» »

Kateri univerzalni daljinec?

Kateri univerzalni daljinec?

Primoz78 ::

Nekaj sem ze iskal po ST-ju a nisem dobil odgovorov...ker imam trenutno kar 3 daljince in se pocasi bliza se 4. bi se jih rad nekako resil, da bi uporabljal samo enega univerzalnega. Kateri se najboljse odrezejo...prikljuceno bi pa mel:
- Samsung TV
- Receiver Yamaha 357 (ce se ne motim)
- Yamada 6700
- SIOL TV (nevem ce bi deloval z univerzalnim)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

tvich ::

Jst uporabljam harmony 628 na Technics pre-amp, cd player, jvc tv, sony vhs in imon ir receiver. Pri logitechu imaš na njihovi strani ogromno bazo vseh naprav in zelo verjento popira tudi receiver za siol TV.
Harmony

Če pa maš v planu kdaj dat zraven TV še htpc, bi se pa na tvojem mestu odločil za daljince, ki so narejeni prav za to, pa še sprejemnik in odajnik sta na teh enotah, kjer dobiš oboje zraven, dost močnejša (rabiš pa zato tud računalnik. Večina teh HTPC daljincov ima tud learning funkcijo, tko, da z daljincom od siol-a blinkneš v sprejemnik, on sprejmo kodo, ti pa mu potem poveš kaj si pritisnil in potem lahko z tem daljincom upravljaš še tako eksotične zadeve.
Tuki maš ene par testov.

LP
And AC said, ''LET THERE BE LIGHT!''
And there was light--

Primoz78 ::

Najlepsa hvala!...zaenkrat HTPC ne mislim met, tko da to ne pride v postev...tale Harmony pa je kar zanimiv...si bom mal pocekiral ;)

LP Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

TRIROG ::

lahko pa pogledas tut ONEFORALL kameleon

zadeva se lahko med vsem drugim tut uci, delas macrote - pritisnes en gumb pa se uklop vse od receiverja do tvja ... pa je cenovno bistveno bilj ugodna od cesarkoli ... pa s efajn zgleda ...mam doma in sem kr fajn zadovoljen ... ko se ga dotaknes se avtomatsko osvetli ... ful noro uglavnem ..

Primoz78 ::

TRIROG tudi tega sem si ogledal in zgleda kar fajn :)) ...sem se pa na koncu odlocil za Logitech Harmony 525...jutri naj bi ga dobil...upam, da sem se prav odlocil! Hvala za info!

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

TRIROG ::

in kok bos plunu in kej si ga narocu?

Primoz78 ::

TRIROG 15.700 SIT...:\ nakupi.net...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

TRIROG ::

kako pa je kej z možnostjo učenja ... a se zna naucit ksno komando al zna smo kar je v bazah?

Primoz78 ::

Kar je v bazah in ucenje...naj bi imel vec moznosti kot Kameleon...vec ti bom pa znal jutri povedat...;)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

TRIROG ::

ce se zadeva zna ucit ... se zna zgodit da bo nadomestila mojga kameleona ...

tvich ::

Kateri model pa maš? Kameleon 3 je samo za tri zadeve, samo bi se mojim staršem ful podal v dnevno. Povej mi če so prijazni za uporabo, ker zgledajo ker lepo, cena je pa tud normalna.

LP

P.S. Kok pa kej baterija zmore?
And AC said, ''LET THERE BE LIGHT!''
And there was light--

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tvich ()

TRIROG ::

ijjst mam urc8206, pa mam notr nimh akuje in ko zacne utripat da so proti praznim, dam not rezevvne navadne baterije, 2 minute si zapomne nauceno, napolnil akuje in spet veselo dela ...

zani ::

ali mi lahko kdo pomaga ket bi dobiv kodo za univerzalni dalinec za sonY

TOP ::

Jaz mam Logitech Harmony I300 zakon daljinec.

mat xxl ::

Imam Logitech Harmony ONE zakon daljinec programabilni ...ni da ne dela .....tudi nekatere starejše avtomobile lepo odklene....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One bo dobil daljinca

Oddelek: Novice / Konzole
3815109 (9831) antonija
»

univerzalni daljinec

Oddelek: Pomoč in nasveti
242892 (2354) DragonHeart
»

Univerzalni pilot

Oddelek: Zvok in slika
81856 (1627) mared
»

receiver yamaha RX-V357

Oddelek: Zvok in slika
51398 (1327) Trancedeejay
»

Univerzalni daljinski upravljalec

Oddelek: Zvok in slika
92350 (2041) borutzi

Več podobnih tem