» »

Lastniki GSM-a Nokia 7650 - mnenja

Lastniki GSM-a Nokia 7650 - mnenja

x_roby ::

Zanima me, ce se splaca nabavit ta gsm, kolk slik se da spravit gor, sms, telefonskih stevilk... itd. Kolk kaj drzi baterija (dni?)
Malo se razpisite... me full zanima, ker razmisljam o nabavi tega gsm-a.

Lp... hvala v naprej!
...::: Powered by P4 HTT :::...
  • premaknil: Tomi ()

(sic) ::

Jaz ga nimam, ga pa je imel kolega in bil z njim zelo zadovoljen.

Pa še Doom lahko na njem igraš!

Kaj več pa hočeš???

MadMax ::

Za tehnične specifikacije lahko pogledaš na Mobisux ter na proizvajalčevi strani. (lahko tudi uporabiš Goooogle)

Drugače je pa zadeva prej vse drugo kot pa pripomoček za telefoniranje...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

x_roby ::

Vem kje najt specifikacije... in vse ostalo o gsm-u. Men zanima kako se v resnici/v praksi obnese... in ce dela kolkr tolk dobre slikce - kvaliteta pa tk naprej...

...::: Powered by P4 HTT :::...

bradek ::

To bi ti znal [Tha_Man] odgovorit ker ma ta telefon... men je vsec, samo moti me ker ima samo 4mb prostora za fotke in vse ostalo... kar je mal premal imho.

lp
Brad3K

Primoz78 ::

Dobr telefon in full uporaben, ce ga mas za kaj nucat no :)...drugace moti me res samo 4 MB spomina...pazit moras na LOG-e da mas nastavljeno LOG duration na 1 dan ali max 10 dni ker drugace ti full upocasni menu,....najbolj me pa moti....cena JAVA aplikacij !!!! in bugi v softwareju...vsaj v 3.12, tega mam jaz namrec.

lp Primoz

Primoz78 ::

Slike so za prvo silo, saj to je vendar telefon ne pa profi digitalc, resolucija 640x480 sam ce je malo svetlobe al pa ce je kaka cudna svetloba sle kvaliteta full poslabsa, drugace za silo so, in za na internet so ql :)...pisi mi mail pa ti posljem kak primer ok

lp Primoz

matter ::

Mam. Sem zadovoljen. Kar se tiče "je uporaben za vsedrugo razen telefonirat" je mem. Ker prej sem mel siemensa s35 in sem imel slabši signal in slabšo kvaliteto zvoka (kr neki je prekinjal). DO sedaj je imela najboljšo kvaliteto motorola, ampak je tale nokija zlo blizu. Sicer mi je pa všeč ker je prilagodljiv svojim potrebam. Ker sicer se telefona naveličaš. Igrice java pa programi so dragi, ampak obstajajo stranik, kjer se zadeva dobi shekana. Igram pa vglavem šah.
Kar se tiče pomnilnika so pa usral ker niso dal mmc. Sicer je vse shranjeno na mmc kartici, ampak če jo zamenjaš z večjo (pa še odpret morš) sistem ne prepozna. Sicer je za slike 4MB dost. Priporočam pa space doubler. Zdele še IR dobim pa bo sploh rulal.
Baterija drži kake 2-3 dni. Odvisno kolko se igraš po njem.Se pa nafila v rekordni uri pa pol, če je popolnoma prazen. Mam pa orto S!.

[MYTiX] ::

Jst sm pa kupu T300 ker so rekli da ima MC-25 kamera od sonyericssona boljše slike ku nokia, sam niso bogve kaj. Bi pa rad primerjal. Bi kdo zalimu sm gor ksno slikco slikano s te nokie?

Kaboom ::

*cmok* :D dobra zadevca

jaz mam prostega se 1755kB pa pravi da bi spravo se 35slik najboljse kvalitete na telefon... slike so take kot jih lahko pričakuješ... so pa dosti boljše kot na erricsonu ki ob čudni svetlobi naredi zmazek iz slike, sem mel sanso oboje primerjat... dobra funckija je za nočno slikanje: dalj časa zbira svetlobo... pač moreš nekaj časa mirno roko imet pa je dobra slika.

imam nekje 50kontaktov v imeniku, za večino vpisane dvojne telefonske... za nekatere e-mail. pa imenikec zavzame 94kB

baterija vzdrži 3-4dni pa se redno igram s telefonom, se posebej zdaj ko neke programe non stop inštaliram z interneta. IR ali pa bluetooth nujno rabiš, ker drugače neboš izkoristo telefona do konca... sem dobil prvo opozorilo da je baterija slaba - crknil je pa čez pet minut igranja igrce (ko sem telefon prazno)... še kar

software preprosto raztura... razsmišljam da bi še kako malenkost jaz napisal :D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Kaboom ::

SLIKA 1 - slikano pri umetni svetlobi, nastavljena kvaliteta na high...

IR oddajnik sprejemnik - doma narejen po načrtu za IR od matične plošče... kvaliteta slike na normal

IR v akciji :) - kamera dejansko "vidi" IR žarke... tega se ne vidi z očesom da bi utripalo...

jutri bom v MB naredo še par slik zunaj... pri naravni svetlobi... da vidimo če kaj estetskega ujamem 0:)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

Lime ::

Jaz sem pa presedlal nazaj na 8310.
Pri 7650 mi baterija ni zdržala niti 2 dni, polifoničnega zvonenja dostikrat nisem niti slišal (pri maksimalni glasnosti), povrh vsega pa je še zelo velik (sploh če imaš poleg še 8310:D ).
Sam bom počakal na kakšen novejši model.

||_^_|| ::

edini minus je to da ni razširljiv pomnilnik.

x_roby ::

hvala fantje. kako kaj deluje to z ir-povezavo in s PC-jem, pa s tistim programom k ga dobis zravn PC Suite (vrjetno dost bolj pocasi kot z bluetooth-om)
kolk pa kaj stane ir-vmesnik al pac tisto kaj rabm?
za bluetooth sem gledal za okrog 12.000sit (Epox USB), to je najbl poceni kar sem najsel
dobrodosle informacije :)

downloadal sem ze zadenj Doom 7650 v1.2 ki ni trial ampak je full verzija, pa se par programckov... bomo videl ce bodo kaj uporabni
...::: Powered by P4 HTT :::...

x_roby ::

se nekaj. slisal sem da naj bi mobitel dal ven se eno akcijo tik pred novim letom oz. po novem letu ko bodo zaceli zaracunavat mms-e, in s tem znizal ceno za to nokio 7650???

upam na okrog 40.000sit, simobil mi ne disi prevec, pa se studenski paket ze imam pri mobitelu

1x so ze znizal cene, upam se na drugic :)

ce kdo kaj ve glede tega, dobrodosla se kaksna informacija
...::: Powered by P4 HTT :::...

Kaboom ::

x_roby - TUKAJ si poglej načrt za izgradnjo IR sprejemnika oddajnika (če imašwin98,winxp, win2k s SP2 ali več, se ne sekiraj za drajvere p&p). povežeš na IR priklop na matični. cena za material je ~1000SIT.
hitrost je 115.200b/s tak da bi vseh 5MB preneslo v manj kot 5minutah... software od nokije me j*be v win2k, zato pa dela v win98
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Sodom ::

Kot je nekdo prej ze napisal, pa ga bom zdajle le se dopolnil.
"Aparat je vse prej kot pripomocek za telefoniranje". Res je, na GSM sceni ze dolgo nismo videli novih mobilnih Opek™
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

SkIDiver ::

Sem se že poigral z njim. Deloval mi je nekam počasno in pa defenitivno je prevelik za nošenje po žepih.

[MYTiX] ::

Glede na slikco ki sm jo vidu od mojga t300 sm ugotovu da nism falil.

link_up ::

Ta telefon je trenutno najuporabnejsa razlicica dlancnika, telefona in fotoaparata in kamere v enem...lahko dokumentiras prakticno vse kar se slisi in gre...je pa res, da je 4mb veliko premalo, najmanj 32..toda to bo kasneje...ko bojo v teh telefonih p4 in 512 ultratripleddr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810128 (6114) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512468 (8637) Azrael
»

ker mobitel kupt!?

Oddelek: Kaj kupiti
231906 (1516) Dr_M
»

Trenutno naj telefon

Oddelek: Kaj kupiti
292439 (1979) iso2000
»

Nokia 7650

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
153128 (3128) R0K

Več podobnih tem