» »

Ljubitelji pikantne hrane

Ljubitelji pikantne hrane

««
9 / 29
»»

Vesoljc ::

videc je izjavil:

Je kdo že sadil Scottish Bonnete, so pognali?


scotch bonnet, zdej je ene 70cm visok


jalapeno


habanero magnum
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Vesoljc ::

se lepsa slike habija
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Okapi ::

19. septembra bo v Lepi žogi (blizu Hale Tivoli) festival Čili. Na njem pa vse o čiliju, od semen do plodov in različnih izdelkov.

https://www.facebook.com/CiliFestival

SkIDiver ::

Jaz sem letos tudi posejal Jalapeno in Habanero iz semen od semenarne Ljubljana. Ker sem precej zdoma je za kaljence skrbela mama, ki ima svojo logiko kljub dopovedovanju, da čili je čili in ne navadna paprika. No na koncu je celo skalilo nekaj semen obeh vrst in te dni sem že probaval sadove.

Slikano 9.7.





Slikano 25.7. Eden je jalapeno eden pa habanero. Se ne spomnim več kateri je kateri.



Na rastlinah obeh vrst so skoraj vsi plodovi podolgovati. Se je pa sedaj na habaneru pojavil en plod v obliki paprike.
Za naslednje leto planiram nakup rastlinjaka v katerem se bodo vzgajale sadike. Seveda je zraven lonček pristavila tudi mama, da bo imela lepšo papriko in paradižnik :))

erkgheoruugh ::

Tole dvoje je boje bolj podobno jalapenotu, ne pa habaneru.
Kaj naj bi to pomeni plod v obliki paprike?

SkIDiver ::

Tudi mogoče. Pečeta precej različno. Enega sem poskusil brez problema, drugi je bil pa malo prehud. Problem je, ker je mama pomešala sadike med sabo in bom moral počakat na več plodov.

Plod v obliki paprike pa sem imel v mislih obliko kot jo ima habanero.

cebelar123 ::

Par dni nazaj slikani Carolina Reapers. Rastline so lepe ampak zamujajo s plodovi ;(, komaj se cvetovi prikazujejo.

Zgodovina sprememb…

MrGTO ::

Ker sem precej zdoma je za kaljence skrbela mama, ki ima svojo logiko kljub dopovedovanju, da čili je čili in ne navadna paprika.


To pa ni res. Čili, feferon in paprika je vse isto. Vse je Capsicum.
Ene paprike so pekoče, druge ne.. to je vse. Ljudje iz različnh koncev sveta pa isto stvar poimenujejo drugače, nič kaj posebnega pač...
Tako da je že prav, da je mama enako ravnala s "čiliji" kot s "paprikami" =)
Je pa res, da bolj pekoči kot so čiliji, kasneje vzklijejo (tudi do tri tedne) in nekateri tudi kasneje cvetijo. Meni trenutno cvetijo in delajo plode vsi, razen Scorpionov... Imam pa posajenih nekje 10 sort.

Glede zamrzovanja se strinjam. Za omake delat je cisto vredu jih zamrzniti. Ko jih odmrzneš so pač bolj mehki pa semena se kar pokvarijo. Od 20 semen iz zmrznjenih čilijev mi je samo eno vzklilo :/
Jaz jih čez sezono jem sveže odtrgane. Na koncu ko jih vse poberem pa jih večino vložim v kis. Tako jih imam čez celo leto.
Nekaj pa jih posusim, del tega jih zmeljem del pa jih dam v olivno olje.
Najboljše pa so domače omake iz čilijev, sploh sladke!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrGTO ()

SkIDiver ::

@MrGTO v to se res nisem poglabljal. Jaz sem težil, da morajo biti na toplem in svetlem. Tu imam mama svoj sistem in logiko kar se je pokazalo za slabo izbiro, ker je precej kaljencev habanera odmrlo.

mihec87 ::

Dokler ne vzkljijejo je važno da imajo dovolj vlage+toplota..Ko pa vzkljijejo pa rabijo še svetlobo..

SkIDiver ::

Vem;) Ta del so dobro prestali, samo potem jih je postavila na svetlo ampak hladno in je bilo sranje.

mihec87 ::

Sicer pa vseeno so lepi..Z mojih letos ne bo dosti saj sem jih prepozno presadil v vrt(mrcvaril sem jih v malih lončkih-ni bilo časa presadit)..

SkIDiver ::

Hvala. Sicer pa je bilo v vrečki med 52 in 56 semen (točne številke za posamezno vrečico ne vem) in sem jih posadil 26-27 od vsake vrste. Jalapeno jih je vzklilo cca 20, habanero pa samo 9. Potem, ko so doživeli hladen tretma sta se pa še ti dve številki prepolovili. Na koncu so ostali v tegelcih, ker ni blo časa za presajanje.
Za prvo leto bo OK. Naslednje leto se bom pa ustrezno oborožil in pripravil:)

Map ::

MrGTO, imaš kak recept za to sladko omako?

Lutenico dela kdo?

mihec87 ::

Pečemo in lupimo paprike vsako leto ja...
Lutenica jami-okus pečene paprike+pekočina čilija..Jo imam raje kot kakšen ajvar..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

echo ::

Jaz jih bom pa prekajeval (ala chipotle omaka), sušil na soncu in zmlel v grob prah, ter fermentiral 50:50 z ostalo zelenjavo (korenček, zelje, čebula, česen).
Malce sem zamudil s sajenjem, ampak sedaj končno na polno poganjajo in zorijo.

SG_101 ::

Imam bhut jolokio in red savino,posajenon v loncih. Na koliko casa jih je potrebno zalivati v teh vrocih dneh? Jaz jih zalivam vsak dan zvecer,vendar veliko cvetov porumeni in odpade. Prav tako porumeni in odpade kaksen list. Zalivam prevec ali premali ali pa je problem kje drugje?

cebelar123 ::

Najboljše je zaliti ko je zemlja čisto suha.

echo ::

Jaz sem jih zalival, ko so se listi začeli ukrivljati (oz tik prej).
Nekatere, ki so bili na soncu, je bilo treba zalivati tudi večkrat na dan. Sedaj to počne črpalka na timerju.

Porumeneli listi imajo več vzrokov
http://www.thechilliking.com/chilli-pla...

Jaz sem imel sorto, kateri so spodnji listi počasi odpadali, zgoraj pa so stalno rastli novi in nastal je precej visok grm s ploščato "streho" in dobrim pridelkom. Se mi zdi, da je tudi pomanjkanje svetlobe in nizka temperatura tu faktor.

Onlyx ::

To je bila moja prva sezona gojenja pekočih rastlinic, zato sem zaenkrat z rezultatom kar zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Dr_M ::

A mas to jalapenote? Ce so, poberi, ko so se zeleni, takrat so najboljsi.

Heh, sej pise :> Sem napol nalozeno sliko gledu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Matija82 ::

Jalapenjo se načeloma pobira, ko povrhnjica razpoka (ne glede na barvo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

Dr_M ::

Rdeci so bistveno manj pekoci, kot zeleni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SkIDiver ::

Jaz zelenega pojem celega, da si ga režem na koleščke zraven obroka. Rdečega včeraj nisem mogel, ker je nenormalno žgal. Meni se zdi rdeč bistveno bolj pekoč kot zelen.

Si pa ne predstavljam kako bom pojedu habanera, ker je že pri jalapenju zanimivo:)

echo ::

Habanerota vrž kot dodatek v kakšno pekočo omako, da ti mal "pojača zadeve".
Al se pa prej dobr navad, pa korak za korakom jej. Men so eni najbolj okusnih čilijev in zarad njih se splača navadit na pekočino.

Dvomim, da katerikoli čili rata manj pekoč skozi dozorevanje. Kolikor sem jaz razumel, je to enosmerna cesta - samo več bo :)
Jalapenho je zanimiv, ker je tako mesnat, debel.

hunter01 ::

Kakšne imate pa izkušnje s sušenjem in pekočnostjo?

Se samo meni zdi, da sveži veliko bolj sekajo kot potem posušeni?

Onlyx ::

Sem včeraj potem potrgal rdeče in nekaj zelenih. Kateri je bolj pekoč težko rečem, saj sem imel občutek, da sta oba lahko bolj ali pa manj pekoča. Ima pa rdeči malo bolj sladek okus, kot rdeča paprika.
Mogoče igra vlogo tudi to, da imam zraven jalapenotov posajen še kajenski čili in neke feferone in lahko, da so se med seboj malo pomešali. Sta pa slednja veliko bolj pekoča kot jalapeno.

Matija82 ::

Jalapeno je bojda znan po tem, da izjemno varira v ostrini. Sam sem imel nagubane zelene/rdeče, kjer sem zlival mleko v usta in takšne, ki so pekli zgolj malo (in obratno). Glede barve je pa načelom tako, kot je rekel Onlyx, spreminja se predvsem "sladkost".

Onlyx, miksi so šele naslednjo leto, če boš uporabil semena.

Tarzan ::

Jaz sem pa pogruntal, da je verjetno seme, ki sem ga nabavil lani bilo hibridizirano. Naj bi bili Moruga škorpijon čiliji, podobni so jim bili še kar, ampak komaj dovolj, da bi jih še lahko opredelil, pač, mislil sem da gre za atipične plodove ker ni bilo skoraj nič sonca in je bil čili bolj kilav. No nazaj na letos... Imam 7 rastlin, niti ena ni enaka drugi - ene ne rastejo nikamor, ene imajo plodove, podobne kot lani, ena imajo podolgovate in precej večje plodove, zelo verjetno habanero starša, en ima na velikem grmičku en sam plod, podoben škorpijonu, en na ogromnem grmičku nima niti enega plodu, enega so požrli polži in ima zdaj liste velike kot navadna paprika ampak žal še nič plodov,... V glavnem, sumim, da sem dobil hibrid med škorpijonom in habanerom. Glede na offspring. Me pa zanima, kakšen bo okus. So precej narazen in časi cvetenja so toliko oddaljeni, da so praktično vsi verjetno samo-oplojeni in bo naslednja generacija najboljših čilijev že bolj stabilna. Po kakih desetih letih pa mogoče dobim kak nobl kultivar. :D

gzibret ::

Japalenoti so lahko ali zelo pekoči ali pa sploh nič. Imajo pa čudovito aromo, če jih popečeš na olivnem olju.
Vse je za neki dobr!

Tarzan ::

UUuuu, bemti.
En od čilijev je odpadel, ker je zaradi mrzlega vremena zadnji teden začelo nekaj plodov gniti, listi pa odpadati. Zadeva je izgleda zdaj OK, ampak odpadli je bil še nezrel ampak že nekako v svoji polni velikosti. Imel je sicer še pol premajhne pečke in mesa komaj za vzorec, aromo pa, ko sem ga razrezal, naravnost ubijalsko. Sem si rekel, no, pa da ga probam, in sem požrl polovico, ki je bila zdrava. Ne bi smel izdihnit skozi nos, pa bi bilo vse ok... :D
Ne upam pomislit, kaki bodo, ko bodo dozoreli - upam, da sploh bodo, glede na to kako so pozni letos. Bodo pa verjetno ali bele ali rumene barve, nezreli so citronasto zelenkasto rumeni. >:D

SkIDiver ::

Meni Jalapeno počasi dozoreva. Habanero pa mu počasi sledi z nekaj zaostanka:) Je pa res kot je že nekdo dejal, da raven kapsaicina pri Jalapenu zelo niha.

dottor ::



Aji Crystal 2. cveti :) Upam da ne bo vrgu vse cvetove dol kot mi je naredu prvič in sem ostal z dvema plodovoma :|
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mihec87 ::

Onlyx je izjavil:

To je bila moja prva sezona gojenja pekočih rastlinic, zato sem zaenkrat z rezultatom kar zadovoljen.



Si jim kaj rezal vrhove?

user4683 ::

Še nekaj mojih fotk... niso najboljše, ker je trenutno precej močna svetloba in ostre sence.


 Jalapeno

Jalapeno


 Jalapeno II

Jalapeno II


 Monkey Face

Monkey Face


 Orange Lantern

Orange Lantern


 Carolina Reaper

Carolina Reaper

user4683 ::

Se jalapeno in orange lantern mavrica :)

dottor ::

Zavidam ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Onlyx ::

mihec87 je izjavil:

Si jim kaj rezal vrhove?


Rezal sem vecinoma spodnje liste in potem, ko so zaceli delati plodovi se nekaj zgornjih. Ne vem pa, ce je to kaj pripomoglo k boljsi rasti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

dottor ::

Meni spet meče cvetove dol... Čim odcveti in bi mogu začet delat plod odpade :8) Se komu sanja zakaj?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

SkIDiver ::

Sklepam, da meče dol Aji Crystal. Imaš cel čas postavljeno na mestu kjer je slikan? Kako si zalival? Mogoče so problem tudi nočne temperature, če ga imaš zunaj. Poglej, da nimaš morebiti kakšne težave z ušmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

dottor ::

Ja Aji Crystal. Ja cel cajt je postavljen tam, zalivam vsak drugi dan oz. vidim po zemlji. Svetlobe dobi dovolj ker je balkon odprt in je na vogalu. Uši ni videt da bi imel (pomoje bi se jih vidlo). Mi je pa tudi prvič to naredu, pa sem sumu, da se cvetovi niso oprašili ker je cvetel med tisto zadnjo zmrzaljo pa sem ga dal not da ne zmrzne in je odcvetel v stanovanju, pa kljub temu dal 2 plodova.

Je pa to moje prvo leto ki se ukvarjam. Recimo imam še eno rastlino ki je podobna habanerotu ampak je full šipkejša (okoli 500 SHU) pa mi niti cvetet noče :8)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

SkIDiver ::

Na svetlobo jo postavi;) Tvoje razmišljanje je v tem primeru napačno. Če pogledaš sliko boš videl, da se rastlina steguje proti svetlobi. Sicer ni nujno, da je to vzrok, ampak koristi ji vsekakor ne.
Uši bi videl, če podrobno pogledaš rastlino. Najraje gredo na steblo pod cvetom, ker je najbolj ranljivo in tam zlahka pridejo do soka, ki ga sesajo iz rastline.
Kar se tiče oploditve...čili je obojespolnik. Za zanesljivo oploditev je dovolj, če malo potreseš rastlino ali pa lonec v tvojem primeru. To je tudi opisano v knjigi o vzgoji čilijev, ki so omenja v tej temi. Priporočam, da jo prebereš;)

Pa svetujem tudi uporabo kakega gnojila. Primerno bo gnojilo za zelenjavo. Nikakor pa ne uporabi gnojila za kakšne rože.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Dr_M ::

Jest tudi priporocam tisto knjigo, jo ravno "obdelujem" in je res ogromno koristnih informacij.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dottor ::

Malo sem len in se mi ne da iskat po temi.. ima kdo link/ime pri roki? Bom pa zadevo postav na sonce kar se le da.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

SkIDiver ::

Knjiga Gojenje čilijev.

Čilija ne dajaj neposredno na sonce, če pred tem ni bil izpostavljen soncu, ker ga bo spalilo! Za začetek ga postavljaj zjutraj in zvečer in za kake 15-20 minut. Rastlino moraš na sonce navajati v začetku. Sedaj v sredini oz bolj v izteku sezone si s tem že vse zamudil.
Najbolje boš naredil, če ga daš bolj na svetlo, da bo še vedno v senci oz. zaščiten pred neposrednim soncem.

Letos imaš bolj štalo. Kupi ali pa si v knjižnici sposodi knjigo in jo preberi. Naslednje leto boš imel pa boljši pridelek ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

dottor ::

Hvala bom poiskal v knjigarnah če kje najdem. Upam da kak plod vseeno še dobim letos :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

echo ::

Odpadanje cvetov je najpogosteje znak, da je v zemlji premalo hranil.
Če je premalo vode, se listi upogibajo.
Če je premalo svetlobe, rumenijo.

Tko, nahitr rečeno - večinoma je itak kombinacija vzrokov.

dottor ::

Aja zemlja je pa mešanca zemlje za rože, zemlje iz njive in mešanega hlevskega gnoja.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

SkIDiver ::

Ja potem ni čudno, da imaš težave. Zemlja za rože in hlevski gnoj z visoko vsebnostjo dušika (mislim, da je dušik) ni primeren za čilije.
Rabiš zemljo, ki je primerna za vrtnine kar je čili;)

Res svetujem, da prebereš predlagano knjigo, ker je notri poljudno napisano tudi na temo zemlje in gnojil in je za nas "amaterje" več kot zadovoljivo.

dottor ::

Pol bo res rablo ja ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi
««
9 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pekoča paprika -Chili

Oddelek: Loža
383426 (229) Roadkill
»

Hrana, ki je res pekoča

Oddelek: Loža
253264 (2516) dmok
»

Pekoče omake - začimbe

Oddelek: Loža
246288 (4714) satyr
»

Škodljivost pekoče hrane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5822002 (19909) ales85
»

Pekoče omake

Oddelek: Loža
2710389 (8119) JoeHunter

Več podobnih tem