» »

Majhen in tanek mp3 player

Majhen in tanek mp3 player

AgiZ ::

Zanima me kaksne so alternative iPod Nanotu? Sam gizmo mi je zelo vsec, ampak glede na to koliko casa je ze preteklo odkar je prisel ven sem preprican da so tudi kaksna tajvanska podjetja ze predstavila podobne izdelke.

Iscem cim tanjsi in cim manjsei mp3 predvajalnik z kapaciteto vsaj 1GB. Ce ga je mozno dobiti v sloveniji niti ni tako pomembno, samo toliko da vem med cim lahko izbiram.

Ce imate kaksne uporabne informacije pri odlocanju za dolocen produkt, so le te vsekakor dobrodosle.

Se nekaj primerov:
Nano
mp3 Cube
Zen Nano Plus
  • spremenil: AgiZ ()

Cofko Cof ::

Jz sm tud pred isto odločitvijo al pa bi mogoče kšn mobitel z mp3 predvajalnikom. Samo ne vem če je kvaliteta sploh primerljiva.
Ars longa,vita brevis.

IceIceBaby ::

Težko boš našel kaj tako majhnega kot je iPod nano. Če že bo pa cena verjetno še višja kot za iPod.

zee ::

glas za iPod Nano. če je na takšnem nivoju kot Ipod Mini potem je vreden nakupa (kljub temu da je bistveno dražji od konkurence).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

planetparty ::

Jaz prodam identičen produkt kot je iPod (izgled) v črni barvi, 1GB, predvaja pa veliko več kot iPod:

MP1, MP2, MP3, MTV, AMV, DMV, WMA,
WMV, ASF, WAV und JPG

Ima radio sprejemnik, podpira karaoke mode (napis besedila), igre, in še marsikaj...NOVO

Če te pe še zanima: planetparty@gmail.com
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Oxford ::

Jaz prodam identičen produkt kot je iPod (izgled) v črni barvi, 1GB, predvaja pa veliko več kot iPod

A daš lahko link na spletu za tole zadevo. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

Calligula ::

Ce je vec kot 30 jurjev raje kupu kak simpl pocket PC z razsiritveno rezo. Je uporaben se za marsikaj drugega kot samo MP3je (internet, mail, e-knjige, igre, video,..), SD kartica z 1 giga pa stane dobrih 9.000 SIT pri enaa.

planetparty ::



MP1, MP2, MP3, WMA, WMV, ASF, MTV playback, WAV
Flash Disk
Kompakt
MP3/MP4,WMA Player,USB nosilec podatkov,Diktafon,Tel.Imenik
Voicerecording z vgrajenim mikrofonom
Firmwareupdate
Li-polymer Battery
EQ Sound


Ne vem zakaj ne pokaze slike, s klikom se odpre.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Zgodovina sprememb…

WTF? ::

Jst mam tegale .. KLIK!!! Baterija zdrzi norih 50ur, majhen je in zvok je lep .

planetparty ::

Moje mnenje je če se že kupuje se da za 5k-10k več za več funkcij, lcd ect...
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Fatboyslim ::

Kupi ipod nano, po možnosti iz Avstrije (malo nad 30k), ker so pri nas ZELO precenjeni. Drugače pa so vsi posnetki ipoda crap - tega se zavedaj ;)

CANCOM

planetparty ::

Da se ne bom smejal, si probal oboje, iPod in iPod posnetke? Domnevam, da ne, čeprav vem, da boš trdil nasprotno...

Torej iPod za bistveno več denarja ponuja manj funkcij in muzike, poleg tega si pozabil omeniti iPodov odličen ekran, kjer se delajo praske hitreje kot na šolskih klopeh;)

Le idiot bo dal več denarja za manj muzike!


@Fatboyslim: Malo si pa naiven, si padel na najbolj običajen trik trgovcev, na ceno brez davka>:D

135,00 €zzgl. MwSt.brutto 162,00 € + 6,– € Versand + 6 EUR za Slovenijo = 174EUR pa res, to je le malo nad 30k LOL:\ |O
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Zgodovina sprememb…

lotar ::

Jest mam MP3/MP4/FM predvajalnik MP-910 1GB pa sm zaenkrat kr zadovoln, je pa tanek lahek, predvaja pa vse kr se zmislš skor.
Še slika:

Mal je slaba kvaliteta slike(sm sam to najdu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar ()

hooger ::

Kupi ipod nano, po možnosti iz Avstrije (malo nad 30k), ker so pri nas ZELO precenjeni. Drugače pa so vsi posnetki ipoda crap - tega se zavedaj ;)


dej ne nateguj no. Na strani ki si jo objavil pride Ipod nano 1gb več kot 40k sit. S tem da potem plačaš še poštnino... kar na koncu znese veliko več kot samo malo čez 30k sit.

planetparty ::

Kolko pa stane to? Jaz prodam omenjenega za 30k-NOV, aluminijast zadnji del, direkt iz tovarne, ki ponuja bistveno več kak iPod.

Zgleda pa podobno kot tale na sliki :)
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

lotar ::

Jest sm ga pred mescm kupu za 33k.

Michaelosz ::

Ej lotar tale slika je za mene čist fake. Se pa poglej malo tipke. So čist enake kot pri iPodu.

Fatboyslim ::

Tisti ki kupi ipoda že ve zakaj ga kupuje. Jaz imam že nekaj let ipoda prve generacije in ga nikoli nebi zamenjal za ta posnetek ipoda (ki sem ga že videl in sprobal saj ga ima prijatelj)

Če kupuješ mp3 player kupi ipod; ne pasti na foro "več funkcij za manj denarja", saj je kvaliteta pri applu največja pri stvareh te vrste.

SaXsIm ::

robibrk in zakaj ne moreš podat direkt linka na proizvajalčevi strani? :\ Nekam mi smrdi to
SaXsIm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SaXsIm ()

Arthur ::

v hartlauerjevi reklami imajo posnetek ipoda za 28.690 - 1GB, ter 21.490 - 512 MB. model piše da je tatung apx3410w, ampak Goolge s to oznako nič ne najde.

pri ipodih me moti da imajo integrirano baterijo. ko ti bo začela pešat ne moreš kar nabavit nove. apple ti jo zamenja če pošlješ svoj player k njim za 69$ + poštnina. predrago. upanje je edino, da se v GP-ju, ali kakšni podobni štacuni dobi kaj kompatibilnega.

lotar ::

Jest nism nikol reku da je to ipod, sm pa reku da sm zadovoln s temu kr sm kupu da da je podobn ipodu. Kle sm ga pa kupu: klik, majo ga pa tud kle klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri mp3 oz mp4

Oddelek: Zvok in slika
81925 (1753) neres
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223957 (2998) zuzek
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707769 (5808) frikec()
»

Kaj kupiti iPod ali MP3 predvajalnik??

Oddelek: Kaj kupiti
151985 (1635) rene_9
»

MP3 player

Oddelek: Kaj kupiti
192373 (1954) Poldy

Več podobnih tem