» »

neki

neki

Klemenn ::

ooo
  • zaklenil: Klemenn ()

Matek ::

Pladenj, to je uno ko se ven prpele iz cederoma, ko gumbek na njem stisneš.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Klemenn ::

?????????????non kapiram

Samson ::

Verjetno si nalozil novi CloneCD in v system tray-u lahko skrijes cdr medije, v katerih je vpisan isrc al kaj ze je, katero pa izkorisca ena od zascit. Torej ce najde na cd-ju tale zapis, igra ne deluje, kajti na potiskanih cd-jih le-tega ni. In potem pride na vrsto opcija HideCdrMedia v tray-u, oz opravilni vrstici. Ce pa mislis dobesedno na CD-traj, potem je tko k je opisal MadMato. To je pladenj, kjer nalozis palacinko za pect....:))
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Klemenn ::

?kaj

Samson ::

Sedaj si pa res cuden, da ne recem se kaksno butasto, da se ne zamerim komu kle gor. Naslov vprasanja je "clone cd cd-tray", dva se ti potrudiva dati dve edini moznosti ki se lahko zgodijo v tem primeru, toda ti se vedno usekas z neumnim "?Kaj"
In sedaj na zalost ti na lazji nacin vec ne more nobeden odgovorit, ker je nemogoce. In bog nedaj, da ti clovek gre tolmacit dobesedno celotno zadevo za kaj in kako se uporablja. Sicer pa je tudi rec, ce bi ti clovek (npr. jaz ali kdo drug) dal naslov kje naj bi to pogledal, bi verjetno skapiral, tko pa....Na zalost nisi, ceprav sem v najkrajsi mozni meri zadel v bistvo. Ce pa tolk debelo gledas, kaj je ISRC, in ce niti ne ves za kaj se CloneCD uporablja, kaj potem sprasujes...Se besedno opravicujem, ce sem kaj prevec zinil, toda na zalost ne znam drugace povedati kot tko: Zal...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Klemenn ::

VEM, KAJ JE TO SEM POGRUNTAL, SM ZARADI TEGA, KER TI MENE ZAJEBAVAŠ!! TE PA ŠE JAZ. ZAKLEPAM, PA MAM MIR

Sergio ::

prihodnost slo-compovega adminhooda...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

kaj si mislil s tem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469127 (7333) charly5650
»

Pečica

Oddelek: Kaj kupiti
341836 (1209) humanoid
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321655 (1289) AnWar
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202426 (2153) dualband
»

Izšel CloneCD 3

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
152632 (2632) undefined

Več podobnih tem