» »

USB trdi disk

USB trdi disk

MihaFirst ::

zdravo!

med iskanjem po trdih diskih, sem naletel na usb hardwear s kapaciteto trdega diska, ki ni vgrajen ampak je vrsta zunanjega diska, ki se ga priklopi preko USB-ja
cena je 35.000 sit

ste že slišal za to in kako je vaše mnenje glede tega? prenosni trdi disk se mi zdi zlo mikaven, ampak, kaj pa slabosti?
www.gamma.si

Luce ::

Pozdravljeni!
Kakšno marko oz. znamko si si ogledoval. Imama iskušnje z WD diski in tudi WD externi USB. Uporabljam od nekdaj samo WD diske in do danes še nobene težave razen kapacitete so postale premajhne in je bilo kupiti večjega.


Lp

~Speed ::

Podaj nam povezave, da vidimo kaj točno imaš v mislih.

Zunanji diski so ok, imej pa vseeno backup podatkov še na kakem drugem mestu...
~~~~~~~~
www.resevanje-podatkov.net | www.icteam.info

MihaFirst ::

v bistvu trenutno nimam ne imena ne linka... sem v trgovini zasledil... pa se mi zdi kr fajn, in če so res ok si bom enga nabavu v kratkem... :D
www.gamma.si

BluPhenix ::

Mah človek je naletel na trdi disk v zunanji škatli z USB priklopom. Samo je napisal tako čudno, da nikomur nič jasno.

Jaz sem ga kupil pred 2 medecema v Comtronu za malo manj kot 30k. Dela odlično od takrat. Mislim da je noter maxtor disk. Sicer pa ga imam itak bolj za arhiv kot kaj drugega.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Brainstorm ::

Isti šmorn če kupiš posebej ohišje za 5000 sit v chip žalec in ata 100 disk wd 200GB 8MB cache za 22000 sitv enaa in zmontiraš skup pa je, tako sem js naredil.

Zgodovina sprememb…

~Speed ::

Jep, se srinjam z Brainstormom tle.
Brezveze je dajat denarce za že izdelan zunanji disk. Kupi po komponentah in boš pršparal. Pol lahk za ta pršpararni dnar pelješ svojo punco v kino in tko...
:)
~~~~~~~~
www.resevanje-podatkov.net | www.icteam.info

jahtba ::

Če se že kupuje škatla (ohišje) posebej se splača kupit večjo, tako ki se lahko po potrebi uporabi za disk ali cd rom/pekač.

Mr_Globus ::

Ja in pol preklinjaš ko ti v kufru zmanka prostora za boksarce :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji disk - odločitev

Oddelek: Kaj kupiti
152164 (1264) tomy5
»

Nedobavljivost diskov in visoke cene še vsaj šest mesecev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Rezultati
15333493 (23389) RuskiSnajper
»

Problem s particijama na trdem disku

Oddelek: Strojna oprema
181899 (1360) solatko
»

Ker trdi disk nej kupm! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14910153 (6326) kmetek
»

Tevion 500GB USB disk v Hoferju

Oddelek: Kaj kupiti
4111562 (9619) OCCULT

Več podobnih tem