» »

! HLADILNIK !

! HLADILNIK !

DIEUALL ::

hi !

povejte prosim kter hladilnik se mi splaca kupt za AMD TB 1400mhz povejte enga dobrga cena ni vazna !


thx za odgovor !

Sergio ::

zelis tihost ali grobe performanse?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

DIEUALL ::

grobe performanse ni vazn samo da hladi kolker lohk cooler najvec !


Matek ::

GlobalWin WBK-38
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

nsignific ::

ok da nam novga topica odpiru, mene pa zanima ravno obratno, hocem da je zadeva cim bolj tiha (a vseeno zadosti mocna! tut js znam narest da je stvar tiha, ce se le vrti z manj kot 3krpm...). please help!

Krofojed ::

Kolikor vem, je najboljse, kar se dobi pri nas (in ni vodno), Globalwin CAK38. To je polkilska zadevscina iz enega kosa bakra z Deltinim ventilatorjem (38 CFM). Ti pa iz izkusenj povem, da je nagnusno glasen (46 dB).

ChiefThunder ::

nsignific: povej, za kateri procesor rabiš hladilnik. Osebno ti priporočam enega od zalmanovih modelov, ki so res tihi.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

nsignific ::

duron 750...

luni ::

Ce ti kes ni ovira kupi Alpho PAL8045 ali Swiftceha MXC462 (se mi zdi). Seveda bos oba narocil iz tujine, pod 30k pa te skup s postnino itak ne bo prislo.
Artificial Intelligentia

Modri dirkač ::

Jest mam AKASA Silvermountain z deltinim ventom na TB1300MHZ. Hladi the best. Da pridem na 40 stopinj se moram že potrudit. Ampak je pa glasno kot da bi pržgal sesalc. Kje bi dobu v Sloveniji kak potenciometer al kaj takega, da bi brezstopenjsko spreminjal napetost na ventu (majo kaj v Conradu?), drugače bom dal gor pa en navaden 8cm vent gor pa adijo.
Everybody lies!

luni ::

delta je smert za usesa pa se tolk popularni so ti venti zadnje case... jao jao
Artificial Intelligentia

Modri dirkač ::

Res so "smert" za uhlje. Mam prklopljenga na Digidoc5 in mi kaže da se vrti zadeva na nič manj kot okoli 7500 rpm. Zdej pa nej bo člouk vesel. Mam še 4 12cm vente not pa enga 9.5cm za diska pa še enermax ma dva 9.5cm venta. Fora v tem da če vklopim vso drugo mašinerijo in ugasnem delto na procu se čuje čist mal. un mal vent preglasi vse!!!!!!!!
Everybody lies!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najzmoglivejši 120mm ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202089 (1608) joker16_7
»

Kupil bi napajalnik - najbolj tihega! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
615125 (3945) St@jler
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492697 (1822) profii
»

Ventilator v ohisju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7935 (733) Zoidberg
»

Kateri hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231313 (978) element

Več podobnih tem