» »

Wireless router Linksys WRT54G-D2 v5 me ne mara

Wireless router Linksys WRT54G-D2 v5 me ne mara

AnjaAnja ::

Nabavila sem si routerLinksys WRT54G-D2 v5 (imam laptop Toshiba M70 189), ki me non stop (vsakih 5-7minut) disconnecta oziroma napiše, da ne najde wireless povezave. Router je še priklopljen na navaden računalnik in se nahaja v sosednji sobi. Ne vem, kaj bi lahko bilo krivo. Poskušala sem že razne zadeve: resetirat vse skupaj, nastaviti druge kanale (v moji bližini se nahaja še nekdo, ki uporablja wireless, sem mislila, da se mogoče motiva in sva na istem kanalu, samo ni to), ugasnila windows firewall, downloadala firmwire za router, ... Res me spravlja ob živce, ker se mi niti malo ne sanja, kaj bi lahko bilo narobe. :'(

Nekaj linkov do slik, kako zadeva izgleda:
Tako izgledajo omrežna mesta, ko sem povezana:



in tako včasih, ko sem tudi povezana, vendar ikona za wireless kaže, da nisem (čeprav sem na internetu):


Tako, ko nisem:

(ona ikona, ko je bila pred tem nad ostalimi tremi, izgine)

Zelo lepo prosim, da mi kdo svetuje, kaj storiti ... Najlepša hvala!

Anja
  • spremenila: AnjaAnja ()

SpecialK ::

Flashej router z firmware-om 1.00.6, če to ne pomaga.. stopi v kontakt z Linksys supportom in jim izpovej svoje težve.

OldSkul ::

Jaz bi ga vrnil in kupil WRT54GL verzijo ali pa WRT54GS, tole pa vrnil nazaj v trgovino, če se da.

pcatozzo ::

Probaj se malo poigrat z WiFi kartico na računalniku in sicer nastavitve za Power Management.
Kolegu je izklapljalo, ko ni imel napajan prenosnik preko 220V, ker je kartica zmanjšala moč signala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popačenja na monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
5985 (944) KaiV6
»

Težava z mrežo

Oddelek: Operacijski sistemi
91458 (1301) Rippy
»

Težave z nastavitvijo layer-ja

Oddelek: Izdelava spletišč
231971 (1838) Bela01
»

Forwardiranje portov preko ICS ter network bridge

Oddelek: Omrežja in internet
101220 (1140) Saladin
»

Screenshoti

Oddelek: Igre
81689 (1288) Mavrik

Več podobnih tem