» »

Univerzalni daljinski upravljalec

Univerzalni daljinski upravljalec

hmm ::

Rad bi kupil univerzalnni daljinski upravljalec, ki bi mi služil za TV + Siol TV, Hi-Fi in DVD predvajalnik. Pripravljen sem odšteti nekje do 15k SIT. Vesel bi bil vsakega nasveta in priporočila.

glinik ::

Tudi jaz ga bom v prihodnje rabil ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Primoz78 ::

Logitech Harmony 525...uporabljam ga cca. 2 meseca, zelo zadovoljen z njim...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

barracuda ::

Ne vem sicer če se ravno splača investirati v Logitechov produkt. Imam ga doma že slabe pol leta, pa še nisem uspel skonfigurirati na vse tiste avtomatizme (istočasno vklapljanje,...) ker se mi zdi mal preveč zakomplicirana raba vmesnika. Sedaj mi leži na nočni omarici in vsaj nečemu služi. Ko (ne vem točno kaj) sliši ropot ali pa čuti streslaj, se sam osvetli, tako da mi ni treba prižigati nočne lučke in s tem buditi žene. :-)

Primoz78 ::

:)) ...jaz sem ga skonfiguriral v 15-ih minutah...mam pa sledece:
- TV
- Amino
- DVD Yamada
- Receiver Yamaha

Pa mam 3 makrote porihtane...da se mi vse skupi vklopi in prestavi na kanal AV...in dela vse brez problema.
- Watch TV
- Watch DVD
- SIOL TV

Prvi dan sem ga nastavil in se vedno dela BP...edino kar nisem porihtal je teletext na aminotu...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

hmm ::

Ja saj ravno o Harmony 525 sem razmišljal, ampak nisem vedel, če podpira Amino, ker na Logitechovem seznamu proizvajalcev ga ni - link. Mimogrede, Harmony 525 naj sicer ne bi imel motion senzorja ( link), ampak to so že detajli.

Primoz78 ::

Dela 100% z aminotom...sam za ga skonfigurirat rabis obvezno racunalnik...tiste funkcije, ki jih nima po defaultu pa porihtas z learn funkcijo...jaz sem super zadovoljen...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

barracuda ::

Kaj pa ima potem če nima motion senzorja? Ima mikrofon, da sliši, al kaj? V glavnem to so res detajli, ampak jaz še nisem uspel ugotoviti, zakaj se vklopi, že če samo predal odprem od omarice ponoči.
Sicer me pa tiste škripajoče tipke čisto odvračajo od uporabljanja.... jak.

Zgledal mi je pa ful uporaben preden sem ga kupil.:D

Zgodovina sprememb…

hmm ::

No jaz sem ga zdaj kupil...in zaenkrat ne morem nič. Moj Nokia TV ni na seznamu podprtih, learning pa ne dela, verjetno ker nimam več originalnega daljinca od TV-ja, ampak en poceni nadomestek. Nokia stolpov sploh ne poznajo, daljinca pa sem že davno izgubil...smola pač.

Drugače je tale 525 kar v redu. Z learningom sem ga nastavil za klimatsko napravo ''nepoznanega'' proizvajalca Gorenje, Aminota pa prepozna takoj, ampak kaj mi pomaga, če ni TV-ja...

borutzi ::

Meni dela brez problema z 525:
LG PX4 plazma
Onkyo reciever
Dreambox s500
xbox
Dvd rekorder Hyundai DVR500H
Videorekorder Samsung
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri univerzalni daljinec

Oddelek: Kaj kupiti
244052 (702) slavko45
»

Kateri univerzalni daljinec?

Oddelek: Zvok in slika
142820 (1428) mat xxl
»

Logitech harmony 525 vs 555

Oddelek: Zvok in slika
82297 (1386) servo
»

Univerzalni daljinec

Oddelek: Zvok in slika
91663 (1538) Tihi Mi53k
»

receiver yamaha RX-V357

Oddelek: Zvok in slika
51394 (1323) Trancedeejay

Več podobnih tem