» »

Kontrola nad inšaliranimi programi!

Kontrola nad inšaliranimi programi!

Jeronimo ::

Imam nek problemček.
V dveh mesecih mi je uspelo popolnoma zapacati računalnik z programi ki jih inštaliram in potem odinštaliram. Ve se da se ne odstranijo dobro iz registra in Dll baze filov.
Sicer obstajajo programi, ki ti čistijo te zadeve, vendar ker sem na mrežni povezavi, bi se znalo zgoditi, da bi mi ti programi brisali kakšne mrežno resistenčne file.

V bližnji prihodnosti mi bodo na novo naložili operacijski sistem. Ker se ne bi rad več zajeb*** s tem, se spomnim da sem pred časom pri nekom videl program, ki je popolnoma kontroliral kakšne file program naredi ko se inštalira. Odinštalacijo nato narediš s tem programom, ki ti popolnoma ali skoraj v celoti odstrani tudi priopadajoče Dll file in počisti register.

Mi lahko kdo posta bližnjico do takšnega programa ali napiše ime in ga bom probal najti na dveh kravah ali ZDNetu.

Hvala Lepa
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Jeronimo ::

Ali mi res nihče ne more pomagati ?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Bx ::

Bx

Jeronimo ::

Bx:
Hvala za link, vendar mislim da to ni tisto kar sem iskal. Norton poišče napake v sistemu, ne pa da kotrolira kaj se je kje inštalirali. Pa še program ne najdem na netu, lahko ga samo kupim. Kar pa mi ne diši preveč.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

CWIZO ::

NA zadnjem cdju od software power, najdeš programič add/remove plus al neki tazga.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Spajky ::

InCtrl4 - install controll for win9x, isci/Google...8-)

Jeronimo ::

Spajky: Tale programčem sem že pred časom zasledil na netu, ga inštaliral, vendar mi sesuje računalnik če hočem kakšen program inštalirat preko njega.
Smola.

Bo potrebno še malo pobrskati po netu izgleda.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako RES deinštalirati program?

Oddelek: Programska oprema
101430 (1219) TitanSLO
»

Pinnacle PCTV + winXP velik problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
152742 (1926) oton
»

Kako varen je Microsoftov požarni zid? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
535513 (5513) gumby
»

spy-/ad-ware

Oddelek: Omrežja in internet
342367 (1907) Sadida
»

Počasna zadeva - zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12984 (832) boštjan

Več podobnih tem