» »

ASUS radeon 9600xt/td fan problem

ASUS radeon 9600xt/td fan problem

madog ::

mam to grafo je na agp lol ampak me zanima delala mi je perfektno do približno enega meseca.

problem je sledeč :

VPU recover mi vsake tolko časa resetira grafo na defalt ( 800x600 resolucije) in gpu in ram se postavta na najnižjo možno varjanto ????
Napise pa neki tazga : VPU recovery has reset your graphic accelerator because it vas no lohnger responding to graphic commands frizne use in po 30 sek se use postav na te zgornje cifre

asus smartdoctor mi začne kazat da mi fan ne dela tko k bi mogu mam vklopljeno da dela skos na 90% napise pa da ga morm zamenat z novim ????
Kje ga dobim ?????
Kolk stane ?????
A se mi sploh splača?????


hvala za odgovore
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

madog ::

AJA pa fan dela skoz dela na cca 6000 obratov

ShARk63 ::

Mas navito graficno? Kaj pa ce sklopis VPU?

madog ::

Meu navito od kr sm jo dobu za cca 5% ( use iz smartdoctorja ) če pa VPU odklopm mi pa frizne ceu komp in pol je možn sam reset celotne kište

ShARk63 ::

Na tvojem mestu, bi namestil na novo driverje, priporočam ati omega drivers (http://www.omegadrivers.net/). Zdraven dobis se AtiTrayTool pa provaj navit tam.

Prej seveda odstrani stare driverje pa tudi ta asus smartdoctor.

madog ::

bom pogledu pa se pol pisemo


hvala ce ma pa se kdo kej pa prosim se ne obotavlat karkoli bi mi pomagalo bi rad probal

madog ::

Hja tkole je zdej to ko sm spucu use drajverje za grafo in nalozu te omega driverje vse ok
cez 2 uri pa vse narobe slika se je skrčla po vertikali tko da je blo na vsaki strani 2 cm črno resolucija pa je še vedno na 1024x768 ???????????????


ksn predlog

hvala

Misasagi ::

Pozdravljen. Sam sem imel identicne probleme z enako kartico. Ventilator je zacel piskati in se pocasneje vrteti. Kupil sem Arctic-Cooling ATI Silencer 1 Rev. 2. Zadeva fino pase na kartico, le konektor za napajanje sem moral prelotat, starega na nov, ker je razlicen konektor. Njegova cena je 5180 sit, ce dokupis hladilnike za ram je se cca 1600 vec. Je pa zadeva zelo tiha in usesa ne trpijo vec. Naredil sem tudi neki slikc montaze, ce te se zanima javi na ZS in ti lahko malo opisem. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z delovanjem določenih igric

Oddelek: Pomoč in nasveti
212188 (812) SmolWhale
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39128538 (12418) erzy
»

Radeon 9600(XT)/9800 in VIA (morda tudi nVidia) čipovje = veliki problemi!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
312631 (1910) dzinks63
»

Tezava ki me spravla ob pamet!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81211 (906) Lazy
»

VPU Recover????

Oddelek: Pomoč in nasveti
151754 (1412) fahrenGONE

Več podobnih tem