Forum » Programiranje » PHP in sistemski klic v linuxu
PHP in sistemski klic v linuxu
ME_Mojca ::
Zanima me, če se da v PHP-ju poklicat sistemski klic v linuxu??? Torej, če se da zagnat karkoli v linuxu iz PHP-ja???
Če gre, bi lahko kdo napisal kakšen primer...
LP
Če gre, bi lahko kdo napisal kakšen primer...
LP
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Seagatovi diski neprijazni LinuxuOddelek: Novice / Diski | 3552 (3552) | Daedalus |
| » | Mandriva Linux 2007 (strani: 1 2 3 )Oddelek: Novice / Ostala programska oprema | 15135 (11170) | madviper |
| » | Linux SUSE-9.1-personal-x86 pomoč!Oddelek: Operacijski sistemi | 2033 (1541) | Gandalfar |
| » | Črv Santy.A preko napake v phpBB briše spletne strani (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Omrežja / internet | 9996 (9996) | ******* |
| » | Varnost PHP & MySQLOddelek: Programiranje | 2442 (2269) | Tr0n |