» »

COD2 šteka...

COD2 šteka...

DonPierre ::

Pozdravljeni!


Sistem:
P4 650 3.4 Ghz
Gigabyte ga 81945p -pro
club 3d X8oo gt
1Gb ddr2
seagate 250 Gb sata

Problem je sledeč. Danes sem si inštalirav COD2 in na moje začudenje mi na najboljših nastavitvah zadeva precej nemarno šteka. Imev sem nameščeno tudi enko, delala je brez problemov, prav tako dela brez problemov tudi Collin 2005, ki je za moj okus sistemsko precej požrešna , saj procesor prižene čez 60 stopinj pri box hladilniku. Pri codu se segreje le do nekje 55 stopinj... Sem poskušav tudi na nekoliko milejših nastavitvah, vendar me zadeva precej hitro mine, ker je tako estetsko kot vizualno precej boga... Je pa res, da ne šteka!

Torej, ali jaz česa ne vem pri vsej stvari, ali pa je pač moj sistem "prešvoh".
Vaše mnenje?

rexmortali ::

Zahteve:

Minimalne
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4

Optimalne
2, 5 GHz Prozessor (Athlon XP / Pentium 4)
1 GB RAM
ATi Radeon 9800XT / GeForce FX 5900

Sam preceni ;)

DonPierre ::

Hja, torej naj bi bla grafična ozko grlo...?
Jest druge stvari ne vidm:\

kokos25 ::

tvoja grafa je cca 30% hitrejša od 9800xt...tk da ne vem, če je glih grafa problem!!!
Koliko programov ti teče v ozadju?...malenkost preglej osnove...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Vajenc ::

Če še nisi naredil, probaj nove driverje,popucaj nesnago (virusi,spam...), defregmantiraj disk in predno začneš igrati izklopi vse antivirusnike+podobno.

DonPierre ::

Tnx za vse namige!

Zdej da bi ekstra programe vozu zravn to ne, pač kar teče v ozadju sistema. Bom pa probov z novimi gonilniki.

Lp

abc ::

mogoče maš pa v nastavitvah na DirectX 9.0 naštimano pa daj na 7.0 pa ni vrag da bi štekalo 0:)

RC14 ::

Tako kot je rekel abc, naštimaj v nastavitvah na DirectX 7.0 namesto 9.0, pa ti bo igra letela kot hudič. Res pa je, da potem igra dosti slabše zgleda.
COD2 je slabo optimizirana igra in na DX9 delajo gladko samo najhitrejše grafe. Jaz imam GTO2@X850XT pa lahko tudi sanjam o gladkem igranju na DX9.0. Žal je tako.


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

Highlag ::

Problem dela velika količina trupel. Zmanjšaj število na minimum pa bo letelo. Če me vprašaš je to en hrošč.
Never trust a computer you can't throw out a window

DonPierre ::

Ja no, zdej sem si naložu nove gonilnike, pa je tko kot noč in dan - torej zadeva dela precej bolše, tudi na directx 9.0. Očitno sm mev res prestare... Hvala za vse namige!

Lep vikend še naprej!

Tomy_008 ::

Jaz imam podoben problem, kot Pierre.. Zanima me, kje in kako se naloži nove gonilnike, oz. kaj naj naredim, da mi igrca ne bo več štekala..pred dvemi meseci sem jo še igral na vseh najvišjih sistemskih nastavitvah, zdaj pa mi vse šteka. ene parkrat sem tudi re-inštaliral, ker sem imel neke probleme z punkbusterjem (RESTRICTION: corrupted file/memory)...

-enako mi šteka tudi igrica MX vs ATV unleashed, call of duty 4 pa mi dela brez napak!


problem: CoD2 multiplayer mi grozno šteka, ko igram.

-2.00 GHz, 2,75 GB of RAM
-grafična: ATI Radeon HD 3200 Graphics....


prosim,da mi svetujete, kaj naj naredim, da bo delalo normalno

hvala za odgovor!

ZaOstali ::

Dvojedernik, 3GB deljenega rama pa integrirana grafa ne?
Driverje imaš TU.
Na strani v prvem okencu izberi Windowse(tiste, ki jih imaš inštalirane), v drugem okencu izberi Intergrated/Motherboard v tretjem okencu pa Radeon HD 3200. Nato pa samo klikni na GO! in napotilo te bo na stran za download.

Tomy_008 ::

Dvojedernik, 3GB deljenega rama pa integrirana grafa ne?
Driverje imaš TU.
Na strani v prvem okencu izberi Windowse(tiste, ki jih imaš inštalirane), v drugem okencu izberi Intergrated/Motherboard v tretjem okencu pa Radeon HD 3200. Nato pa samo klikni na GO! in napotilo te bo na stran za download.

hvala!

Tomy_008 ::

ampak vseeno, igrica dela tako, kot je delala prej. Ima še kdo kakšen nasvet?

Mentalist ::

Pobriši šaro v namizju, ki je ne rabiš več. Ko sem pobrisal mi COD4 ni več štekal.
Lool.

ZaOstali ::

Splača se pogledati tudi za virusi in trojanci, ter spywareom in malwareom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik in integrirana grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
173638 (3407) Gutjerez
»

Grafična Kartica ...tale?

Oddelek: Kaj kupiti
341968 (1373) ;-)
»

Call of Duty pomoč

Oddelek: Igre
192575 (1835) Kaličopko
»

call of duty 2 napaka:low memory

Oddelek: Igre
91303 (1141) Alpheus
»

Call of Duty 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11312592 (8427) G-man

Več podobnih tem