» »

Kako zrasti ???

Kako zrasti ???

«
1
2 3

pidn ::

Em.. star sem 15 let .. in velik 170.. zai .. me pa zanima.. kako bi lahko zrasto .. em.. pa če mam možnosti ..da še zrastem do nih 184 ? =) ..
Hvala :)

Microsoft ::

Heh, ja nevem. To je tko, ce si priden, ane. Jst se spomnem v OS, da sem najvec v enem letu rastel za 12cm. Sam pol ni slo vec tolko hitro naprej.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

#000000 ::

Hm prepričaj zdravnika, naj ti da kake hormone. Ne vem če kaj tazga obstoja, ampak enkrat mi je sošolc od zelo znanega slo. košarkarja reku, da je bil 'košarkaš' bolj povprečne velikosti, v enem letu pa se je extremno potegnil, in da po njegovem mnenju to ni bilo naravne poti, ampak z nekimi hormoni kere mu je priskrbel fotr ki ga je skoz forsiral za košarko. Sicer ne verjamem, ampak da ni možno pa ne bom rekel, kej preveč zdravo pa tud ne verjetno. LP

Loki ::

to bos se zrastel. jaz sem bil pri 13-14 letih visok 160cm. :) sedaj pa ~183.
s hormoni pa noces met opravka. itak ti jih ne bo noben zdravnik dal, to so samo za tipe 15let, 140cm ali 150 ipd. pa se posledice so lahko grozne. te recimo lahko trajno fizicno deformirajo (proporci).
bi bil pripravljen tvegati in vseeno jemati hormone? (ti lahko napisem, za katere urgiraj pri zdravnici).8-O
I left my wallet in El Segundo

Jackal ::

to bos se zrastel. jaz sem bil pri 13-14 letih visok 160cm.


:D
Jaz sem imel pri 14-ih 190cm... :D

Tole s košarko sem pa slišal že od več koga - češ, če hočeš zrasti se začni ukvarjat s košarko. Drugače pa mislim, da je večina v genetiki... like it or not.

Nejc Pintar ::

Eh, mam sošolca ki trenira basket, pa je pomojem pod 170 pri 16ih
Drugače pa sem bil sam vedno bolj med tamalimi. sedaj se že počasi približujem povprečju.
Pa moj foter je bil tudi vedno pri tamalih, sedaj je pa 190.
Lahko je biti prvi, če si edini!

veteran ::

> Pa moj foter je bil tudi vedno pri tamalih, sedaj je pa 190.

Hehe, zgleda, da eni še na stara leta rastejo. :)

Gwanaroth ::

Jej polento ;)
Lights often keep secret hypnosis..

Backup22 ::

, pa špinačo, da boš močn>:D

Drugače pa tako kot je nekdo prej povedal, ne skrbet -> se boš še potegnil... Hormoni pa itak ne pridejo v poštev.
//

pidn ::

to bos se zrastel. jaz sem bil pri 13-14 letih visok 160cm. :) sedaj pa ~183.
s hormoni pa noces met opravka. itak ti jih ne bo noben zdravnik dal, to so samo za tipe 15let, 140cm ali 150 ipd. pa se posledice so lahko grozne. te recimo lahko trajno fizicno deformirajo (proporci).
bi bil pripravljen tvegati in vseeno jemati hormone? (ti lahko napisem, za katere urgiraj pri zdravnici).8-O

hm... hormoni .. kai pa vm .. em.. veš slučajno .. kake so lahko posledice ? :( .. pa moi foter je 173 zato pa se bojim da om jaz tui tak mali ostav .. bed ...
Lp

Stipex ::

Začni veliko trenirat in veliko jest, pa boš rasel hitreje.
Meni je to pomagalo.

pidn ::

hm... v kakem smislki misliš to trenirat.. npr. kai si ti začno trenirat ?
lp

blackmumba ::

Buy Human growth hormonoe :D GenF20

alf__ ::

postani vegetarjanc... lej zirafe kok so velke ;)

#000000 ::

ALF_ LOL ne to da so žirafe velke je zarad tega, ker :D jejo samo hrano ki je visok na drevesu :D in ker so tolk stegvovele vratove si jim tu zrasli. Kaj jest vem lahko poskusiš finto z žirafarskim prehranjevanjem. >:D

Nejc Pintar ::

pol nej pa je samo sadje k rase na visokih drevesih:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

BladE_ ::

Al pa doma s fotrom naredta raztegovalnico za ljudi :D pol naj te fotr raztegne pa bos gor usak dan po 15-20min (to je terapija) !!

A ves pr unmu filmu najbolsi med najbolsimi k un japonc van damu razteguje noge pol pa kr naenkrat lahko špago nardi :D !
Akcija - Reakcija

pidn ::

hehe.. ja ne... looool :D

Stipex ::

Začel sem dvigovati uteži (samo ne preveč, ker preveč baje škoduje razvoju) in jesti veliko (ne preveč mastne) hrane.

Phoebus ::

Ah dejte fantje, no, s treningom v višino? in potem svizec zavije čokolado... :\

Imaš dve možnosti:
a) se ne obremenjuješ z višino
b) se sekiraš in se vsak dan meriš in si depresiven ker rast ne gre tako kot si želiš da gre

In kera ti je boljša?

thramos ::

Hja trening dokazano vpliva na večjo izločanje rastnega hormona.
Ampak potem bi bli bilderji visoki, pa je prej nasprotno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

OwcA ::

Lahko pa, da biltadi začnejo povečini majhni zafrustriranci. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

lambda ::

Jaz sem bil celo osnovno šolo med najmanjšimi, v srednji sem pa nadoknadil - sedaj ~183

pidn ::

em nubes, a fotra maš vlkiga ? :)

PROTOTIP ::

hormoni pa noces met opravka. itak ti jih ne bo noben zdravnik dal, to so samo za tipe 15let, 140cm ali 150 ipd. pa se posledice so lahko grozne. te recimo lahko trajno fizicno deformirajo


Baje rastni hormon sploh ni tako nevaren, če je doziran v pravih količinah. Je pa zelo drag. Uporabljajo ga tudi starejši ljudje za upočasnitev staranja.
Sem gledal eno oddajo o teh zadevah.

Loki ::

ce res pretiravas z njim, lahko dozivis eno posledico imenovano gigantizem. kaj tocno je to, se ne spomnim vec (pac proporci), odebeli se ti tudi koza. tak pa noces zgledat, tudi ce bi bil sicer cel lajf 160cm. 8-O

FREAKofNATURE.press8-O


glede bilderjev: rast se neha najkasneje okoli polnoletnosti, nadaljne lahko dobis samo se z boljso drzo. nobeni hormoni na svetu ti kot npr. 40letnemu fotru ne bodo pomagali, da bi bil visok 3m.:D
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Gavran ::

Ne se sekirat... jaz sem imel 165 pri 16 letih. V enem letu sem prišel na 180 in potem do končnih 185.
Aja, foter je imel 170...

Genetic ::

NI vazno, kako velik je foter. Glavno, da je postar velik.

nodes ::

lahko se tudi pričneš ukvarjat z avtomoto športom....in si boš vedno želel, da bi bil še kakšen centimeter nižji

;)

Nejc Pintar ::

@Loki: tole je blo pa fejst u meglo. Foter je u vojsk zrastu 4 cm:\

Čist odvisen od človeka.
Lahko je biti prvi, če si edini!

d0rK ::

Itaq, da bos se zrastu....


Jz sm biu v tvojih letih med najmanjsimi v razredu, danes sem pa z 189 cm visji od vseh bivsih sosolcev.

Wh!tE ::

17 let ....169.5 cm ;(( Pa neki so mi zdravniki tezili da imam zakasnjeno kostno starost.. (Kdo ve kaj to pomeni?):\

Drgac mam pa mamo bolj malo, fotr je pa ~183.

Glede hormonov pa... Recept ti napise zdravnik, ce ugotovi da si za svojo starost premajhen. Hormon, ki ga dobis je testosteron in ta hormon, naj bi vplival na tvojo rast :)) ! Seveda ti dohter tudi pove, koliko ti ga bi vbrizgali in tudi na kaksno periodo casa |O Recimo 3 mesece, 1 inekcija :) Tako so govorili izobraženci, ampak jaz sem rekel ne :'(
Mislim da kr obzalujem ;)
P.S: Sorry za tolk smajlijov ;)
Me, the vanquisher

BigWhale ::

Splaca se probati z navijanjem obrvi, limono in raztegovanjem... :P

Ampak ne z 'grejpfruitom', ker Nele se je zmanjsal... :P

Scorpia ::

Jaz sem bil v oš vedno drugi najvišji ostali pa bol palčki in igral basket :D , ampak od operacije kolena sem kar nehal rast :'( zdej sem bogih 178cm, medtem ko so mi zdravniki pred operacijo napovedovali 2m

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

#000000 ::

BW ha ha zdej sem se spomnu 'od grapefrut, duplo če da narasteš'
dobri so bli 'đe je ba zapelo' moram mal mulo zalavfat da se spet arežim za neki cajt LP

LeBIgMac ::

Telo raste med spanjem, takrat se največ rastnega hormona izloča.
Tko da z zajčki spat, pa bo!

Rastni hormon pa pozabi ker si že prestar. Ponavadi ga dajejo otrokom od
približno sedmega leta pa do dvanajstega, nikoli pa v puberteti.

Malo manj računalnika pa več športa. Če boš skos na netu ti bo še kakšna
druga stvar majhna ostala...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LeBIgMac ()

H4rVeSteR ::

Fant velik kostne moke pojej, pomoje bi jo u kaki JATI al pa u PERUTNI PTUJ u zaklih loh dubu pa si deli milkshake. Al pa vsaj velik POLI salame pojej, men je pomagal.:D
***I have a dream***

KTr1sk ::

Ah meni so zmeraj govorili boš videl ko boš kar naenkrat zrastel...v osnovni šoli od 1.do 8. razreda sem bil zmeraj najmanjši v razredu...pa nikoli nisem,.....vsi v familiji smo bolj majhni (jaz, ate, mama pa 3 sestre), vsi smo okrog 170, jaz sem ~168cm ali kakšen cm manj in se prav nič ne sekiram glede višine, samo sem jezen malo ker ene punce gledajo kako si velik...drugače sem pa star 22 let in zgleda da bom ostal pri tej višini...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Stipex ::

@H4rVeSteR
Upam da se šališ in mu priporočaš takšne svinjarije kot je poli (ko bi vedel kaj vse je v tej salami).
Zame so goveji zrezki in piščančja prsa ter mleko najprimernejši vir beljakovin.

Saladin ::

Naj mu neko dečve tukaj dopove, da velikost ni pomembna ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

civic_ ::

ja0 ko ste folk čudni ej. kaj bi jst dal da bi bil 20cm nižji.

PS. da ne odpiram nove teme postavljam vprašanje kr sm:

Kako zaustaviti rast?
star sem 16 let in sem velik 196cm in mislim da še rastem. in me zanima kako zaustavit rast?

Nejc Pintar ::

čiki+alkohol+trava

mislim pa da to ni najbolj zdrav način.
Lahko je biti prvi, če si edini!

acheron ::

Berac malo nabildaj pa bos z 2m Undertaker

AntiFriz ::

Wanna get high? Get some weed ;)
drgac pa cim vec spat :) ker med spanjem clovk najbol raste ker se hormoni... tralala hopsasa. . .

Sami ::

Kaj se sploh sekirate zaradi tega, seveda boš še zrastu, če imaš pri 15ih 170cm.

Jaz sem bil do 6. razreda zmeraj tretji navijši, potem pa se je vse začelo odvijati bolj počasi. Zdej bom kmalu dopolnil 18 let in imam 174cm, nič me ne moti.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

civic_ ::

ja to mi vsi govorijo nej se nabildam :D hehe glede na to da mam 75kg...niti sklece ne nardim:8)

!nt3L ::

berac lahko postaneš usain bolt, ima ravno 196cm

Gavran ::

Em.. star sem 15 let .. in velik 170.. zai .. me pa zanima.. kako bi lahko zrasto .. em.. pa če mam možnosti ..da še zrastem do nih 184 ? =) ..
Hvala :)



Brez skrbi. Jaz sem bil do začetka tretjega letnika srednje šole (ieta sam izračunaj) četrti najmanjši v razredu. Na koncu tega letnika pa četrti največji... v enem letu... potem pa je bil konec.

Aja, meter petinosemdeset
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

iggy ::

Ej fantje mam 207cm, tole glede hormonov rajš ne priporočam, ker ni ravno nujno da boš zrastel, dobil boš večji nos, ušesa, dlake po celem telesu, skratka, you don't wanna try it
Hey, you're fat!

ttommy ::

Si kak si.In zakaj bi rad bil velik?Boš dobil spoštovanje zaradi tega?V osnovi je važna osebnost.Če ne bi bil rad ravno košarkaš,pol res ni problem kak si.V mladosti sem se sekiral,da sem majhen,potem pa pride pravo razumevanje....Če res nisi debil,pol ne boš imel nikoli problemov.Verjemi mi-pa sem čez 30let in 170 cm.Samo manj inteligentni te bodo imeli(če boš res ostal pri tej višini,kar pa dvomim..)za manj vrednega.Pravi človek gleda drugega človeka ne v telo,ampak v dušo in ga ceni zaradi njegovih dejanj.To,je pa vse samo na tebi.
Seveda neumne blondinke bodo gledale za machoti...kaj bo pa čez par let?Machoti so samo machoti in so zagledani sami vase,prava kvaliteta pa pride od kje?Mišic?Višine?Morda za nekatere,ampak verjemi-teh je mali odstotek(žensk,ki si to želijo....)!
LP
Gamer
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaje za odriv ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6420791 (10027) STU-III
»

Rastni hormon

Oddelek: Loža
307380 (6298) gendale
»

Telesna višina

Oddelek: Loža
267485 (6924) Bananovec
»

Višina in košarka

Oddelek: Loža
285277 (4490) LordTado
»

jintropin

Oddelek: Loža
272776 (2256) marnit

Več podobnih tem