» »

Zdravstveni problem

Zdravstveni problem

AlphaBot ::

Pozdravljeni!

Sem mulec v 16. letu pubertete z skoraj nič kilami in veliko glavo.Ampak to zaenkrat sploh še ni problem.Problem je v tem,da se mi koža toliko masti, da niti pranje ne pomaga.Po 5ih urah se mi spet namasti in "here we go again".Ta problem mi onemogoča imet žensko, omogoča mi pa to,da vse kar se dotaknem postane mastno!!!

Torej, predpostavimo,da je to bolezen, ki se ji reče "lojnice so ponorele", obstaja kako zdravilo?Help me!

SaXsIm ::

puberteta pač :)) Drugače pa pojdi k zdravniku, naj te napoti k dermatologu, ki ti bo dal kremo za tvojo kožo.
SaXsIm

Matri[X] ::

To je normalno. Malo lubrikanta pa tudi nikoli ne skoduje.

MihaFirst ::

ja, jst v puberteti s3m sicer mel vlko glavo (nekam je blo treba spravit tiste nagubane možgančke), ampak me pa mastna koža ni morila, bil sem lepo rejen (pa ne preveč), pa vsake dva mesca nova punca.

kot vidiš SaXslm, se je mogoče izogniti tem "klasičnim" pubertetniškim težavam... :D
www.gamma.si

;-) ::

Zaj pa nevem za kero glavo gre? zgornjo???
jaz nobenega ne poznam eXtra vlko glavo.

jaz sm tud 16 pa nimam vlke glave, mastn pa tud nism nevem kak...

Imam pa mal problemov z mozolji (po hrbtu sam).

Na ene puberteta bol vpliva na ene manj pač. Glede punc pa...išči mal mlajše-kako leto.Take prijemajo.

Tody ::

edward ti si še vedno v poberteti

Cocman ::

Jst osebno nism v puberteti imel težav z mastno kožo, ti pa priporočam obisk dermatologa in to ČIMPREJ!:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Krema/gel proti mozoljem?

Oddelek: Loža
406695 (5970) bambam20
»

Mastna koža

Oddelek: Loža
162899 (2396) CMpunk
»

Krema, gel proti aknam? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6818782 (16550) CleanPower
»

Kako zrasti ??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14231662 (14039) me gusta
»

super model

Oddelek: Loža
264739 (3709) LordTado

Več podobnih tem