» »

Problem z windovsi(ali nekaj podobnega)

Problem z windovsi(ali nekaj podobnega)

zbudi_se ::

Moj problem je sledeč:
prižgem računalnik in je sprva vse normalno. Pride do nalaganja Windovsev (tista modra premikajoča črtica) jih naloži (vsaj meni se tako zdi) potem pa računalnik zamrzne (čren ekran in se nič ne premakne naprej).
Sprva sem mislil da gre za kak virus, zato sem windovse skušal še enkarat naložiti. Spet gre vse po normalni poti (boota mi cd...). vse skupaj se usatvi ko bi mi moralo dati opcije (repair, setup...mislem da je nekaj takega). Torej na monitorju mi piše ko zamrzne:
-zgorj levo---Windovs setup
-spodaj levo---setup is starting windovs.

moja konfiguracija
AMD 64bit 3000+
Nforce 3
Geforce 6800
DDR 400 512mb

prosim če mi kdo pomaga. čimprej.

LP.
  • spremenil: zbudi_se ()

sverige ::

probaj v dosu nastavit na prvi pogon hard disk, ce ti tole nebo zagnalo PC ,probaj varni zagon programa, ce to ne pomaga vstavi CD windovs v pogon in zazeni PC. Ce instalacija ni bila prav opravljena ti bo pc zacel nadaljevanje z instalacijo. poskusi in porocaj vec o napaki
hej

riba43 ::

Ne vem, ko se je meni začelo to dogajati, sem poskusil z Linux Live cdjem in ta mi je uspel startati računalnik. Vendar se je tudi tu začelo podobno kot na Winsih. Odprl sem računalnik in malo pogledal okoli napajanja. Takoj ugotovil, da so kondenzatorji fuč. Zamenjal in vse je potem delalo O.K. Mogoče je tudi pri tebi tako. Poglej.

kriko1 ::

Odklopi vse optične enote in poskusi še enkrat.

M-XXXX ::

Jst mam isti problem. Sm pr men je fora k recimo rac ugasnem pol pa takoj nanovo przgem mi skor nikol ni slike v win pride. Pol pa moram ugasnt mal graficno gor pa dol premakn pa je


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439379 (8354) Gregor3
»

WinXP ne Linux ne bootata [AM2]

Oddelek: Pomoč in nasveti
111007 (888) balocom
»

Zagon računalnika, ekran se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4312086 (11473) k0lar
»

Zamrz ob inštalaciji WinXP Pro

Oddelek: Pomoč in nasveti
7794 (689) Sycroft
»

P133 ne gre instalirat windows OP

Oddelek: Pomoč in nasveti
251475 (1201) gumby

Več podobnih tem