» »

Zamenjava mape "moji dokumenti"

Zamenjava mape "moji dokumenti"

Doman ::

Zanima me če je možno zamenjati mapo "moji dokumenti" z drugo mapo, ki se nahaja na drugi particiji?

Karlos ::

Mislim da je možno.
Probaj Start-> Moji Dokumenti -> desni klik-> Lastnosti in to je to.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Sba ::

Tako, kot je Karlos rekel, zamenjaš ciljno mapo. Jaz imam Moje dokumente na E:\, Windiwse pa na C:\ in deluje.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Doman ::

Hvala vam. Sem uštimal.

sidd ::

ja, to že, samo kaj pa po formatiranju je mapa dosegljiva? meni je nazadnje mapa ostala nedosegljiva in mi ni nič pomagalo da sem spreminjal ciljno mapo in vse to, samo zbrisat jo je še šlo;(( . ali se da tudi to odpravit?

prismo ::

Verjetno nis imel pravic kot nov uporabnik.
Mapi določiš pravico da lahko odpiraš.

sidd ::

aha, kako pa se to da naredit? se moram prijavit kot administrator? ker piše samo access denied in kao folder is empty, samo za particijo pa še vedno kaže da so na njej podatki...pač, meni ni čisto nič več jasno :(
sem se probal malo špilat z LSS nastavitvami, pa je blo samo še slabše... v pomoči pa ne poše niš uporabnega.
kakšna ideja?

Microsoft ::

Desno kliknes na mapo > Properties > tab Security > Advanced > tab Owner > izberes sebe in dodas kljukco pred Replace owner on subcontainers and objects > OK.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

sidd ::

aha, super, to sem že nekaj čaral, samo nikoli obklukal tistega spodaj. sedaj imam samo še problemček, ker ni tistga tab security če greš pod properties. Microsoft, bi se ti sanjalo prosim lepo kaj glede tega?:8)

Microsoft ::

Control Panle > Folder Options > tab View > spodaj odstrani kljukico pred Use simple file sharing (Recommended).


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

sidd ::

Microsoft najlepša hvala, deluje kot treba zdaj0:) si zaslužiš en vlki pir če boš kaj v mb, tega sam nebi pogruntal, kljub "težavnosti" :8)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Access is denied

Oddelek: Pomoč in nasveti
91088 (992) j3rn3jk
»

Kako do datotek?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111083 (946) kixs
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656072 (4634) Doman
»

[win xp] ne morem do mape/profila na starem disku

Oddelek: Operacijski sistemi
9913 (826) Vesoljc
»

Access id denied!!

Oddelek: Operacijski sistemi
5897 (776) pine

Več podobnih tem