» »

Kateri Celeron?

Kateri Celeron?

undefined ::

Ok strokovnjaki, zdaj pa izrazite svoja mnenja. Katerga celerončka naj kupim, da se mi bo ob dodatku GOrba pustil naviti na 100MHz FSB? Pomoje se najbolj splača CeleronII 600 (600@900), kaj mislite? Dajte, oglasite se malo tisti, ki imate s tem izkušnje.

ABX ::

Nobenega

mojsterpeter ::

600 gre baje precej težko na 900

mravla ::

ne kupuj celerona, vsaj jaz ga ne bi!>:D
če ga poženeš, bo letel

OrlyTM ::

Jest mam na mašini od punce novga celerona 600, ki lepo dela na 9x100 z običnim hladilnikom, ki sem ga dobil poleg procesorja ... tko da ... jest pravim procesorju vsaka čast :) ... mogoč da sm res mel sam srečo ... ampak vseen ... razmisli o tem procu ... :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

undefined ::

Luni, daj se še ti malo oglasi, no. :D

Pa še to me zanima, če je Golden Orb verzija 'Socket 370' taprav tudi za FCPGA? A je mogoče kje na netu opis za tako montažo, al mogoče kaj dobiš napisano zraven, ko kupiš GOrba?

Igor ::

pa najbolj je kupit najnizji primerek novejse serije (566 mega), samo tega novega ne dobis (pomoje), tko da ti ostane nakup rabljenega, moj dela stabilno na 850 mega (8,5*100) in se sesuva na 950 mega (8,5*112) je pa samo navadno zracno hlajenj brez dodatnih ventilatorjev (100 mega vec mi ni vredno hrupa ki bi ga kista pol povzrocala), tko je blo tut z ostalimi primerki kar sem jih mel za sprobat (4 kom)
kupi durona 700 ;)
zravn orba dobis list papirja, gor ti kaze da natakn kuler na proc pa zavti ... (to je pa tut vse kar je od montaze, prej pa se pobrusi orba pa namazi s pasto)

undefined ::

Umm...
1.) Durona ne mislim kupovat, ker mislim naredit le majhno nadgradnjo na obstoječo Abit BX6 2.0 plato.

2.) Zakaj priporočaš Celeron 566? Misliš, da Celeron 600 ne bi tekel z lahkoto na 900MHz z dodanim GOrb-om? (luni, kje si?! :D)

3.) Umm, a ni termalna pasta že po defaultu priložena zravn GOrba (vsaj tako je enkrat dejal luni)? In zakaj je tako nujno brušenje GOrba? (in kje na netu je opisan ta postopek? kašen pribor rabiš?)

Igor ::

pa ce ti povem po pravici ne vem
folk ma probleme s c600 ... to vsi pravjo
kukr sm napisal so mi 4 c566 delal na 850 stabilno na 950 se je zacel sesuvat
orb ma pasto gor sam tist je jajc, pobrusi ga pa namazi z pravo pasto ...
kar se pa tice tvoje nadgradnje pa lej mam jest isto plato, ampak po novmu letu mislim menat na durona, ker je hitrejsi, boljsi, cenejsi, pa se te stare apn plate se znebim ... dam pa recmo ene 30k pa mam novo plato, pa nov hitrejsi procesor ...

undefined ::

Daj mi zdaj povej KJE se dobi Durona pa plato za 30k SIT??? Mene bo samo Celeron2 600 prišel 30k...

Prosim naj se oglasijo tisti, ki imajo izkušnje overclockanja Celerona2 600 na 900, prosim, in kako se kaj obnese ta zadeva.

black.adder ::

OrlyTM, a lahko poveš s-spec številko tvojga (od punce:D) celerona 600.

Igor ::

ampak po novmu letu mislim

....
zdele pride par ql plat ven k bojo najvaznej pocen (30 k plata)... 10k dobim za star proc 10 za plato...

get it ?

Igor ::

hmm tale quote je nekam cudn ?
whatever ...

Titothe2. ::

IceMAn ne kupuj Durona kupi raje Pentiuma III, ce pa hoces na vsak nacin imeti AMD-ja pa si kup Thunderbird-a.

Jst mam PIII pa se ga da lepo navit na bx6.
Pa se boljsi je kot celeron.

undefined ::

Titothe2: kdo pravi, da bom kupil AMD proc? Itak ne paše na mojo 440BX plato. :)

Nix, jaz sem se odločil: Celeron2 566 @ 850+. 8-)

OrlyTM ::

Jest mam celerona 600 ki dela brez problema na 900 z navadnim kulerjem ... ki sem ga dobil poleg cpuja ....
Black.adder ... na cifro boš pa mal počakov, da odprem mašino pa pogledam ... pošlji mi mejl, da se bom spomnu...
IceMan ... ti kr veselo v trgovino po celrona ... mislm da ti ne bo žal. To je v tvojem primeru res še najcenejša nadgradnja.

lp
OrlyTM

--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

hooger ::

tak celeron tudi za v trafiko ni več dober

Raje si omisli AMD 64!!

LP

Sydk ::

hooger: LOL, poglej si datum zgornjega posta >:D

Law_Enforcer ::

hooger: pred tremi leti in pol, ko se je vodila ta diskusija, je bil celeronček 600 (ali 900) precej spodobna zverinica...

Wox ::

Mal preveč se ga zadevaš, hogger:D .

Jok3r ::

LOL 8-O

r5r ::

Zgleda, da dalj casa ni bil na forumu in zdaj gleda stare zaloge tem ... :D
And it makes me wonder.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se da celerona 667 MHz na 1GHz?

Oddelek: Navijanje
221381 (1059) TribesMan
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
663957 (3255) Boško
»

OC celeronov II

Oddelek: Navijanje
261831 (1380) V-i-p
»

Celeron2 600@900?

Oddelek: Navijanje
352443 (1838) FireSnake
»

Alien-w, luni,

Oddelek: Navijanje
131426 (1222) BlackAdder

Več podobnih tem