» »

kopija zascitenega data cd-ja

kopija zascitenega data cd-ja

branko_bm ::

To da poisces crack na netu ni nobena umetnost… Kako pa je npr. z kaksnim slo programom (konkretno cd - matematika na maturi 2000 in cd matematika na maturi 2001, not so resene naloge, primeri... ni vazno!), zanima me kako naj prepecem ta cd (gre za backup kopiji:\), kajti javi da cd ni veljaven..., isto kot pri kaksni igri, za katere pa so cracki dobavljivi na netu...

Kot prvo ne razumem kako rac. ve da ni original ce pa sta si cd-ja identicna... OK ce si nista, predpostavljam da je fora v softwearju in ne v samem originalnem cd-ju, in ce je v softwearju, potem mora obstajat taksen program ki ve naredit identicen "cd copy", ali?

Ali pa kot drugo, da je fizicna "blokada" na originalu, kar sicer se manj razumem...

Ce ima kdo kaj koristnega, z besedo na dan!

Hvala!

TESKAn ::

Probaj clonecd, pa prepec v RAW (al neki tacga) ce lahko. Tko se ti namreč prekopira CD do bita enako k original, z vsemi zaščitami vred...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

branko_bm ::

hvala za zelo hiter odgovor :) niti 2min ni trajalo in ze je bil na pladnju, sem ga ze instaliral crack imam tudi... resetiram comp in probam, odgovor pride verjetno jutri, ce pa ma se kdo kaksno idejo pa kar...

msmiha ::

Mislim da se še da to naredi tako da skopiraš na CD na disk pol ga pa iz diska zapečeš. Nevem men je to enkrat delalo za Windowse. Če bo pa tebi pa ne vem
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

branko_bm ::

sem vedel, prehitro sem se veselil!

programcek je sicer super stvarca, a kaj ko ne podpira mojega pekaca... :(, probal sem tudi najnovejso verzijo clonecd-ja 2.8.4.2, pa tudi ne dela ;((

a pozna kdo se kak program?

ABX ::

Point je v temu da orig. cd ima dosti informaciji ki jih določeni cd-romi ne znajo brat. Na začetku so uporabljali prazne sektorje potem pa vedno več neumnosti. http://www.gamecopyworld.com/ na tem naslovu imaš navodila kako presnemavat cd-je, imaš ogromno različnih programov + spisek razih cd-r in kakšne funkcije podpirajo.

hanuman ::

treba je met plextorja in pa clonecd sam to dvpje deluje pa ce je cd se tako zasciten>:D>:D
Quake or be Quaked

tintorel ::

Ne boš verjel: Kopija CD-ja je lahko celo boljša od originala!!! Zapis CD-ja ima sistem zaščite pred napakami, podobno kot večina delov računalnika, zato kopiran CD ni identičen originalu razen če zaobideš varnostne algoritme z cloneCD oziroma direktnim kopiranju. Tudi jaz nisem mogel verjeti! To je lepo razloženo v eni od lanskih številk PC&Medijev....

Smorny ::

8-)
Ja. Seveda gre. CDclone tukaj zataji, kar sem preizkusil. Nero 5.0 pa lepo skopira, ce uporabis opcijo cd copy. Paziti moraš, da se pri 18 min zacne avdio fajl, ki ti ga cd-rom ne zazna in ti tako skopira le tistih "vidnih" 186 mb. Ko bos se kaj nucal me le poklici ;)

ijatebi ::

Preberi si članek v zadnji št. WIN_INI.
:D:D:D
" Gods loves black sheeps ! "


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526670 (5584) City
»

Šumenje "prepečenega" glasbenega CD-ja

Oddelek: Zvok in slika
161912 (1645) ssokec
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321655 (1289) AnWar
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202427 (2154) dualband
»

snemanje

Oddelek: Programska oprema
101427 (1256) Misty

Več podobnih tem