» »

tobak online

tobak online

Elemen_T ::

Dve leti nazaj sem preko interneta iz zda naročil par štek cigaret po eni res smešno nizki ceni (mislim da sem dal za 6 štek okrog 60USD, poštnina zastonj!), vmes je ta firma prenegala poslovat (:\) in sem prišel na idejo da tule povprašam če morda kdo ve za kakšno podobno discount zadevo?
Pač, tobak je v sloveniji postal kar precej drag in mi, strastni kadilci potem konec meseca ugotavljamo da tole je pa čist too much.
okej, hvala za morebiten hint in dejte se zadržat moralk okrog kajenja ker sem temo zelo specifično zastavil.

Hvala!!
  • spremenil: Elemen_T ()

klemen22 ::

Pač, tobak je v sloveniji postal kar precej drag in mi, strastni kadilci potem konec meseca ugotavljamo da tole je pa čist too much.

Hvala enako.


okrog 60USD, poštnina zastonj!), vmes je ta firma prenegala poslovat () in sem prišel na idejo da tule povprašam če morda kdo ve za kakšno podobno discount zadevo?

Morda tole.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

#000000 ::

Ja tole je pa ugodna zadeva, a si že kej naroču s tukaj ?? Mislm kaki so čiki da ni kak falš posredi. LP

Elemen_T ::

Ja tole je kar ugodno! Sam tile ti zraven na vsako šteko nabijejo še 5$ poštnine ! Ampak dobro, 3400 za šteko Marlobor o je še vedno zlo okej :) hvala za link, bom poročal ko dobim pošiljko!

Drugače pa zlo verjetno da gre za A klaso tobaka.

edit:
Are the cigarettes sold at CIGoutlet.net first choice?

The cigarettes sold at CIGoutlet.net are of the highest quality available on the market. We sell brands made in Europe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

Nejc Pintar ::

je kdo za skupinsko naročanje?
Lahko je biti prvi, če si edini!

Elemen_T ::

Nič ceneje ni na količino! Poštnina se računa na vsako škatlo! Najbrž zaradi carine - vsako pošljejo _posebej_.

klemen22 ::

btw. jest nisem iz te strani še NIČ naročil. Samo ko sem malo gledal po netu so se mi cene na tej strani zdele precej prijazne. Skratka Marliči precej ceneje. Škoda ker nimajo Westa.
Uf za šteko marličev se prihrani okol 1500sit. Upam da niso še kakšne "posebne" dajatve potem.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Meamoto ::

Škoda ker nimajo Westa.

?

klemen22 ::

Ne vem kaj sem jaz gledal.:8) :8)

btw. a te Monte Carlo je že kdo kadil? Namreč so precej poceni. Manj kot 10 USD za šteko.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Meamoto ::

Jah, sodelavec jih je kadil, pa sem mu jih kradel kadar je zmanjkalo mojih..

Nič posebnega, odločno preveč light za moje pojme. Ampak vidim, da so tej močnejši, tako da pitaj boga...

Zeberdee ::

Benson Hedges GOLD?

matjash ::

Samo a tej jemljejo samo Viso?
... bolje pozno kot nikoli.

mateyyy ::

a je poštnina enaka tud za pošiljanje v tujino? če bo kdo naroču al pa je že, naj poroča. lp

Opkow ::

Hm... Mene tudi mika, da bi za narocil eno steko, da vidim kaksne so.
Sam me malo muci, ker je sedez podjetja iz Moldavije.
Njim pa tudi lih ne bi talal stevilko kartice.
In tudi sam bog vedi, od kje pol izvirajo teli ciki. Da niso kaki ponaredki.

Ker kako leto nazaj sem, za foro od enega vzel iz Srbije Marlboro rdece. Me je totalno ubilo, bile so vsaj za razred 2 mocnejse od nasih. :( Tak da sem jih kar naprej prodal kolegu.

Ker ce bi, bi jaz raje narocil amerisko robo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko vas je nehalo kaditi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7813010 (11132) GabrieLeo
»

pošiljanje tobaka v tujino

Oddelek: Loža
144466 (1715) sodnicaN
»

Kadilci na plano! (Prošnja)

Oddelek: Loža
262242 (1288) Alexius Heristalski
»

Modificirane nalepke za škatlo čikov

Oddelek: Loža
402972 (1997) Elemen_T
»

TObak-da ali ne?

Oddelek: Loža
201166 (967) JurijTurnsek

Več podobnih tem