» »

Avtomobilska zavarovanja Triglav VS Generali

Avtomobilska zavarovanja Triglav VS Generali

tengo ::

Ali ste kaj seznajeni z razlikami v ceni?? Namreč sem zavarovanec Triglava in moja kasko polica polnega zavarovanja je 179000 sit.Danes sem pa poklical na brezplačno številko 080 70 77 in so mi naredili ponudbo identično kot sem jo imel pri Triglavu( polni kasko, Ao plus, divjad, tretja oseba itd) in so mi naračunali 143000 sit!! Ja nič jaz bom kr zgasnu tja..

Lp
McLaren Mercedes se ve...

TRIROG ::

pozanimaj se glede odbitnih fransiz pri delnem kasku ... mislim da je tm notr fora ... ker pr triglavu nimas odbitne fransize pri delnem tuki pa mislim da je ... nism pa zih ...

tengo ::

Ne jaz sem itak na polnem kasku, nisem tega preveril bom pa! Trgiglav pa ima tudi če se ne motim 1% odbitno franšizo, za Generali bom pa preveril
McLaren Mercedes se ve...

SkIDiver ::

Mamo en avto zavarovan pri Generali. Poleg tega, da so na čase malo zmedeni nimam pripomb.

Imamo polni kasko, AO+, parkirišče, stekla, divjad, toča, kraja, požar ter asistenca. Odbitne franšize za polovični kasko(parkirišče, setkla in divjad) ni.
Imamo samo 8% odbitno franšizo na polni kasko, ker se je bolj splačalo glede na ceno vozila po eurotaxu kot pa 1% obitne franšize. Pač je blo nekaj razlike v ceni poleg tega pa nismo imeli želje po polnem kasku vendar drugače ni šlo, ker je blo osnovno zavarovanje sklenjeno pri posredniku, ki opravlja tehnične preglede, registracijo in tudi zavarovanja zato je bil možen polovični kasko samo pod pogojem, da se vzame tudi polni kasko.
Če bi celo zavarovanje uredil prek agenta bi bilo možno sklenit samo polovični kasko brez polnega.

Imajo pa dobre ugodnosti za ženske in po novem tudi za starejše šoferje. Če je recimo lastnica avtomobila ženska so cene določenih paketov 1 SIT. Recimo pri mami je blo 1 SIT asistenca in še ena zadeva. Na koncu je zneslo kar 13k SIT ceneje.

bozicek ::

Ravno danes je tamala registrirala avto pri Generali.
Kasko z dodatkom vloma, parkirplaca in divjadi. Za vse skupaj je dala 140k.
In ga je letos prvic na svoje ime, kar pomeni da ima povsod 0% bonusa.

Jaz pa lani z 35% osnovnega in 0% kasko bonusa dal 175k. Mamu jim. Ker je maja ponovno registracija se moram malce pozanimati koliko bi me tu prislo.


Ali se da prenasati bonus iz zavarovalnice na zavarovalnico?
Darila letos samo za poredne

Smorny ::

Pri sedanji zavarovalnici ti izdajo potrdilo, da nisi povzročil škode za zadnjih X let.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

AndrejS ::

Pozanimaj se za popuste. Tu so lahko velike razlike. Imam avto zavarovan na Mariborski zavarovalnici - kasko brez odbitne franšize. Prišlo je do škode - zvil sem prag. Škode je nekje za 30k. Ampak ko sem prišel do cenilca sem zvedel naslednje : Pri vsaki škodi zgubiš 20% bonusa!
In ker imam sedaj le 10% bonusa bi mi oni poslali še 10% premije za doplačat. Tako da sem raje avto popravil na lastne stroške. Toliko o tej zavarovalniški bandi, zato le pazi pri zavarovanju!

SkIDiver ::

bozicek ti samo predloži staro polico z kupončki in to je to. Popust ostane in se prenese na novo polico pri novi zavarovalnici.

Še bolje je, če delaš zavarovanje preko agenta! Se da še kj več zment!

Calligula ::

Triglav je edini, ki daje na obroke, ce ti to kaj pomeni.

aljazh ::

To pa ne bo držalo, Calligula. Agentka pri Generaliju mi vsako leto ponudi plačilo na obroke brez obresti.

AndrejS ::

Vsaka zavarovalnica da na obroke !

Calligula ::

Tam na AMZSju zadnjic mi je bilo receno od neke znanke, da samo triglav.

SkIDiver ::

Calligula to ni res. Tudi Generali lahko vzameš na obroke, če skleneš na AMZS-ju! Težava nastane samo, da imajo zaklenjene kombinacije, ko si zaželiš samo polovični kasko, ki pa je na AMZS-ju in drugje možno samo pod pogojem, da vzameš še polni kasko.

Zato je bolje kar se tiče Generali sklepat zavarovanja direktno pri agentu. In ja. V obeh primerih gre na obroke brez obresti! To pa vem iz lastnih izkušenj!

bozicek ::

Tako je. Je tamala preko agenta na 6 obrokov vzela
Darila letos samo za poredne

kokos25 ::

mene je pr triglavi prejšn tedn koštal kasko(polni+proti kraji) +zavarovanje 420k ?!? za en usran avto letnik 2000!!!jebiga, sm jim pač dal...sam so mi pr adriatiku še mal več naračunal, za generali pa kokr vem, je najdražji...lahko pa da se motim....

LP
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

SkIDiver ::

kokos25 od kje pa veš, da je najdražji?

Mi smo šli pa ravno zarad ugodnosti iz triglav na generali:)

Jaffa ::

SkIDiver ali bozicek: Mi lahko prosim preveriš na vaši polici, koliko je cena za _kombinacijo parkirišče_, ker v paketih je ta zajeta le pri ekskluzivnem kasku... Ali je cena te kombinacije tud odvisna od tipa vozile? Mam Lantro '96... Ker je avto pisan na mamo, me pride exkl. mali okol 137k. Tak da bi še k temu dal parkirišče... Hvala. 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Jaffa ::

Sem že našo. Tak da, hvala. Tistih 137k je brez 6,5% davka. Torej skupaj me pride (parkirišče, luči, stekla, živina, ao+) 159k. Če koga zanima. 8-)

Isti paket me pri ZM pride 212k.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

dolenska ::

generali ima akcijo. namreč s tem da več let kot ima stranka izpit in več let ni imela nesreč, dobiva popiuste. pri obveznem lahko pri generaliju dobis do 22procentov dodatnega popusta. Torej ce ima stranka ze tako 50% popusta na to gre se dodatnih 22%. plača stranka samo 28% delež.

Pri kasko zavarovanju je isto kot pri obveznem zavarovanju.
generali ima na obroke. največ je možno 9 obrokov.
to sem zvedel od zavarovalniškega agenta ki zastopa več zavarovalnic.
če vas zanima kej več oz. bi se pri njem zavarovali ima tut brezplačno št. 080 1945

kopernik ::

Ma ne vem, pri meni je prišlo na vsaki zavarovalnici približno enako (+/- par jurjev), ko sem preverjal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212360 (1394) kixs
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670356 (37947) ;-)
»

Generali Zavarovalnica

Oddelek: Na cesti
184065 (3082) St235
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821439 (15531) čuhalev
»

Zavarovanje

Oddelek: Na cesti
61597 (1314) SkIDiver

Več podobnih tem