» »

OverC Proc. &GKart.

OverC Proc. &GKart.

Flamer ::

Rabim malo bolj podroben opis overclocanja Celerona 400:(
pa ATI Xpert 128:'(. Pa potrebščine.
Lepo se vam zahvaljujem!

rap3r ::

Ja bl poglej tapru v navodila za plato, kako ročno nastavlješ frekvenco! PA tko lahk bi še nam povedu kero plato maš! Ponavad se to v biosu dela!-novejše plate! Za ati-ja nevem! Kkšn program za tije navija si najd! K to se iz winsow pomoje! Celerona pa s spreminjanjem zunanje frekvence z 66->! Probi postopoma!:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Flamer ::

Ehm, če po pravici povem , vem sao to da ma VIA VT82C691 Chipset!:D

rap3r ::

Ja pol pejt pa v bios, pa tm poglej kje ti piše external clock, al pa fps speed...! Uglavnem iz 66, morš povečvat!:P
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

jakec ::

Vse je v Biosu. Pomojem da imas na izbiro 75 , 83 , 100 ,.. po korakih do 133 . Tvoj celeron deluje na FSB 66. Samo pazi z zvisanjem FSB se ti poveca tudi hitrost PCI in AGP vodila, kar pa nekatere kartice, kot so zvocna, graficna ...Tako da ti pri preveliki Hitrosti ponavandi ne dela kod bi moralo,ponavadi ne dela nic:). Probaj si zvisati napetos na procesorju.(Aja pri 100 MHz FSB-ja je na PCI in AGP vodilu ista hitrost kod pri 66 MHz, samo ti vrjetno na 100 MHZ ne bo deloval)

Flamer ::

O.K., pa hlajenje? Kakšen ventilator bi pašal na Celerona?:\
kaj pa Grafikulja?:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rad bi navil star racunalnik

Oddelek: Navijanje
271504 (928) pure00
»

AGP na plati je 3.3V, grafična pa rabi le 1.5V !!!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543846 (3145) TribesMan
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442042 (1506) OwcA
»

Spajky Celeron 1200 Help

Oddelek: Navijanje
401428 (1030) damchy
»

Maksimum iz plate abit BH6

Oddelek: Navijanje
141157 (1033) Buggy

Več podobnih tem