» »

OpenOffice.org in številčenje strani

OpenOffice.org in številčenje strani

CHAOS ::

Zanima me, kako lahko v OpenOffice.org naredim številčenje strani na sledeč način:

- prva stran brez (naslovna)
- druga stran, ... (z i, ii, ...) - tu je vključeno tudi kazalo
- vse ostale strani, ki se pričnejo številčiti z 1,...

Nakratko: tako bo kazalo prikazovalo dejansko stanje vsebine brez samih predstrani, ki pa so nujne za poročilo, seminarsko,...

Tnx :D
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

M.B. ::

Označiš prvo stran klikneš F11 in izbereš Slog strani Prva stran. Označiš ostale strane, ki bodo oštevilčene z ii in jim določiš nek skupen Slog strani. Nato še označiš strani, ki bodo oštevilčene z 1 2 3 in jim določiš svoj Slog. Zdaj pač Vstavi/Noga pa izbereš Slog strani in izbereš npr. stil za iii. Dodaš številčenje. Če želiš da se začne z ena, ko vstavljaš prelom strani lahko nastaviš s katero številko se začne. Nekaj več je napisano tudi na OOo forumu. Je pa škoda da je to slabo dokumentirano, ker sem tudi sam iskal rešitev.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

CHAOS ::

Hvala... :D
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

mc_ado ::

Mene zanima kako bi lahko odstranu zadnji dve strani v openoffice za diplomsko delo (PRILOGE)?
mafia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mc_ado ()

TovarisMarki ::

F11, četrti zavihek (Slog strani), desni klik, Novi slog, poimenuješ novi slog(recimo Priloge), drugi zavihek, pri oštevilčenju izbereš: nobeno, OK.

Postaviš se pred tvoje priloge, Vstavi>Ročni prelom, izberi slog ki si ga prej ustvaril, OK

mc_ado ::

Hvala za pomoc. ;)
mafia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

libre office

Oddelek: Programska oprema
253684 (2214) darkolord
»

Vstavljanje številk strani v wordu

Oddelek: Operacijski sistemi
83870 (3720) hobbit
»

Je mogoče narediti odseke v OpenOffice Writerju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111924 (1739) Icematxyz
»

Word (2003 - ali 2007) - kazalo strani ("naprednejše - dva oštevilčenja v enem dokume

Oddelek: Programska oprema
1410442 (7651) nhjghvfhj
»

videz slo-techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585571 (4223) steev

Več podobnih tem