» »

ali je možno iz avi filma odstraniti poljski dubbing?

ali je možno iz avi filma odstraniti poljski dubbing?

nosk8fx ::

pozdrav!
zanima me, če je kako možno iz avi fila odstraniti poljski avdio (preko originalnega zvoka je poljski avdio, vendar se še original vedno sliši)?
za odgovore že v naprej hvala!
lp, Sašo

elasto_mania ::

če maš xp probaj movie maker in odpri avi in podzvok pa izbriši.
Če nimaš xp pa sidownloadaj kak tak program

gumby ::

ce imas dual mono zvok, potem lahko

elasto_mania ::

če je zvok naknadno dodan misliš

nosk8fx ::

mam xp.
bom probal z movie makerjem. kako pa?
najprej ga importam v program, pa potem?
kako pa naj pogledam če je dual mono?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nosk8fx ()

gumby ::

pri dual mono imas dva drugacna audio kanala, ne pa levi/desni - en naj bi bil originalen zvok, drug kanal pa sinhroniziran...

ampak koliko poznam poljake, je to prevec hi-tech za njih :P

elasto_mania ::

poslušaj en track in če vidiš da je tisti poljski ga zbriši vsak kos traka
ni komplicirano

nosk8fx ::

ja, ampak ko importam film v movie makerja, mi naredi polno kratkih clipčkov... ali moram kako drugače?
ali pa obstaja še kakšen drugi program za to naredit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nosk8fx ()

elasto_mania ::

klikni na trak in prevajaj

elasto_mania ::

je dosti takih programov sicer to so programi za delanje filmov tebi pa je movie maker dovolj ker moreš samo to naredit

podtalje ::

Če govorijo sočasno, potem je to stero zvok, kjer je na levem kanlu (zvočniku) zvok v enem jeziku, na desnem pa v drugem.
Če hočeš predvajati samo angleško, potem v nastavitvah za zvočnike prestavi Balance v levo (ali desno).

Če pa hočeš odstaniti ven npr. zvok iz desnega zvočnika, pa sem jaz to delal z VirtualDubMod.
Za video izbereš DirectStream copy, za Audio pa vklopiš Advance filtering, ter dodaš
Input, Stereo Split in Output filtre, ter jih povežeš med sabo tako, da iz stereo split povežeš
v output samo en kanal.

MovieMaker bi jaz odsvetoval, ker kolikor vem, vedno zraven prekodiral tudi video in se
zgublja na kvaliteti, medtem ko VirtualDub video pusti povsem pri miru.

elasto_mania ::

kolko je resolucija filma

#000000 ::

Ajde recimo da je 640×336 kaj je za narest. LP

elasto_mania ::

movie maker kodira na maximum 800x600
sicer dodaj sliko tega iz movie maker-ja

elasto_mania ::

aja pa če ti pokaže 4 trake en je movie en zvoki in še en zvoki pa shrani še nekam ta filem in odreži en trak zvoka stran in boš videl rezultat

nosk8fx ::

ok, hvala.

#000000 ::

Ni za kej. Ampak vseeno lahko poveš če ti je tole uspelo in kako. Sicer se MM izogibam v velikem loku, ampak mogoče se celo da, vendar men ne rata za boga ne, za foro sem si naredil video z 4 različnimi streami in ko sem probal to foro, mi je vedno pokazal samo en audio, tak da kje so se ostali 3 izgubili nima pojma. No fino bi bilo če napišeš kako ti je ratalo. Ali si rajš vse sku pustil. :D LP

nosk8fx ::

fora je v tem, da še sploh nisem probal...
z neta sem downloadal en film s poljskim dubbingom (ker originala nikjer nisem našel) in sem mislil to probat/naredit ko bi ga downloadalo do konca.
sedaj pa so na eni strani ugodili moji prošnji in uploadali original, tako da sem tisto verzijo s poljskim dubbingom prekinil. tako da sedaj niti ne nameravam probat - še ne :).

namen pa sem imel probat z VirtualDubMod-om, kot je napisal "podtalje". probaj s tem, ne z MovieMakerjem...
pa dosti sreče.

če ti uspe, napiši tukaj, da bom lahko pogledal, če bom kdaj kasneje rabil...

lp, Sašo

#000000 ::

Ja sej jest tud vem da gre z Vdub MOD, pač demuxaš tisti audio ki je viška in zadeva rešena, seveda če je audio mux-an, če je kr posnet čez pol se lahko slikaš za ribiško. :D

Me je pa zelo zanimala čarovnija,>:D kako to narest z win MM, ker tega se res izogibam v velikem loku. LP

mavec ::

Če ti kaj pomaga, poznam en program, katerega inštaliraš na disk. Sam sem npr. gledam Levjega Kralja v Dual Audio načinu. Ko sem odprl WMP, sem izbral pač jezik, ki mi je bližje - angleščino. Simple, ko pasulj.

P.S.: Mislim, da je program Morgan Switcher.

gumby ::

stream switcher ti cist nic ne pomaga, ce je samo en audio stream...

v tem primeru je EDINA moznost ta, da odstranis kanal z sinhroniziranim zvokom in pustis samo originalnega (in bos mel mono zvok). pa se to SAMO v primeru, da je dual audio zvok in ne stereo, kjer sta oba kanala sinhronizirana.
drugace lahk pozabis na vse skup...

aja, movie maker pusti na miru, ker ga ne rabis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obdelava videoposnetka

Oddelek: Pomoč in nasveti
61335 (1144) m0LN4r
»

Program za editiranje videa

Oddelek: Programska oprema
223343 (3050) poweroff
»

[DivXviD] filmi na Divx predvajalnikih brez problemov

Oddelek: Zvok in slika
2122717 (9718) bbbb
»

Windows movie maker in DivX

Oddelek: Zvok in slika
72486 (2383) ~Panter~
»

filmčki snemani z digitalcem.Kako vstavit zvok?

Oddelek: Zvok in slika
161650 (1461) CaqKa

Več podobnih tem