» »

ZA VSE

ZA VSE

andrej ::

Ker se pojavlja veliko postov v pomoc in nasveti bi vas rad opozoril na eno malenkost: nahaja se pod STROJNA oprema! To pravim zato, ker se vsak dan pojavlja vsaj 1.364.437 postov, ki so PROGRAMSKE narave! Ceprav gre za oddelek strojna oprema! 8-O

Prosim, da probleme softverske narave postate v Prvo fonto ali Programsko opremo.;)

Hvala!

.:joco:. ::

Se ne bi mogel bolj strinjat.
Najbolj pa me motijo naslovi teme ki ti nič ne povejo!
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

kuglvinkl ::

Al dejmo z bumpi ta post obdržat zgoraj ali pa spiši novico.
Your focus determines your reallity

jetam ::

bump

.:joco:. ::

(se strinjam)

bump
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Heisenberg ::

pol lahk se kej svojga dodam da bo bumpiran:D

kje pupit umetno zlatnino ???? iscem ogromen znak dolarja

andrej ::

joco: ja, naslovi tudi velikokrat nic ne povedo!

bump..:D

Cosmo ::

bump:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

CaqKa ::

'Se ne bi mogel bolj strinjat.
Najbolj pa me motijo naslovi teme ki ti nič ne povejo!'
gremo rajši tisti bedni folk malo kaznovat.. sej se pa ne morejo tak obnašat. v stilu da dobijo 'oznako' da ne znajo uporabljat foruma.

JLP ::

Se čist strinjam glede pisanja tem u taprav oddelek. Pa seveda tud z naslovi tem k so mal bl opisen. Sam tud ta tema ni lih dobr zgled za to.
Live long and prosper!

Gandalfar ::

andrej in vsi ostali: ce menite, da tema ni v pravem delu foruma lahko odgovorite na temo in napisite kam po vase spada. Bom potem premaknil na pravo mesto in zbrisal vas post.

.:joco:. ::

Bump

Ja, ena mila vrsta kazni bi lahko bila. Samo en nazivček ali kaj podobnega...
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

krucymucy ::

ja bomo ... a nej tud jest napišem :D

bump

andrej ::

gandalfar: saj ce gre samo za en post tak ni problema. v pomoc in nasveti pa jih je 10 na dan!

Mogoce bi blo bolje spremenit:
1. Naziv "pomoc in nasveti" v nekaj podobnega "strojni nasveti in pomoc".
2. Spremeniti opis Prve fronte v "Debate, problemi in pomoc za vas OS"

AngelOfDeath ::

Andrej kaj še čakaš takoj spreminjat :D

krucymucy ::

andrej: kar spremeni - zdej je res mal dvoumno!!!

bump :D

Gandalfar ::

andrej: mislim, da so admini opazili ta thread in da je bila zelja s zaznana..

Sicer pa se strinjam. Tale pomoc in nasveti mi deluje kakor neke vrste enoloncnica. Uporabnik prileti na stran in da napise v ta oddelek ceprav je ocitno, da je HW problem.

Morda drugace strukturirati forum.. ampak ta trenutek se nisem sposoben zapletati v taksno debato. Naredi en posten predlog in ga postaj v s-t oddelek pa bomo videli kaj bo.

andrej ::

mogoce bi edino trebalo odstranit pomoc in nasvete. Probleme s strojno opremo se tak lahko posta v strojno opremo, programske pa v prvo fronto ali programska oprema. s tem bi bil ta problem resen.

Gandalfar ::

andrej: kaj ce ne znas definirati problema? Kaj bos pa potem. Lahko da so krivi slabi gonilniki lahko pa da se je kos hwja pokvaril. Kam pa potem?

Matek ::

Po moje grejo driverji in problemi z njimi v HW, čeprav so v bistvu SW.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Mr.B ::

To tudi , ampak , poglejte temo :
Za vse lastnike Herc. r8500LE!

Kje se je končalo o herculesu , in kje se je začelo razpravlajti z napajalniki ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Gandalfar ::

ma tista tema ima "life of its own". Tu je bolj govora o novih temah. Mislim, da je poanta v tem, da moras postaviti temo v pravi oddelek, ce zelis dobiti odgovor. Zelja je nekako, da bi se lahko ljudje specializirali na oddelke, ce bi tako zeleli. Ampak kaj ko ti vedno nekaj tem odluta v druge oddelke..

whatson ::

Heh. Ko sem bil moderator v tem oddelku, me ni nihče poslušal, ko sem govoril o tem. Zdaj vas je več, ki to zmedo moderirate in upam, da bodo zdaj admini ukrepal kaj.

8-)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: whatson ()

andrej ::

Gandalfar: v taksnem primeru postas tam kjer pac ocenis. Ce ti winsi crashnejo obicajno to posljes v prvo fronto, tudi ce se na koncu izkaze da je bil hardver. bolj redki so posti, ko nekdo res nima pojma kaj dat. teh par postov pa tudi ne bo tezko premaknit. Zdaj se vsak dan premika po vec 10 postov...

Bajo1 ::

Najprej pometite pred svojim pragom! Če se ne motim, je opis izbe Pomoč in nasveti nekako v tem stilu: Če imate KAKRŠNEKOLI težave z računalnikom... Se pa strinjam, da problemi z driverji oz. inštalacijo hardwara nekako bolj pašejo sem kot pa med programsko opremo.

AngelOfDeath ::

Saj če bi že te opise mal spremenili bi blo boljše :D

andrej ::

hja opisi bi lahko bli boljsi.

sicer pa bi se dalo debatirat o tem kaj tocno je racunalnik:D

AngelOfDeath ::

Vem ja zato je po eni strani bolje da jih združite v 1no :D

vendar bo pomoje te preveč pšostov not

Bajo1 ::

Jah filozofsko gledano je računalnik računalnik v hardwerskem smislu, pa če deluje ali ne. :D Ampak je jedro besedne zveze kakršnekoli težave z računalnikom beseda težave, pri čemer verjetno najprej pomislimo na take softwerske narave. Kaj pa vem, danes se mi da mal bluzit.:D

andrej ::

hja, je prevroce za kaj takega8-)

Pisk ::

Zakaj pa je sploh treba razbijat na dva oddelka?? :'(
Problemi so pač problemi, raje ukinite oddelek strojna oprema ker je že samo ime popolnoma brezveze. :\
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

Justy ::

Problem je v tem k doloceni ne znajo uporablat iskanja, al so leni, al pa ne znajo presodit k kateri odprti temi bi dodali svoj post...... in hocjo met svojo temo.....

Dejte tisto iskanje (psevdo) v levem meniju mal bol izstopajoce nardit, lahko bi blo z rdecim, al pa zraven daste kako ikonco v stilu da je ultra noro al pa kaj jaz vem.... nekaj da bojo vsi najprej to hotl poskusit in sele nato novo temo odpirat sli....

AngelOfDeath ::

Justy se strinjam tud jaz ga sploh nisem videl dokler niso rekli da je tam :D

Justy ::

Hehe:D

Je pa sigurno, da kdor prvic obisce to stran ga ne bo opazil (iskanja namrec).
Se ena resitev bi bla, da ko odpres forum, bi se vedno na vrhu foruma pojavilo iskalno okno in sem sigurn da bi nekaterim kapnelo:D in bi probal kaj poiskat najprej....

andrej ::

bump. treba malo post dvignit, ker ocitno enkrat ne zaleze...:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZA VSE preden naredite novo temo!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
341620 (1014) CaqKa

Kaj se niste mal zmotli pri temah ?

Oddelek: Slo-Tech
8908 (708) AngelOfDeath

Več podobnih tem