» »

Kako zrasti ???

Kako zrasti ???

1 2
3
»

martincek1 ::

Če ne bi delal teh vaj, bi imel pa 186cm, jaka fora. Glede na to da si omenjal, da ni odvisno od starosti, sem predvideval da jih imaš 35, ne pa 18 :))

In zakaj bi rad izstopal po širini? Ne bi bilo bolj fino 187/82?

DBjimmy ::

Osebno sem se začel ukvarjat v intezivnim treningom v fitnessu pri 16letih. Dokler nisem hodil v fitness sem bil od vseh sošolcev višji za glavo. Po pol leta fitnessa sem se zmanjšal za 1,5cm in so me vsi sošolci prehiteli za glavo :)Po 6mesecih pavze od fitnessa sem zrasel 4cm. Ko sem pa še začel delat vaje za hrbtenico sem vsakih 50dni zrasel 1cm.

"In zakaj bi rad izstopal po širini? Ne bi bilo bolj fino 187/82?"

Mislim da prej dobiš službo kot varnostnik pri 100+kg :) nwm tako pač deluje človeška psiha, da se boš prej ustrašil večjega varnostnika :)
Ni mogoče res?

jest10 ::

Če nisi v prvo razumel... Ti NISI zrasel zaradi fitnesa. Preprosto si le kasneje pridobil na višini, kot ostali.

DBjimmy ::

No pač, da se pridobit tudi kasneje nekaj cm (2cm-5cm), z raztegovanjem :)

jest10 ::

Heh...
Ja, na srednjeveški natezalnici

DBjimmy ::

Lej
nekej podobnega tudi sam delam in kr nekaj kolegov starejših od 30let.
Nam je osebno pomagalo zarad drže, sm si je treba cajt uzet. to ne pomen 1teden al 2tedna.
ampak vsaj 2 mesca in se sigurno pozna :)

Tero ::

Jaz imam 196 in včasih je prav tečno bit tako visoki. Bi takoj bil za 10 cm nižji.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

martincek1 ::

Kakšno prehrano si imel med obiskovanjem fitnesa in kakšno, ko ga nisi obiskoval? :)

jest10 ::

Ja, pomaga pri drži. Ne pa pri velikosti.
Jasno pa si navidezno višji, če hodiš vzravnano

DBjimmy ::

jest10, lej če ne verjameš temu ne rabiš delat teh vaj, jst samo povem kako je blo.
Na nobene diete hodet, ker to samo oslabi telo in človek nima sploh energije da bi kej delal.
Ješ normalno hrano samo iz majhnih krožnikov, če maš kosilo ne jest meso, krompir, solato. ampak kombinacijo :
solata/meso
solata/krompir
pa drug dan ješ meso
med obrokih je dobro jest kakšne arašide, čokolado, pomarančo (ne jabolko).
pa pit 1.5l - 2l ker to kr pomaga pri rasti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DBjimmy ()

Yugos ::

ne jabolko? Jest ful energije dobim z jabolki!

DBjimmy ::

probej pojest jabolko 2ure pred treningom pa med treningom pit vodo :)
oziroma jest jabolko pa spit 2l vode na dan :)

Če bi že rad jabolko jedel, spij zvečer vsaj 1dc mleka :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DBjimmy ()

DBjimmy ::

Yugos

probej pojest jabolko 2ure pred treningom pa med treningom pit vodo :)
oziroma jest jabolko pa spit 2l vode na dan :)

DA NE BOŠ TO ZGOREJ RES NARDIL, KER MED TRENINGOM IN PO NJEM NE BOŠ MOGU DIHAT :)

@nny ::

Lahko prideš k meni.

Te zastonj nategnem! :))

DBjimmy ::

:)

Yugos ::

DBjimmy je izjavil:

Yugos

probej pojest jabolko 2ure pred treningom pa med treningom pit vodo :)
oziroma jest jabolko pa spit 2l vode na dan :)

DA NE BOŠ TO ZGOREJ RES NARDIL, KER MED TRENINGOM IN PO NJEM NE BOŠ MOGU DIHAT :)


lej vsako sadje ki ga z vodo med treningom piješ boš mel drisko...
Sem pa med treningom vedno pil mešanico skute vode jabolka ali hruške, in je super stvar.

martincek1 ::

DBjimmy dopoldne sem pojedel 2 jabolka, spil do 13:00 cirka 1.5L vode, nato šel za 80 minut na kolo (25km/h povprečno, ampak hitri spusti in strmi klanci), sedaj pojedel še eno jabolko, spil vsaj pol litra vode, naredil dnevno dozo sklec in trebušnjakov... no problem here. Razen če maš v mislih kakšen extremen work-out.

No sicer sem jedel še druge stvar, di ne bo kdo mislil da sem na jabolčni dieti. :)

DBjimmy ::

Pr kolesu je v redu, ker vodo pokuriš. mislu sm tako če kdo misli se pretegovat, da ne bo bljunu :)
ker tale tema je odprta za ljudi, ki bi se radi pretegnili za par cm. ne pa da se hvalimo kdo kulk trenira :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DBjimmy ()

jest10 ::

Praviš, da boš varnostnik? No, pisanje in razmišlanje se nekako sklada s tem>:D

DBjimmy ::

že delam kot varnostnik :)


tele vaje so tud dobre

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DBjimmy ()

ivanuscha ::

Kaj to je preverjeno ali je navaden BS? Nekako si ne predstavljam da bi en 25 letnik ali celo 30 letnik zaradi vaj zrastel nekaj cm.

gendale ::

lohk se zacasno raztegne hrbtenica (podobno si iz zjutri kšn cm višji kot zvečer, ker so medvretenčne ploščice bolj polne vode)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

guest #44 ::

Kake budalaščine no. Z fizično aktivnostjo kvečjemu izkoristiš potencial, ki ga imaš na voljo. Zrasel pa ne boš. No razen če se filaš z HGH.

Matev ::

obstaja operacija kjer ti podaljšajo kosti

Distraction osteogenesis @ Wikipedia

martincek1 ::

Ja, kjer ti jih polomijo in počakajo da se zaceli :)) pa zraven še mal nategnejo

korenje3 ::

pidn je izjavil:

Em.. star sem 15 let .. in velik 170.. zai .. me pa zanima.. kako bi lahko zrasto .. em.. pa če mam možnosti ..da še zrastem do nih 184 ? =) ..
Hvala :)


zrasel boš tako visoko kot tvoj oče.

martincek1 ::

Odvisno je od obeh staršev. Pa od tvojega spola. Pa nekaj cm od razvoja telesa, hib, načina življenja, prehrane.

JC Denton ::

Pa tut starih staršev. Sam sem višino podedoval po dedku in tudi večinoma izgled. Ko sem bil star 15 let, sem bil visok 166 cm, pri 19 pa 184. Oba starša sta okrog 170 +- 3cm. Ne pit in kadit, velik jej, pa mogoč zrasteš, tak je meni ratal.

guest #44 ::

Jz sem 183/80, sam men se še vedno zdi, da je folk ki ga srečavam precej večji, predvsem mlajše generacije. A to kaka nova zadeva v hrani ali evolucija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

gendale ::

jverne car, isto sva visoka
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tilen ()

b00mer ::

Em vse je genetika. Tisti ki nabijate neki o prehrani in treningih je en sam bullshit.
Js sm 190/113 pa treniram skorej vsak dan, prehrano mam postimano in v visino nism zrastu absolutno 0.
Tamau je ene 193/100 pa samo lenari in tut ni dobil 0 v visino.

Ce ti tastari niso dal, shit happens mas sigurn ksne druge pluse k jih js nimam.
Pozabil sem povedat, da imam od 19 do 25 isto visino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b00mer ()

guest #44 ::

gendale je izjavil:

jverne car, isto sva visoka


High five bro!

ivanuscha ::

Evo tukaj je cela stran posvecena temu - http://www.giantscientific.com/

Mipe ::

Če bi tole res delovalo, bi se vsi košarkarji ukvarjali s tem.

Matev ::

live
hmm, tudi o ravni zemlji obstajajo spletne strani

in o realijancih tudi

ivanuscha ::

Ja sej, imajo tudi forum, kjer pisejo kako s s temi vajami zrasli 2 incha v parih mesecih...mogoce je fora samo v tem, da se ti sklepi in hrbtenica malo raztegne, da bi dejansko zrastel je res neverjetno.

Matev ::

imajo tudi forum, kjer pisejo kako s s temi vajami zrasli 2 incha v parih mesecih.


in imajo forum kjer razlagojo kako se jim je prikazala marija

Avenger ::

ivanuscha je izjavil:

Ja sej, imajo tudi forum, kjer pisejo kako s s temi vajami zrasli 2 incha v parih mesecih...mogoce je fora samo v tem, da se ti sklepi in hrbtenica malo raztegne, da bi dejansko zrastel je res neverjetno.


Hehe, to je čisto normalno, če z rednimi vajami za raztegovanje hrbtenice in krepitev hrbtnih mišic pridobiš nekaj cm višine, nimam pojma koliko, ampak res težko bi pa verjel da 2-4 inče... Pridobitev višine gre na račun rahlega povečanja razdalje med vretenci (ziher ne 10 cm) in bolj pokončne drže. Z opustitvijo vaj boš spet ravno toliko visok kot prej.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

marjan_h ::

Glede višine, je tako; 80% je genetsko, 20% pa ostalo (prehrana, fizična aktivnost...)

Mi smo se v šoli nekaj o tem pogovarjali, pa me iz firbca zanima, če je komu že uspelo še malo zrasti po tem, ko je že nehal rasti v puberteti.

nekdo mi je rekel, da je nehal rasti pri 17, potem je pa pri 21 še za 2 cm zrastel.

seu_ ::

Ja, to je možno.

jance ::

Živjo:D

Star sm 16let in merim 1.75cm. Rad bi se zrasteu 5cm. Ali bi mi lahko pomagali da mi poveste kaj o prehrani (kaj je dobro jesti in kaj ne). Mogoče kašne vaje za razgibanje? (youtube link če je mogoče zraven). Ukvarjam se s košarko tako da bi biu zelo hvaležen z vašo pomočjo!
hvala:)

Invictus ::

Star si šele 16 let. Maš še 3-4 leta fore. Razen če si že prerastel starše ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

me gusta ::

jaz sem star 17, visok 190 cm, počasi bi se bilo fajn ustaviti :D

EDIT: aja pa oba starša sem že v 8 razredu prerasel :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: me gusta ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaje za odriv ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6420748 (9984) STU-III
»

Rastni hormon

Oddelek: Loža
307357 (6275) gendale
»

Telesna višina

Oddelek: Loža
267459 (6898) Bananovec
»

Višina in košarka

Oddelek: Loža
285265 (4478) LordTado
»

jintropin

Oddelek: Loža
272772 (2252) marnit

Več podobnih tem