» »

bsplayer+podnapisi

bsplayer+podnapisi

klonik ::

Lep pozdrav vsem.
Imam en problemčk...skoraj vsi filmi in podnapisi, ki jih gledam, mi lepo delajo v Bsplayerju.Ko sm pa danes hotel gledati en film mi je pokazalo, da je film dolg 13.15 min, čeprav je dejansko film dolg 1uro pa pol.In ko ga gledas se pač čas tm na 13.15 ustavi in filmcek lepo naprej teče. No zdej boste pa rekl kva pol sploh neki kompliciram...sam fora je pa ta da podnapisi do tam delajo lepo, potem se pa ustavijo na 13.15min in lahko samo se film brez podnapisov gledam...pomoč prosm, sej vem da znate...pa srečno...

jureK ::

Živjo!
Me zanima, če si kaj preveril, da ni okvarjen avi (Gspot ali kakšen drug program)? Če ti že na začetku player pokaže dolžino filma samo 3.15, ostali filmi pa ti delajo OK, bi rekel, da je to-to.
Se trudimo, se trudimo

Andruxa ::

Meni se je to ze ene parkrat zgodilo, ampak sem vsakic izgubil zivce in potem gledal brez podnapisov .... ce se ti zelo zelo da ukvarjat s tem lahko na tocki ko ti film pride "konca", odpres fajl se enkrat in prestavis kurzor do tja, potem mas spet obicajno nekaj casa mir, ...

klonik ::

sam sigurno obstaja rešitev...Film je drgač nepoškodovan in je dvdrip kvalitete...

;-) ::

JAh same težave...
Tud meni je to delalo na enem kompu( včasih je bil celo samo glas brez slike proti koncu filma), na drugem pa ne-vse OK. Pa se mi ni dalo poglabljat v to..zaj ko sem pa bral tole sem pa naložu celotne nove kodeke pa mi stvar deluje...
naložte nove kodeke pa poročajte

klonik ::

Pa se res je...dobr si tole pogruntov...prestari kodeki so bli...zdej mi vse dela, sam da smo resil tale problem...Hvala za nasvet pa lep pozdrav...

;-) ::

lepo..lepo..
mejte se:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitrost interneta v študentskih domovih

Oddelek: Šola
273364 (2518) BivšiUser2
»

SpaceX gre v vojaške posle

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
175474 (4078) Samuel
»

Koliko ohmov ima tale upor

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
262669 (1932) jebiveter2
»

[divxvid] Matrix predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
266128 (3005) ringalori
»

Komponenta ki bere Divx,... za 52.000 sit ?

Oddelek: Zvok in slika
81488 (1291) pivmik

Več podobnih tem