podobne probleme, probal sem par driverjev pa se vedno nisem dobi pravega.

torej ce bi mi kdo povedal kje dobim driver za moj bluetooth ali pa ima mogoce driver doma in mi ga lahko poslje bi mu biv zelo hvaležen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik HP G72 in težave z bluetoothom

Oddelek: Strojna oprema
121530 (1253) clip
»

Zelo visoka poraba CPU (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
716789 (5538) krneki0001
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411708 (6974) stumf
»

Prenosnik Lenovo 3000 n500 tezava

Oddelek: Strojna oprema
497892 (4887) mare87
»

Prenosnik asus a7d (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565694 (3967) cekr

Več podobnih tem