» »

Najljubsi styli v XP?

Najljubsi styli v XP?

rc-car ::

Kater style imate v XPjih?
Jest mam trenutno tega.
In pa tole ali pa tole za login!

Pa vi?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

danielka84 ::

jas sem si jih dol povlekel, pa mi sploh jih noče potegnat?!?
npr. MacOS k je ful svetovn pa mi ga noče...
ko tam not dam, mi spremeni samo ozadje in kazalec miške... ostalo-okna pa to pa nič, pa mi da oni navaden izgled, kot v win9x
WTF?!?
res ne vem več...
ni-da-ni

Tr0n ::

rc-car: jaz mam cha-ninja, ki je najboljse ocenjem trenutno na themesxp :).

angel_q: najprej si moras style xp beta 4 presnet na www.tgtsoft.com.

CaqKa ::

angel_q:
style xp program si mors instalirat

BendeR ::

In pol oni file odpreš z style xp al kaj ?Al kaj pol narediš z onim fileom?

danielka84 ::

sem že zrihtal..
MacOS-X Rula!!!

lp
ni-da-ni

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Denis: zadevo ponavadi odpakiras v \windows\resources\themes direktorij. So prilozene readme datoteke.

rc-car ::

Kako bi naredu, da bi themo vidu tudi v Disply Properties -> Appearance?? Jest vidim tam samo tiste, katere so bile .exe in sem jih instaliral. Ostalih (tudi, ce jih skopiram v windows
esources hemes) pa ne vidim tam..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

BendeR ::

Sem že porihto.Vseeno pa hvala za porazložitev.:D

Tr0n ::

V direktoriju WINDOWSResourcesThemes si naredis direktorij ki je enak imenu .msstyles datoteke oz. skina, nato le-tega skopiras v ta direktorij. Nato se ta vidi v Display Properties.

Quickbeam ::

Kaj to stvar je treba kej registrirat?

Drugače mam pa tisto modro ko je poleg windowsow :)

CCD ::

K jest tole mal tko berem nimam pojma o čem govorite. Se mi zdi da o nekih preoblekah za XP. Jest sam vem da če so podobne tistmu plavmu al pa zelenmu stilu, k pride zraven Winsov pol me že sil bruhat. K sm jest tist vidu k so se Winsi po instalaciji prvič zagnal - najhitreje sem se nauču, kako spremenit orodno vrstico in kako spravt hudiča nazaj na Win9x stil. Zaobljen start meni, zaobljena naslovna vrstica - prosim no, a mam zaobljen monitor al kaj? Ne razumem, kako lahko take zaobljene p***** pašejo v oglat okvir, pa še Start meni je po ta novem tolk velik in debel, da o nepreglednosti sploh ne govorim.
S tega stališča (kolker je to drgač sicer stabilen in ok sistem) pa totalno sux.

_Tejc_ ::

Kaksen monitor pa uporablas .... 15" 800x600 :\

CCD ::

Ja.

_Tejc_ ::

Pol se pa ne sekirat ce vidis mal vecji task bar sam da mas Ikonce vidne...

Tr0n ::

To je vse stvar okusa. Sedaj obstajajo ze veliko boljsi skini za XPje, ki pozerejo manj resourcev kot pa default Luna skini. Obstajajo tudi cisto navadni, kvadratni.

Jaz z veseljem menjam izgled, ker mi gre klasicni Win9x look na bruhaha ;). Pa ceprav mi nekdo, ki ga dobro poznam, pravi, da sem zaradi tega hepan ;).

rc-car ::

Saj niso vsi styli zaobljeni..
Jest sem si pa Start menu itaq dal takoj nazaj na Classic, ker je ta nov prov beden!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dejstva o LCD (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
504078 (3290) matter
»

Kako spremeniti Boot Logo v XP

Oddelek: Programska oprema
232524 (2161) zile
»

TV kartica v Win XP

Oddelek: Strojna oprema
121208 (969) faca9
»

120x120 venti samo 1060sit!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191884 (1615) element
»

SCSI PROBLEMI

Oddelek: Pomoč in nasveti
6980 (882) danielka84

Več podobnih tem