» »

Kako RES deinštalirati program?

Kako RES deinštalirati program?

Trdi ::

Na živce mi gre zapisovanje podatkov programa, ki se ohranijo tudi po deinštalaciji. Npr. kolikokrat in kdaj se je inštaliral/deinštaliral ipd. Kako to izbrisati? Kako RES spraviti program z računalnika (Win XP)? Probal sem vse te SUPERFENOMENALNE uninstall programe, pa je isto. ;((

Kje za vraga se to zapisuje? V register? Kje? Kako to najdem? Iz registra sem pobrisal vse, kar samo zgleda, da bi lahko bilo v povezavi s tem programom. Pop... bom.
Trdota d.o.o.

Sami ::

V registru išči te stvari pod imenom programa in podjetja, ki ga je izdalo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

#000000 ::

Pred časom sem za hec probu program Your Uninstaller, ketr naj bi, odstranjevanjem programa z diska pobrisal tud vse file ker je program naredil ipd. bil sem presenečen kolk crapa je ta reč zbrisala poleg samega progija, pri enih par programih 'ne vseh' pa mi je celo uspel da so kljub pretečenemu trial roku ob ponovni instalaciji spet delal, tko da lahko probaš tud ta 'crap' in se prepričaš najdeš ga tukaj http://www.ursoftware.com LP

Trdi ::

Program je zelo dober, vendar pa težave ni razrešil. Pregledal sem CELOTEN register, en direktorij za drugim, vendar nisem našel ničesar, kar bi še lahko izbrisal. Zgleda, da je podatek zakamufliran?

Torej to se meni zdi nemogoče - da so podatki zapisani na naših računalnikih, mi pa jih ne moremo izbrisati. To je nemogoče. Mora biti rešitev.

Zanimivo se mi zdi, da je datum prve registracije naštiman kot 22/10/2003, v resnici pa je to bilo več kot leto kasneje. Lahko dobim ta datum nekako? Poskusil sem ga poiskati a neuspešno. It's getting personal. ;((

Aja, pa ironično je to, da bi v bistvu ta program rad kupil. To pa lahko naredim samo ob uspešnem prvem zagonu, ko se ustvari ID, s katero dobim registracijsko številko. :\
Trdota d.o.o.

OOTBOXZY ::

Format c: >:D >:D
LP

OOTBO XZY

TitanSLO ::

ker program je to programi imajo različne vrste zaščite dosti več sort kot igre mogoče ti lahko pomagam.


Han ::

Nekateri "zategli" programi se radi "zažrejo" v kakšen sektor na trdem disku...

Drugače pa rajši uporabi kakšen dober Registry Tracker, ki npr. primerja kopijo registra pred namestitvijo programa s trenutnim stanjem...

R33D3M33R ::

Zdaj mogoče rešitev je, da namestiš novejšo verzijo programa če obstaja in mogoče se bo ta prvi install date prepisal. Recimo ko sem se pred tremi leti ubadal z nortonom, da bi ga spravil s sistema, sem enako neuspešno preiskal celoten register. Tudi datoteke, ki bi programu povedala da je bil že nameščen nisem našel - iskal sem pa po datumu ... torej datumu instalacije (to lahko mimogrede preizkusiš pri tvojem programu, uporabi total commander, ki zna odlično iskati). Bogve kam se to skrije 8-O
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Trdi ::

ker program je to programi imajo različne vrste zaščite dosti več sort kot igre mogoče ti lahko pomagam.

Navaden shareware program, ki ustvari ID, baziran na določenih podatkih tvojega kompa. Ti ta ID pošlješ na nek email, in dobiš nazaj key.
V bistvu je problem v tem, da jaz ne morem v program, kjer bi lahko dobil ID in vpisal key. Zdaj jaz sem ta ID dobil v enem fajlu (ena access baza je bla password protected) in razmišljal sem, da bi poslal ta ID, plačal, dobil nazaj key, ga vpisal v tisti fajl in bi to lahko delalo. Samo se mi zdi preveč riskantno, glede na to, da trenutno ne morem v program. Kaj, če ne bo delalo, brezveze bom $55 stran vrgel.

Zdaj mogoče rešitev je, da namestiš novejšo verzijo programa če obstaja in mogoče se bo ta prvi install date prepisal.

Sem probal z več verzijami, pa je isto.

Drugače pa rajši uporabi kakšen dober Registry Tracker, ki npr. primerja kopijo registra pred namestitvijo programa s trenutnim stanjem...

Ja, sam je zdaj že malenkost prepozno... no, bom rekel kakšnemu kolegu, naj proba. Mogoče je celo kaj na trdem disku?!

torej datumu instalacije (to lahko mimogrede preizkusiš pri tvojem programu, uporabi total commander, ki zna odlično iskati)

Hm, v bistvu, potrebujem bolj program, ki išče po date created. A ne išče Commander/Explorer po datumu zadnje spremembe?
Trdota d.o.o.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trdi ()

Nejc Pintar ::

mogoče poskusi iskati še po UNIX date-u
(št. sekund od 1.1.1970)
Lahko je biti prvi, če si edini!

TitanSLO ::

Sporbaj Registry Trash Keys Finder DOMAČA STRAN




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft varčuje s prostorom pri varnostnih kopijah registra

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
319379 (7195) d4vid
»

Uninstall programov in čiščenje registra

Oddelek: Programska oprema
172642 (2483) Cold1
»

Počasna zaustavitev sistema

Oddelek: Operacijski sistemi
131046 (1046) N-E-O
»

XP na dve particije?

Oddelek: Operacijski sistemi
9938 (747) Antares88
»

codeci

Oddelek: Programska oprema
81580 (1502) bdx

Več podobnih tem