» »

NEC 4551i Pomoč

NEC 4551i Pomoč

TOP ::

Kupil sem omenjeni DVD-RW zanima me kako deluje Label Flash ker zraven nisem dobu nobenega program za pisat po cd/dvd me zanima na kak princip to deluje. HVALA

SodVina ::

LabelFlash technology.

Uporabo te tehnologije podpira nero tam nejkje o d verzije 6.6.1.3 in naprej.

kixs ::

TOP:

potrebujes pa posebne medije, ki so "LabelFlash" compatible!!

LP

TOP ::

Vem da potrebuješ poseben CD/DVD sem gledal v Nerotu 7.0 in ne najdem te funkcije edino če se odpre ko vstaviš tak CD/DVD.Kaj mislite oziroma tisti ki veste.HVALA

SodVina ::

V nero burning rom: Extras-> burn Label

TOP ::

HVALA SodVina sem našel ja ta funkcija je sedaj siva ni možno kliknit verjetno ko vstaviš pravi cd/dvd je možno kliknit na to funkcijo,kaj praviš

Ndrej ::

SodVina, motiš se.

LabelFlash deluje izključno in le na Nerotu 6.6.1.3, ki je bil narejen posebej na Nec. Problem pa je, ker ga ni možno kupit v prosti prodaji. Nec namreč daje zraven pogonov tudi ta Nero. Ampak ker bi radi naši prodajalci še malo več zaslužili, vzamejo stran te Nerote in jih prodajajo posebej.
So pa iz Nerota sporočili, da bo od tam nekje konca februarja na voljo LabelFlash tehnologija tudi v drugih izdajah Nerota (7>).

Obstaja pa še en trik, kako da deluje LabelFlash z vsemi neroti. Sem že nekajkrat napisal na Slo Techu pa se mi ne da sedajle pisat. Bom najbrž jutri napisal članek skupaj z nekaj slikcami kako LabelFlash izpade. Namreč že sedaj lahko na spodnjo stran pišeš karkoli hočeš.

LP

TOP ::

Ej Vombat HVALA ti,ko boš naredu ta članek daj prosim te daj ga tudi sem da provam HVALA in komaj čakam.

SodVina ::

Mozno da druge verzije nerota tega ne podpirajo, nisem se ravno pretirano poglabljal v to.
Samo cemu pa potem sluzi funkcija "burn label", ki se nahaja tudi v "mojem" nerotu? (7.0.1.4b)

Ndrej ::

To pa zato, ker se Nero 6.6.1.3 razlikuje od ostalih samo za eno datoteko, ki je drugi nimajo. Če to datoteko potem skopiraš v Nero 7, ti LabelFlash prav tako lepo deluje.

Zakaj pa to niso že v osnovi dal zraven, pa ne vem. Bo proti koncu februarja.

LP

TOP ::

Pozdravljeni sem zrihtal na enem drugem forumu sem dobil eno DLL datoteko ki jo skopiraš in tudi v NERO7 potem dela.SUPER lepo zgleda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peka z LIGHTSCRIBE pogonom -težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
92716 (2602) pipc
»

Nec DVD rekorderji in LabelFlash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6828308 (18625) Mitko_R
»

Label flash

Oddelek: Pomoč in nasveti
358253 (5523) shany
»

NEC LabelFlash

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
496226 (3648) r0b3rt
»

dvd pekač in kako na dvd zapečti napis,sliko namesto etikete

Oddelek: Programska oprema
101733 (1585) JOKER

Več podobnih tem