» »

XP driverji za Mororolo sm56

XP driverji za Mororolo sm56

msmiha ::

Kje naj najdem XP driverje za ta modem? Originalnlna stran ne dela:'(
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ADF ::

Zelo težko jih boš našel, ker jih ni. Motoriola je pred nekaj meseci prenehala izdelovat modeme, zato tudi tehnične podpore ne bo več. Še dobro, da niso starih driverjev umaknili z njihove strani.
Morda bo nekdo napisal kakšne beta driverje za XP.
Lahko sicer namestiš gonilnike za win2k ampak mislim da bo to vplivalo na stabilnost (vsaj pri meni je).

borutzi ::

Jest sm uporabu verzijo za 2000 (uno z neta in ne s cdja) zadeva dela100% stabilno,:\
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Koci ::

Dirverjev za xp za ta modem ni. Mam istega, ki pa mi se vsakih 10 minut izklaplja z neta. Je mel kdo podobne težave in kako jih je rešil. Hvala
Panta rei!!

Hypno ::

Jes sm uporabu kr verzijo s CD-ja za win2k pa isto dela brez problemov :D

be good, Weed|man
Great are mysteries of the mind ...

msmiha ::

Ima kdo take problem kot jaz. Mislil sem, da so krivi driverji vendar niso, ker sedaj sem dal gor Windows ME in je enako. Problem je pa da modem nekaj šumi in spušča res neki čuden zvok ko se conncta na net. Modem sem sprobal na prijatlovi mašini pa mu dela čist ok z WIN ME. Kaj bi lahko bilo narobe. Aja frend ma isto skoraj isto mašino ko jaz. Oba imama MSI K7T PRO2 plato.
Kdo najde rešitev na to je res car. In pa še nekaj telefonska lina dela čisto ok.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens I-surf USB ISDN modem problem...

Oddelek: Strojna oprema
141541 (1327) amigo_no1
»

Neznan modem

Oddelek: Programska oprema
5732 (689) MRtwister
»

Problem s motorola SM56voice chipsetom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191521 (1283) Koci
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131896 (1624) JohnyB
»

K***** MODEM MOTOROLA

Oddelek: Strojna oprema
401499 (1102) Evil|One

Več podobnih tem