» »

Call of Duty pomoč

Call of Duty pomoč

jeryslo ::

Ne vem če spada ta tema sem pa vseen. Danes sem si naložil CoD. Zaženem igro in mi začne v prvi misiji kjer je bolj odprto štekat. Imel sem komaj 2fps, torej diapozitivi. Že prej me je motilo, ker sem dobival komaj 30-40 sličic na sekundo.

Moja konfiguracija:

AMD Athlon XP 2600+
matična: ASRock K7S8XE
grafa: Radeon 9600pro/ultra Gigabyte
512 MB rama
Windows XP service pack 1

Torej imel sem naložene gor najnovejše driverje 4.10 z Catalyst Control Center. S temi mi je na odprtih področjih močno štekal. Potem sem probal 4.9, in zdaj mi dela igra od 30-40 fps. Probal sem brez AA toda isto nizki rezultat. Kakor sem gledal po internetu bi moral s tako grafo kot jo imam dobivat minimum 90 fps. Druge igre, ki so veliko bolj zahtevne npr. Doom 3, Richard Burns Rally mi delujejo brez problema. Kaj mislite da je vzrok?


Za odgovore se zahvaljujem vnaprej.

hunter01 ::

Ja nekaj je definitivno narobe!!! 8-O 8-O Po vsej verjetnosti kaka glupost!!! Si sigurn da si prav instaliral catalyst drivere...pa direct X 9.0c verjetno imaš??!
Ti bi v dodatku moral met 90 fps!!!

KiLLeeY ::

v igri v nastavitvah izklopi tole ...

torej: OPTIONS, PREFORMANCE, SYNC EVERY FRAME daj na NO in ima da pali :))

jeryslo ::

imam direct x 9.0c, tudi SYNC EVERY FRAME sem dal na NO, prej sem imel YES vendar ni nobene razlike. Zdaj bom probal še z omega driverji.:'(

Mavrik ::

Kolikor sem jaz slišal bi naj bili baje neki problemi s CoD in 4.10 driverji... probaj s 4.9 .
The truth is rarely pure and never simple.

[bacardi] ::

ja pa mozn da mas windowse u p.... poglej če maš prave driverje za zvočno pa grafično, pol pa kt je reku, poglej če maš direkt x. pa nastaitve. probi na manšo ločlivost. če pa nč od tega ne prime, pol pa u štacuno po nov komp8-O 8-O 8-O

AJA PA ŠE TO- ATHLON ni za nobeno rabo!!!!
živela ženin in nevest! buhahaha

Slide ::

Pri COD ni treba dat DirectX9c, ker dela s prvo verzijo DX9, bi prej reku da je DX9c vzerok za problem, da ni kaka kompatibilnost novega DXa s špilom.. Res pa je da je tud driver za grafo lahko kriv za kako nevšečnost...
Ali si pa maw preveri PCI Latency Timing na google, baje je velik vzrokov za počasnost ravno v tem, še posebi pr ATI uporabnikih in zvočnih na PCIju.
forever 200 MPH ...

Bruc 23 ::

Jst sem mel isti problem, pa sem od kolega dobil njegov PB file (ker mu je delal) in sm povozu svojga.
Problem rešen, probaj še ti.
Srečno

flashek ::

a za chipset driverje mas gor?men je enako stekal k sm pozabo chipset instalirat...
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

Storm ::

Kakšni so chipset driverji za Ati Radeon kartice?
Markec The Great

Storm ::

Torej tudi sam imam po reinstalaciji winsow težave s call of duty 2, ki jih prej ni bilo. Problem rata, če dam v igri da mi upošteva directx9, če dam pa na x7 je pa kao u redu, sam je slika boga. Kaj storiti da bo delalo pri upoštevanju x9c!
Markec The Great

flashek ::

Chipset so driverji od Chipseta na matični plošči. najbol pogosti chipseti so nForce, Intel, VIA...če napišeš katero matično ploščo imaš ti dam link od teg driverjev
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

mikko ::

Jaz imam pa drugačen problem...
Ko grem na multiplayer, pridem notri, vse lepo in prav, vendar po npr. 15-30sec se mi slika zaustavi in moram pritisniti reset gumb..
Imam tanove driverje in vse...Kaj bi bilo lahko narobe ?

Tilen ::

Pregrevanje GPU? Ram --> artefakti GPU ---> sahovnica, freeze

Skratka preveri temperature.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Storm ::

Flasek, imam Abit NFS 7.
Markec The Great

flashek ::

AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mikko ::

Nobenih artefaktov, vse OK...
Mogoče uninstall + na novo install pa da potem bo...

oemdzi ::

NO jst imam se vecjo tezavo, namrec imam 7950 gt in mi v cod skace od 50-70 fpsju , in tudi ko menjam nastavitve me vrze ven in min apise dx9 eror, ceprov sm ziher nalozu dx9, morda kdo ve kaj je narobe? jst sam sumim v driverje samo sm jih nalozu originalne iz cdjev ki sm jih dobil zravn...:|

thedaydriver ::

enak problem je pri meni lahko igram multiplayer samo dx7 in 640x480 drugače me vrže ven
pri single player dela vse normalno ločljivost 1280x1024
vsekakor je to moje mnenje

Kaličopko ::

neverjetn men se je tud to dons zgodil;((

SLIKA

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210039 (1264) opeter
»

Ati radeon 5850 in inter core 2 E7500 2.93

Oddelek: Pomoč in nasveti
463753 (3426) aljosa555
»

Problem s NVIDIA nastavitvami driverjev in posledično problem pri performancu v IGRI

Oddelek: Programska oprema
7930 (887) mihax00
»

Nov Računalnik je počasnejši od starega!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111004 (833) KontraCepec
»

KT 600

Oddelek: Strojna oprema
131064 (868) Clemento

Več podobnih tem