» »

prehod iz siola na T2 in nazaj?

prehod iz siola na T2 in nazaj?

windsurfer ::

Zdravo,

čez 2 meseca mi bo potekla dvoletna vezava pri siolu (8060 SIT na mesec), bi pa probal iti na T2 (1/256 bo čist dovolj) in pa obdržim ISDN pri telekomu (torej za T2 dam 3500 na mesec).
Stanujem na Viču - Lj.

1.Koliko me stane prehod k T2 v tem primeru?

2. Recimo, da s T2 netom nisem zadovoljen in bi sedaj hotel imeti spet siol 1/256. Odklop od T2 je brez stroškov. Koliko moram plačat siolu ob dvoletni vezavi za priklop, opremo,...? ISDN imam še vedno pri telekomu. Ali imam potem pri siolu 7200 sit mesečno za 1/256?

Sej boste rekli naj pogledam cenike na siolu, ampak tam je kar neki. Pa dodatki, pa priklop 1 sit, če maš ISDN, pa priklop ne more biti samostojen ampak osnoven,... skratka megla.

Tnx

Tomi

Chicken Boy ::

Če greš nazaj na Siol se vežeš za 2 leti in plačaš 1 tolar za ganymeda ali 5400 za sagema, pri paketu solo. Cena 7200. Če se ne vežeš plačaš polno ceno. Če imaš isdn ti more pridit telekomovc zadevo namonterat. Ne vem pa kako je v primeru če greš na t2 in če se kaj spremeni pri nastavitvah isdn-ja oz. ti dajo samo drug razcepnik. Te pride pa priklučnina isto, če imaš isdn ali ne.

Poznanimaj se še o tem, kako je z povrnitvijo na prvotno stanje, če ti t2 ne dela tako kot treba.

windsurfer ::

Skratka ne vem, zakaj tega ne bi naredu. Če mi ISDN skoz dela, potem mi ne morjo parice vzet in kao rečt, da ni kapacitet za T2.
V najslabšem primeru bom plačeval 10% manj kot sedaj (SIOL - solo), v najboljšem pa več kot 50% manj (T2).

Tomi

SasoS ::

vzamejo ti parice ne v nobenem primeru. prehod na t-2 pa te ne stane nič.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znižanje stroškov ADSLja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7311230 (9932) Lonsarg
»

Siol ADSL ali T-2

Oddelek: Omrežja in internet
382045 (1355) svecka
»

Kaj je najbolje storit v trenutni situaciji?

Oddelek: Omrežja in internet
222508 (1774) roscha
»

siol ali t2? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
766840 (4583) Nixxon
»

T-2 VDSL vs. SiOL ADSL 2+

Oddelek: Omrežja in internet
315744 (3049) ar4743

Več podobnih tem