» »

Zlomljen pisarniški stol in "nedelujoča" lava svetilka

Zlomljen pisarniški stol in "nedelujoča" lava svetilka

strictom ::

Hokay... Doma imam en cheap-ass pisarniški stol. Sestavljen je iz 5 delov. Nog, spodnjega dela (na katerem je parkirana rit), naslonjala in dveh ročajev za roke. Pri slednjem delu je pa problem, ker v bistvu tile ročaji držijo cel stol skupi (Naslonjalo in spodnji del, tako da je vsa teža, ki je na naslonjalu dejansko na ročajih). Ročaja sta z dvema šraufama prišravfana na spodnji del, kjer se je pa pri levem zlomila plastika. Ročaj se je zlomil. Čisto pri šraufo. pri obeh šravfah.

Kako bi zdaj to skup spacal? Novega ne mislim kupovati ampak tega nekot zrihtat. Sem študiral da bi dobil dva Aluminjasta oz Železna ploščka in prišravfal na vsako stran zlomljenega dela. Bi to držalo?

In zdaj pa še leet lava lamp. Stvar je delovala normalno ko sem jo dobil. Potem je nisem vklapljal kake 3, 4 mesece. Zdaj, ko jo pa prižgem, se vosek segreje in namesto da bi se segrel, dvignil, ohladil, spustil, ... se samo dvigne do polovice in se na nek način nalima na steklo.

Kako to zrihtat da bi delovalo normalno in/ali je svetilka za stran vrečt?

PS.: Če kdo želi lahko postam slike obeh problemov.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Vikking ::

11 jurju (znižano iz 19 jurju) te pride v lesnini stol, sicer iz skaja (pač usnje je drago :) ). Če imaš polomljen stol, nevem če se ti splača popravljat

za 11 jurju podoben temu:

strictom ::

Imaš 11 jurjev, ki bi mi jih lahko zdaj nakazal na račun? :)

Saj ta ki ga imam zdaj je stal 12k in je veliko bolj udoben kot ta lesen čok na katerem zdaj sedim.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup stola, na katerem sedite pred računalnikom

Oddelek: Loža
348673 (7054) c00L3r
»

Kvaliteten računalniški stol za okrog 100€

Oddelek: Loža
267662 (6089) Veron
»

Kateri računalniški stol? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6120588 (13674) dmk
»

Kateri stol

Oddelek: Loža
294787 (333) Saladin

Več podobnih tem