» »

temp. amd xp 1500+

temp. amd xp 1500+

Biz ::

Kaka temp. xp 1500+ je v redu. Imam vulcano 6cu in mi javlja hardware monitor v XP-jih 50-51 stopinj, ce spilam kak wolfenstein naraste na 55 stopinj...

Kok pa drugim kaze??

spacejam ::

PREVEČ! si prav nastavu vulcanota? meni na navadnemu ATHLONU 1400 imam 53 stopinj ko igram MAX PAYNE.
Space-jam Team & Co.

para-site ::

jst mam enak cpu in zalman cnps5001al in mi dela na 47, pod obremenitvijo do 54...

_Mortal_ ::

men tud kaže okol 40-50 a si dal kej termalne paste?
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Biz ::

Zal ne...pa bi blo dobr, a ne?? V koncni fazi lahko se enkrat dol dam hladilnik in paste cez premalam...Tudi do 59 stopinj je ze prisel...Pravzaprav me zanima ali je to se vse v redu. Pravijo, da do 80 stopinj je v redu, sam se mi zdi cudno, da delujejo stari 1400 atloni (kao slabsi glede temperature) pri nizjih temp...

rc-car ::

Jest poznam dva, ki sta kupila komplet nov rac. z athlonom 1.2.
Prvemu se je grel na 50+ na idle, je nesel nazaj, da so mu dali termalo pasto, pa je temperatura padla pod 40 (VulcanoII).
Drugi ga je kupil pred kratkim in se mu prav tako greje, pod obremenitvijo je ze dosegel vec kot 80 stopinj (niti ne ve kak vent ma gor..)

Pasta absolutno pomaga, in to veliko!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

mico ::

ni panike pobi...dokler je pod 60 C je cist vse ok

rc-car ::

Tudi pri 80 se dela normalno ;)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

CIrCAcevl ::

P3 733 normalno 28 stopinj, pri obremenitvi pa 36 stopinj? Do kolko se ponavadi grejejo inteli?

Arrivo ::

Moj 1500 XP ima normalno temp. 43 ob špilih naraste na 47.

expero ::

Jaz imam tudi 1.2 Athlona in se mi greje tudi do 62.
Hladilnik je titan do 1.4 gHz . Sem nosil 2x nazaj ker je v garanciji, pa so mi dali dva ventilatorja za ohišje in je še vedno enako.;(;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudna temperatura CPU

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
242136 (1711) Sssaga
»

Zalman 6000AlCu - Temperatura(Athlon XP2000)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241445 (1068) b
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402149 (1422) Coinbird
»

Temperatura procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
101028 (857) andrejc
»

ATHLON

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331807 (1147) omejc

Več podobnih tem