» »

Siemens CX75, kako povezati z računalnikom preko IR ?

Siemens CX75, kako povezati z računalnikom preko IR ?

zhelva ::

mam telefon siemens CX75 (predvaja mp3 format) pa piše u navodilih da se da dobit musko na telefon prek infrardečga - nč pa ne piše kako.. a mogoče kdo ve, a rabš kšn software za komp al pa karkol (k za te stvari sm bl les...) pa kako sploh to poteka.. no hvala unaprej če bi kdo vedu:)

[Nekoliko spremenil naslov in prestavil v Mobilne tehnologije, tam so maherji za take stvari, moderator]

zhelva ::

ups.. se opravičujm sm mal narobn sklop zbrala, zdej šele vidm da bi biu bl primern un za mobitele0:)

Racko ::

Najprej boš rabila IR vmesnik. Obstajajo ze taki, ki se jih prikljuci direktno na USB. Jaz sem dal za enega pred letom in pol okoli 4kSIT.

zhelva ::

aha, to morm pol posebi dokupt? ok se bom pozanimala pol, hvala ;)

Sandoval ::

ko boš imela Ir vmesnik pa je enostavno(sklepam, da imaš windows):

-računalnik zazna telefon:
za pošiljanje na telefon uporabiš desni klik in "pošlji na"
za obratno pot pa pošlješ s telefona
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

Poldy ::

Še najenostavneje je, da si kupiš USB=telefon kabel, ki ga lahko naročiš kar preko interneta.
Primer

Takšen kabel te pride cca. 3500sit. Če programov ne dobiš zraven, jih lahko pobereš z siemens internetne strani.

Tako lahko narediš backup telefona, menjaš meni-ikone, prenos podatkov... skratka vse, le softwarea ne moreš nadgraditi - potrebuješ serial=telefon, ki pa je precej dražji, pa še ne vem kje se ga dobi...

Aja, software je zelo "prijaze do uporabnika", deluje nekako tako kot raziskovalec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil-Gprs (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11412805 (7567) [_MW_]
»

Kateri bluetooth USB key kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
142230 (1875) Eagle
»

A ma kdo izkušnje s Siemens ST60

Oddelek: Mobilne tehnologije
221863 (1606) boogoo
»

IrDA vmesnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
131584 (1299) Mr.
»

Lastniki GSM-a Nokia 7650 - mnenja

Oddelek: Loža
191498 (1184) link_up

Več podobnih tem